Tam
EskidenYeniye
 

Okkan soruşturması tekrar açılabilir: Ergenekon sanığı sorgulandı

Ergenekon tutuklusu olarak yargılanan emekli Albay Levent Göktaş´ın bir ihbar üzerine Diyarbakır eski Emniyet Müdürü Gaffar Okkan suikastiyle ilgili ifadesi alındı. Suikasti kendisine bağlı ekiple gerçekleştirmekle suçlanan Göktaş´ın, iddiaları reddettiği öğrenildi. Levent Göktaş, daha önce de TSK tercümanı Yıldırım Beğler ile Okkan suikastinin gerçekleştirildiği dönemde Şırnak Güçlükonak Jandarma Komutanı olan Yüzbaşı Özcan Tozlu tarafından Okkan suikastini düzenlemekle suçlanmıştı. Bölgede JİTEM ve Ergenekon´un faaliyetlerine engel olduğu için öldürüldüğü iddia edilen Okkan´a düzenlenen son derece profesyonel saldırı Hizbullah örgütü tarafından üstlenilmiş ancak uzmanlar ikinci sınıf eylemler yapan bir örgütün bu derece profesyonelce bir saldırı düzenlemesinin kesinlikle imkansız olduğu görüşünde birleşmişti.

Önceki haber title=Sonraki haber

Okkan soruşturması tekrar açılabilir: Ergenekon sanığı sorgulandı

Ergenekon tutuklusu olarak yargılanan emekli Albay Levent Göktaş´ın bir ihbar üzerine Diyarbakır eski Emniyet Müdürü Gaffar Okkan suikastiyle ilgili ifadesi alındı. Suikasti kendisine bağlı ekiple gerçekleştirmekle suçlanan Göktaş´ın, iddiaları reddettiği öğrenildi. Levent Göktaş, daha önce de TSK tercümanı Yıldırım Beğler ile Okkan suikastinin gerçekleştirildiği dönemde Şırnak Güçlükonak Jandarma Komutanı olan Yüzbaşı Özcan Tozlu tarafından Okkan suikastini düzenlemekle suçlanmıştı. Bölgede JİTEM ve Ergenekon´un faaliyetlerine engel olduğu için öldürüldüğü iddia edilen Okkan´a düzenlenen son derece profesyonel saldırı Hizbullah örgütü tarafından üstlenilmiş ancak uzmanlar ikinci sınıf eylemler yapan bir örgütün bu derece profesyonelce bir saldırı düzenlemesinin kesinlikle imkansız olduğu görüşünde birleşmişti.

Beşiktaş´taki İstanbul Adliyesi´nde talimatla ifadesi alınan Göktaş´ın, suikastı gerçekleştirdiği iddia edilen 7 kişilik Muharebe Arama Kurtarma (MAK) timinin komutanı olduğu ileri sürüldü. Genelkurmay tercümanı Yıldırım Beğler ve emekli Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Özcan Tuzlu´nun açıklamaları ve bir ihbar e-postası üzerine Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı tarafından açılan soruşturma kapsamında sorgulanan Ergenekon sanığı Levent Göktaş daha sonra Silivri Cezaevi´ne geri götürüldü. Sorgulama Cumhuriyet Savcısı Kadir Altınışık tarafından yapıldı. Yıldırım Beğler ve Özcan Tuzlu, basına Gaffar Okkan´ın, Levent Göktaş´ın komutanlığını yaptığı bir tim tarafından öldürüldüğünü açıklamıştı.

Temizöz´e dava açan Diyarbakır savcılığı Okkan dosyasını da raftan indirdi

Verilen demeçleri ve bir ihbar e-postasını dikkate alan Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı Gaffar Okkan suikastı ile ilgili iddiaları değerlendirmek için yeni bir soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında ihbar ve demeçlerde adı geçen isimlerin ifadelerinin alınmasına karar verildi. Bu kapsamda timin komutanı olduğu iddia edilen Ergenekon sanığı Levent Göktaş´a sorulmak üzere İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı´na bilgi verildi. Cumhuriyet Savcısı Kadir Altınışık, Okkan cinayetiyle ilgili Göktaş´ı sorguladı. Levent Göktaş´ın avukatı Celal Ülgen, müvekkilinin hem şüpheli hem de tanık olarak başka bir yerdeki farklı soruşturmadan dolayı ifadesinin alındığını söyledi. Gaffar Okkan suikastı ile ilgili olarak Özcan Tuzlu, olaydan bir yıl sonra Ankara´ya Levent Göktaş´ı ziyarete gittiğini, Göktaş´ın kendisine suikastı anlattığını belirtmişti. Göktaş´a bağlı timin olaydan 10 gün önce Ankara´dan gelerek bölgede keşif yaptığını, suikast üssü olarak Sümer Camii´ni kullandığını belirten Tozlu, Tim, olay yerine 7. Kolordu´ya ait iki sivil araçla getirildi, götürüldü. Sümer Camii´nin arka kapısını kullandı. Amaç, işi Hizbullah´ın üstüne bırakmaktı. ifadelerini kullandı. Yurtdışında bulunan Genelkurmay eski tercümanı Yıldırım Beğler de Okkan´ın C Timi tarafından öldürüldüğünü, daha sonra suikastta görev alanları taşıyan uçağın Malatya´da düşürüldüğünü ileri sürmüştü.

Gaffar Okkan suikastı davasının gerekçeli kararı açıklandı

26 Nisan 2010: Diyarbakır 5. Ağır Ceza Mahkemesi, Diyarbakır eski Emniyet Müdürü Gaffar Okkan´a düzenlenen suikastın da yer aldığı 13 ayrı eyleme katıldığı gerekçesiyle yargılanan ve müebbet hapis cezasına çarptırılan terör örgütü Hizbullah üyesi Bedran Salamboğa ile ilgili gerekçeli kararını açıkladı. Kararda, sanık Bedran Salamboğa´nın 24 Ocak 2001 günü Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan ile polis memurları Sabri Kün, Selahattin Baysoy, Mehmet Kamalı, Mehmet Sepetçi ve Atilla Durmuş´un şehit edilmesi, polis memurları Nuri Bozkurt, Fatih Gökçek, Veli Göztepe, Mustafa Dinçer ve Selim ŞişmanR´ın ise yaralanmaları eylemine tetikçi olarak katıldığının sabit görüldüğü belirtildi. Okkan´ın öldürülmesi eyleminde, söz konusu eylemin gerçekleştirildiği yerin şehrin merkezinde bulunup emniyet müdürlüğüne çok yakın bir mesafede olduğu, Hizbullah örgütünün o tarihe kadar kamu görevlilerine karşı herhangi bir eyleminin söz konusu olmadığına yer verilen kararda, şöyle denildi:

´Örgütün eylem taktiklerinden farklı olarak saldırıda çok sayıda uzun namlulu silahın kullanılması, olağanüstü hal uygulaması devam eden Diyarbakır ilinde adım başı bir polis memuru bulunmasına karşılık, bu kapsamda bir eylemin gerçekleştirilebilmesi, ayrıca bölgede yaygın şiddet eylemlerinde bulunan PKK tarafından bile bu kapsamda bir eylemin gerçekleştirilememiş olması, olay yerinde bulunan cep telefonu şirketlerine ait baz istasyonlarından olay saatinde ve öncesinde yapılan tüm görüşmelerin listesi çıkarılmasına rağmen saldırganların kendi aralarında iletişim kurmadıklarının tespit edilmesi, saldırganların kısa sürede olay yerinden kaçıp yoğun operasyonlara rağmen olay tarihinde yakalanamamaları ve yakın mesafeden atılan 20 tane kadar merminin maktulün başına isabet etmesi, olay mahallinde bulunan 469 adet boş kovanın 16 ayrı Kalaşnikof marka uzun namlulu silahtan atılması ve bu silahlardan sadece bir tanesinin güvenlik güçlerine, diğerlerinin ise saldırganlara ait olması birlikte değerlendirildiğinde, eylemin profesyonel suikast birimlerince uzun hazırlıklar sonucu planlandığı ve aralarında sanık Bedran Salamboğa´nın da bulunduğu Hizbullah örgütü üyelerince gerçekleştirildiği kanaatine varılmıştır.´

Terör örgütlerinin çağrısı dışında esnaf ilk kez kepenk kapattı

Kararda, suikastın 17 Ocak 2000 günü terör örgütü Hizbullah´ın lideri Hüseyin Velioğlu´nun İstanbul Beykoz´da düzenlenen operasyonda ölü olarak ele geçirilmesine misilleme olarak gerçekleştirildiğinin yaygın olarak kabul gördüğü ifade edildi. İçinde kuşkular bulunan bu eylemde, eylem kararının alınmasında Okkan´ın halkın desteğini alacak nitelikteki icraatları ve halkla sıkı diyaloğunun önemli olduğu vurgulanan kararda, şu ifadelere yer verildi: ´(Örneğin sokak çocuklarıyla, Diyarbakırspor Futbol Takımı ile ilgilenmesi) ve konumu ile terörün korkutma ve yıldırma amacı göz önünde bulundurulduğunda maktulün iyi bir hedef konumunda bulunduğu, zira terörün öncelikli hedefinin rejimi ve siyasi iktidarı yıpratmak, mevcut otoriteyi sarsmak, iç ve dış kamuoyunda davalarının duyurulmasını sağlamak ve dikkatleri savundukları davanın üzerine çekmek, oluşturdukları tedhişle, toplumun direnme gücünü kırarak kendi davalarına karşı olumsuz duyarlılıkları ortadan kaldırmak ve kitleleri itaate zorlamak, kısmi güç ve otorite sağladıkları toplumda kendilerine taraftar katılımı ve kitle desteği sağlamak olması nedeni ile eylemin toplumda infial yaratacak ve ses getirecek nitelikte olduğu, zaten maktulün ölümü ile Hizbullah ve PKK terör örgütlerinin çağrısı dışında esnafın ilk kez Diyarbakır´da kepenk kapattığı, binlerce insanın valilik önünde toplanarak eylemi protesto ettiği ve eylemle amaçlanan hedefe ulaşıldığı görülmüş, ancak profesyonelce işlenen bu eylemin dış bağlantıları ile genel eylem talimatını verip eylemi planlayanlara ulaşılamadığı anlaşılmıştır.´ (AA)

(17 Mart 2010, 18:00), son güncel.: (26 Nisan 2010)

HABERLE BAĞLANTILI OLABİLECEK LİNKLER:

Polis memurları ilk kez konuştu: Hizbullah taşerondu

Jand.Yüzbaşı: Okkan´ı Göktaş´ın MAK timi öldürdü

TSK tercümanından şok iddialar

Okkan, JİTEM ve Ergenekon´un faaliyetlerine engel olduğu için şehit edildi

Okkan suikastinde talimat Ersöz´den

Okkan suikastiyle ilgili tüm manşetlerimiz

http://www.kontrgerilla.com/mansetgoster.asp?haber_no=1622    yazdır/print

ŞOK! TSK'daki Fetö'den darbe

15.07.2016 22:46 Türkiye, 15 Temmuz saat 22:00'den beri şok dakikalar yaşıyor.. İlk önce Jandarmadan bazı birliklerin İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri tanklarla ulaşıma kapattığı haberleri geldi. İlerleyen dakikala..
Tamamı 15.7.2016

İşte çılgınlıklarının nedeni

17.07.2016 14:13 TSK'daki Fetö'cülerin darbe girişimi "çılgınca" ve "gözü dönmüş" olarak değerlendiriliyor. Bir çok detay bu değerlendirmeye yol açıyor. Örneğin Meclis'in bombalanması.. Örneğin TRT'yi ele geçirirken canlı yayında darbe..
Tamamı 17.07.2016

İşte Paralel'in 81 il imamı

20.01.2015 21:02 Fetullah Gülen cemaatinin Marmara bölge imamı ile birlikte 8 il imamı olduğu iddia edildi. Bu isimlerin fotoğraflı özgeçmişleri yayınlandı. Bu imamların bir devlet memuru gibi terfi alarak kademe kademe yükseldiği iddia ediliyor..
Tamamı 20.01.2015

Paralel'e de Ergenekon'a da hayır

11.03.2014 14:52 Türkiye'de dün yargıda şiddetli bir deprem yaşandı. Daha önce benzeri yaşanmayan bu depremin merkez üssü, Ergenekon davasına bakan özel yetkili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi oldu. Ergenekon davasına bakan İstanbul ..
Tamamı 11.3.2014

Büyükanıt: Huzurum kalmadı!

19.12.2015 23:00 Abdullah HARUN / kontrgerilla.com - 27 Nisan e-muhtırası soruşturmasında 'şüpheli' olarak sorgulanan dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın ifadesi ortaya çıktı. Kontrgerilla.com'un ulaştığı iki sayfalık ifaded..
Tamamı 19.12.2015

Fehmi Koru sitemize taş attı

12.10.2015 19:46 Maişet derdi nedeniyle yaklaşık 1 yıldır günlük yerine haftalık haber girişine geçmek zorunda kaldık. Dikkat edenler bunu farketmiştir. Saatlerdir süren bu haftalık haber girişini de az önce tamamlamış ve internet..
Tamamı 12.10.2015

Şok!!! Savcı Öz yurtdışına kaçtı

18.08.2015 20:19 HSYK tarafından haklarında terör örgütü üyeliği suçlamasıyla soruşturma başlatılan, ardından mahkemece yakalama kararı çıkarılan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın yurtdışına kaçtıkları ortaya çıktı. Mahkeme eski s..
Tamamı 18.08.2015

Balyoz Planı gerçek: 7 beraate itiraz

09.10.2016 13:55 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın beraat kararının bozulması yönünde görüş bildirdi. 6 Ekim'de yaşanan gelişmeye göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı adına B..
Tamamı 9.10.2016

Belgesel: Gezi'nin ardındakiler

24.06.2013 11:20 Taksim Gezi olaylarına katılanlar.. Haber, açıklama ve attıkları twitlerle destek verenler.. 'Çapulcu' olduklarını açıkça belirtenler.. 'Mesele Gezi değil sen hala anlamadın mı?' diyerek hükümeti bir ayaklanma ile devirmeye destek verenler..
Tamamı 24.06.2013

7 sanıklı Balyoz davası kapandı mı?

16.12.2018 11:00 İstanbul'da, Fetö yargısının etkin olduğu dönemde açılan ve 237 sanığın müebbet hapse mahkum edildiği, Fetö ile mücadelenin başlamasının ardından davanın kumpas olduğuna dair somut delillerin ortaya çıkması üzerine..
Tamamı 16.12.2018

Humeyni planı suya düştü

08.11.2014 13:58 Yıllardır ABD'de yaşayan Türk vatandaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye dönmekten kesinlikle vazgeçtiği ileri sürülüyor. Gülen cemaatinin liderliğini yapan Fetullah Gülen, kendisine DGM tarafından dava açılmadan hemen önc..
Tamamı 8.11.2014

Gülen: 28 Şubat MGK'sı sevaptı

01.11.2014 17:35 Erdoğan'ın ilk kez 'Cumhurbaşkanı' sıfatıyla başkanlık ettiği Ekim ayı MGK toplantısı 10 saati aşarak en uzun MGK rekorunu kırdı. 28 Şubat süreci kararlarının alındığı MGK toplantısı ise 8 saat sürmüştü. MGK'da paralel..
Tamamı 1.11.2014

Ayrıntılarıyla 7 Şubat krizi

08.02.2014 15:18 Tarih: 7 Şubat 2012.. Ankara, Cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir olayla sarsıldı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan dahil 5 MİT yöneticisi hakkında savcılık tarafından yakalama kararı çıkartıldı.. Sabah gazetesinden A..
Tamamı 8.2.2014

Beddua etti, suç duyurusu yağdı

27.01.2014 13:03 Fetullah Gülen'in avukatı: Psikolojik harekâtta yeni aşamaya geçildi.. Fetullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, müvekkili hakkında ortaya atılan iftiraların suç duyurusu şeklinde yargıya taşınması suret..
Tamamı 27.1.2014

Paralel Yapı = P2 Locası

14.01.2014 15:48 Gülen cemaatinin lideri Fethullah Gülen'in paralel yapıyı uzaktan yönetmek için yaptığı telefon görüşmeleri bugün internette yayınlandı. (1) Görüşmelerde Gülen'in, bir dini cemaat liderinin ötesine geçerek siyaset..
Tamamı 14.1.2014

Özkök ve Yalman'dan şok inkar

03.11.2014 19:23 Balyoz davasında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği 'hak ihlali' kararı üzerine yeniden yargılama başladı. Duruşma, Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Anadolu Adalet Sarayı'ndaki 450 kişilik Şehit Hakan Kılıç Konferans Salo..
Tamamı 3.11.2014

Yabancı vakıflara suç duyurusu

02.12.2013 16:57 Sivil Toplum Kuruluşu Adalet Platformu, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı vakıflar hakkında, yasak olmasına karşın Türkiye'deki siyasi olaylara müdahale ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusund..
Tamamı 2.12.2013

Düşünen adam da olacak mı?

19.06.2013 17:17 Taksim Gezi olayları 19 günlük bir süreç sonra polisin Gezi parkını boşaltmasıyla sona erdi. Ancak artçı gelişmeler sürüyor. İki gündür 'duran adam' eylemi gündemde. Hükümeti protesto eden ve Gezi eylemcilerine destek ..
Tamamı 19.6.2013

ABD Görevlisi Cantürk davası

25.07.2020 11:46 İstanbul'da, ABD Başkonsolosluğu'nun güvenlik biriminde çalışan Nazmi Mete Cantürk'ün eşi ve kızıyla birlikte Silahlı terör örgütüne üye olma suçundan yargılandığı davaya devam edildi. Mütalaasını açıklayan savcı Cantü..
Tamamı 25.7.2020

Welt Muhabiri Yücel'e Hapis

25.07.2020 13:03 İstanbul'da, Alman Die Welt gazetesi muhabiri Deniz Yücel'in 'terör örgütü propagandası yapmak' ile 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek' suçlarından yargılandığı dava karara bağlandı. 16 Temmuz'da İstanbul 32. Ağır ..
Tamamı 25.7.2020

FETÖ kılcallarına inen yol: Ankesör

25.07.2020 14:21 FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin ardından prensip edindiği gizlilik ilkesi, gözaltına alınan bir mahrem askerin itiraflarıyla başlanan "ankesör" operasyonlarıyla açığa çıkarıldı. 14 Temmuz'da basına yans..
Tamamı 25.7.2020

Futbolda Şike davası

25.07.2020 12:12 İstanbul'da, Yargıtay 5. Ceza Dairesinin, aralarında eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, eski Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu'nun da aralarında bulunduğu 36 sanık hak..
Tamamı 25.7.2020

Jandarma: Darbeye 121 Müebbet

04.07.2020 13:29 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Jandarma Genel Komutanlığındaki eylemlere ilişkin 245 sanıklı dava sona erdi. 86 kişi 'anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs' suçundan ağırla..
Tamamı 4.7.2020

CHP'li Oğuz'a Fetö'den Hapis

04.07.2020 14:53 İzmir'de, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye olduğu iddiasıyla hakkında dava açılan ve görevden uzaklaştırılan eski Urla Belediye Başkanı İbrahim Burak Oğuz'un yargılandığı dava sona erdi. 19.06.2020 GÜNKÜ DURUŞ..
Tamamı 4.7.2020

Balıkesir: Darbeye 1 Müebbet

04.07.2020 14:05 Balıkesir'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili eski Bandırma 6. Ana Jet Üssü Komutanı hava pilot tuğgeneral Mustafa Rüştü Çelenk'in de yargılandığı dava sona erdi. 1 Temmuz'da Balı..
Tamamı 4.7.2020

Büyükada davasında 3 Hapis

04.07.2020 14:21 İstanbul'da, Büyükada'da 5 Temmuz 2017 tarihinde yaptıkları toplantıya ilişkin insan hakları örgütlerinin temsilcisi 11 sanığın 'Silahlı terör örgütüne üye olma' ve 'Silahlı terör örgütüne yardım etme' suçlarından yarg..
Tamamı 4.7.2020

Yargıtay İyidil'in Beraatini Bozdu

04.07.2020 16:24 Ankara'da, Yargıtay 16. Ceza Dairesi, İyidil ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan eski tümgeneral Hamza Koçyiğit, eski tuğgeneral Lütfi İhsan Yanıkoğlu, beraat eden sanıklar eski korgeneral Abdullah B..
Tamamı 4.7.2020

Kastamonu: Müebbet Onandı

04.07.2020 15:42 Kastamonu'da, 15 Temmuz darbe girişiminde sözde 'yurtta sulh konseyi' atama listesinde Jandarma Genel Komutanlığı İstihbarat Başkanı ve İçişleri Bakanlığı Müsteşarı olarak görevlendirilen eski Kastamonu Jandarma Bölge ..
Tamamı 4.7.2020

Şırnak: Müebbet Gerekçesi

04.07.2020 15:36 Şırnak'ta, FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili Adana'da görülen davada ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırılan eski Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığı Harekat ve Eğitim Şube Müdürü binbaşı Hasan Bilgin'in ör..
Tamamı 4.7.2020

Mersin: Müebbetler Onandı

04.07.2020 15:20 Mersin'de, 15 Temmuz'daki darbe girişimi katıldıkları suçlamasıyla yargılanan eski Akdeniz Bölge Komutanı Nejat Atilla Demirhan ve 4 sanığa verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezaları Yargıtay 16'ncı Ceza Dairesi'nc..
Tamamı 4.7.2020

Futbolda Şike Kumpası davası

04.07.2020 14:37 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 'Futbolda şike soruşturması'nda kumpas iddialarına ilişkin haklarında dava açılan 4'ü tutuklu 107 sanığın yargılanmasına devam edildi. 01.07.2020 GÜNKÜ DURUŞMADA YAŞA..
Tamamı 4.7.2020

7 Şubat MİT Kumpası davası

04.07.2020 14:26 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Türkiye Cumhuriyeti Hükümetine karşı açıktan giriştiği ilk operasyon olarak tanımlanan ve MİT Başkanı Hakan Fidan'ın da aralarında bulunduğu bazı kamu görevlilerinin ifad..
Tamamı 4.7.2020

Karlov suikastı davası

04.07.2020 12:44 Ankara'da, Rusya Federasyonu'nun Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un, o sırada görevde olmayan polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından öldürülmesine ilişkin Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ..
Tamamı 4.7.2020

Fetö Yüksek Yargısı Yargılanıyor

04.07.2020 1 7:04 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sonrasında görevlerinden ihraç edilen ve çıkarıldıkları mahkemelerce tutuklanan Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Hakimler Savcılar..
Tamamı 4.7.2020

13.08.2001'den beri ziyaretçi sayısı:
44.693.393