Tam
EskidenYeniye
 

Okkan soruşturması tekrar açılabilir: Ergenekon sanığı sorgulandı

Ergenekon tutuklusu olarak yargılanan emekli Albay Levent Göktaş´ın bir ihbar üzerine Diyarbakır eski Emniyet Müdürü Gaffar Okkan suikastiyle ilgili ifadesi alındı. Suikasti kendisine bağlı ekiple gerçekleştirmekle suçlanan Göktaş´ın, iddiaları reddettiği öğrenildi. Levent Göktaş, daha önce de TSK tercümanı Yıldırım Beğler ile Okkan suikastinin gerçekleştirildiği dönemde Şırnak Güçlükonak Jandarma Komutanı olan Yüzbaşı Özcan Tozlu tarafından Okkan suikastini düzenlemekle suçlanmıştı. Bölgede JİTEM ve Ergenekon´un faaliyetlerine engel olduğu için öldürüldüğü iddia edilen Okkan´a düzenlenen son derece profesyonel saldırı Hizbullah örgütü tarafından üstlenilmiş ancak uzmanlar ikinci sınıf eylemler yapan bir örgütün bu derece profesyonelce bir saldırı düzenlemesinin kesinlikle imkansız olduğu görüşünde birleşmişti.

Önceki haber title=Sonraki haber

Okkan soruşturması tekrar açılabilir: Ergenekon sanığı sorgulandı

Ergenekon tutuklusu olarak yargılanan emekli Albay Levent Göktaş´ın bir ihbar üzerine Diyarbakır eski Emniyet Müdürü Gaffar Okkan suikastiyle ilgili ifadesi alındı. Suikasti kendisine bağlı ekiple gerçekleştirmekle suçlanan Göktaş´ın, iddiaları reddettiği öğrenildi. Levent Göktaş, daha önce de TSK tercümanı Yıldırım Beğler ile Okkan suikastinin gerçekleştirildiği dönemde Şırnak Güçlükonak Jandarma Komutanı olan Yüzbaşı Özcan Tozlu tarafından Okkan suikastini düzenlemekle suçlanmıştı. Bölgede JİTEM ve Ergenekon´un faaliyetlerine engel olduğu için öldürüldüğü iddia edilen Okkan´a düzenlenen son derece profesyonel saldırı Hizbullah örgütü tarafından üstlenilmiş ancak uzmanlar ikinci sınıf eylemler yapan bir örgütün bu derece profesyonelce bir saldırı düzenlemesinin kesinlikle imkansız olduğu görüşünde birleşmişti.

Beşiktaş´taki İstanbul Adliyesi´nde talimatla ifadesi alınan Göktaş´ın, suikastı gerçekleştirdiği iddia edilen 7 kişilik Muharebe Arama Kurtarma (MAK) timinin komutanı olduğu ileri sürüldü. Genelkurmay tercümanı Yıldırım Beğler ve emekli Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Özcan Tuzlu´nun açıklamaları ve bir ihbar e-postası üzerine Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı tarafından açılan soruşturma kapsamında sorgulanan Ergenekon sanığı Levent Göktaş daha sonra Silivri Cezaevi´ne geri götürüldü. Sorgulama Cumhuriyet Savcısı Kadir Altınışık tarafından yapıldı. Yıldırım Beğler ve Özcan Tuzlu, basına Gaffar Okkan´ın, Levent Göktaş´ın komutanlığını yaptığı bir tim tarafından öldürüldüğünü açıklamıştı.

Temizöz´e dava açan Diyarbakır savcılığı Okkan dosyasını da raftan indirdi

Verilen demeçleri ve bir ihbar e-postasını dikkate alan Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı Gaffar Okkan suikastı ile ilgili iddiaları değerlendirmek için yeni bir soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında ihbar ve demeçlerde adı geçen isimlerin ifadelerinin alınmasına karar verildi. Bu kapsamda timin komutanı olduğu iddia edilen Ergenekon sanığı Levent Göktaş´a sorulmak üzere İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı´na bilgi verildi. Cumhuriyet Savcısı Kadir Altınışık, Okkan cinayetiyle ilgili Göktaş´ı sorguladı. Levent Göktaş´ın avukatı Celal Ülgen, müvekkilinin hem şüpheli hem de tanık olarak başka bir yerdeki farklı soruşturmadan dolayı ifadesinin alındığını söyledi. Gaffar Okkan suikastı ile ilgili olarak Özcan Tuzlu, olaydan bir yıl sonra Ankara´ya Levent Göktaş´ı ziyarete gittiğini, Göktaş´ın kendisine suikastı anlattığını belirtmişti. Göktaş´a bağlı timin olaydan 10 gün önce Ankara´dan gelerek bölgede keşif yaptığını, suikast üssü olarak Sümer Camii´ni kullandığını belirten Tozlu, Tim, olay yerine 7. Kolordu´ya ait iki sivil araçla getirildi, götürüldü. Sümer Camii´nin arka kapısını kullandı. Amaç, işi Hizbullah´ın üstüne bırakmaktı. ifadelerini kullandı. Yurtdışında bulunan Genelkurmay eski tercümanı Yıldırım Beğler de Okkan´ın C Timi tarafından öldürüldüğünü, daha sonra suikastta görev alanları taşıyan uçağın Malatya´da düşürüldüğünü ileri sürmüştü.

Gaffar Okkan suikastı davasının gerekçeli kararı açıklandı

26 Nisan 2010: Diyarbakır 5. Ağır Ceza Mahkemesi, Diyarbakır eski Emniyet Müdürü Gaffar Okkan´a düzenlenen suikastın da yer aldığı 13 ayrı eyleme katıldığı gerekçesiyle yargılanan ve müebbet hapis cezasına çarptırılan terör örgütü Hizbullah üyesi Bedran Salamboğa ile ilgili gerekçeli kararını açıkladı. Kararda, sanık Bedran Salamboğa´nın 24 Ocak 2001 günü Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan ile polis memurları Sabri Kün, Selahattin Baysoy, Mehmet Kamalı, Mehmet Sepetçi ve Atilla Durmuş´un şehit edilmesi, polis memurları Nuri Bozkurt, Fatih Gökçek, Veli Göztepe, Mustafa Dinçer ve Selim ŞişmanR´ın ise yaralanmaları eylemine tetikçi olarak katıldığının sabit görüldüğü belirtildi. Okkan´ın öldürülmesi eyleminde, söz konusu eylemin gerçekleştirildiği yerin şehrin merkezinde bulunup emniyet müdürlüğüne çok yakın bir mesafede olduğu, Hizbullah örgütünün o tarihe kadar kamu görevlilerine karşı herhangi bir eyleminin söz konusu olmadığına yer verilen kararda, şöyle denildi:

´Örgütün eylem taktiklerinden farklı olarak saldırıda çok sayıda uzun namlulu silahın kullanılması, olağanüstü hal uygulaması devam eden Diyarbakır ilinde adım başı bir polis memuru bulunmasına karşılık, bu kapsamda bir eylemin gerçekleştirilebilmesi, ayrıca bölgede yaygın şiddet eylemlerinde bulunan PKK tarafından bile bu kapsamda bir eylemin gerçekleştirilememiş olması, olay yerinde bulunan cep telefonu şirketlerine ait baz istasyonlarından olay saatinde ve öncesinde yapılan tüm görüşmelerin listesi çıkarılmasına rağmen saldırganların kendi aralarında iletişim kurmadıklarının tespit edilmesi, saldırganların kısa sürede olay yerinden kaçıp yoğun operasyonlara rağmen olay tarihinde yakalanamamaları ve yakın mesafeden atılan 20 tane kadar merminin maktulün başına isabet etmesi, olay mahallinde bulunan 469 adet boş kovanın 16 ayrı Kalaşnikof marka uzun namlulu silahtan atılması ve bu silahlardan sadece bir tanesinin güvenlik güçlerine, diğerlerinin ise saldırganlara ait olması birlikte değerlendirildiğinde, eylemin profesyonel suikast birimlerince uzun hazırlıklar sonucu planlandığı ve aralarında sanık Bedran Salamboğa´nın da bulunduğu Hizbullah örgütü üyelerince gerçekleştirildiği kanaatine varılmıştır.´

Terör örgütlerinin çağrısı dışında esnaf ilk kez kepenk kapattı

Kararda, suikastın 17 Ocak 2000 günü terör örgütü Hizbullah´ın lideri Hüseyin Velioğlu´nun İstanbul Beykoz´da düzenlenen operasyonda ölü olarak ele geçirilmesine misilleme olarak gerçekleştirildiğinin yaygın olarak kabul gördüğü ifade edildi. İçinde kuşkular bulunan bu eylemde, eylem kararının alınmasında Okkan´ın halkın desteğini alacak nitelikteki icraatları ve halkla sıkı diyaloğunun önemli olduğu vurgulanan kararda, şu ifadelere yer verildi: ´(Örneğin sokak çocuklarıyla, Diyarbakırspor Futbol Takımı ile ilgilenmesi) ve konumu ile terörün korkutma ve yıldırma amacı göz önünde bulundurulduğunda maktulün iyi bir hedef konumunda bulunduğu, zira terörün öncelikli hedefinin rejimi ve siyasi iktidarı yıpratmak, mevcut otoriteyi sarsmak, iç ve dış kamuoyunda davalarının duyurulmasını sağlamak ve dikkatleri savundukları davanın üzerine çekmek, oluşturdukları tedhişle, toplumun direnme gücünü kırarak kendi davalarına karşı olumsuz duyarlılıkları ortadan kaldırmak ve kitleleri itaate zorlamak, kısmi güç ve otorite sağladıkları toplumda kendilerine taraftar katılımı ve kitle desteği sağlamak olması nedeni ile eylemin toplumda infial yaratacak ve ses getirecek nitelikte olduğu, zaten maktulün ölümü ile Hizbullah ve PKK terör örgütlerinin çağrısı dışında esnafın ilk kez Diyarbakır´da kepenk kapattığı, binlerce insanın valilik önünde toplanarak eylemi protesto ettiği ve eylemle amaçlanan hedefe ulaşıldığı görülmüş, ancak profesyonelce işlenen bu eylemin dış bağlantıları ile genel eylem talimatını verip eylemi planlayanlara ulaşılamadığı anlaşılmıştır.´ (AA)

(17 Mart 2010, 18:00), son güncel.: (26 Nisan 2010)

HABERLE BAĞLANTILI OLABİLECEK LİNKLER:

Polis memurları ilk kez konuştu: Hizbullah taşerondu

Jand.Yüzbaşı: Okkan´ı Göktaş´ın MAK timi öldürdü

TSK tercümanından şok iddialar

Okkan, JİTEM ve Ergenekon´un faaliyetlerine engel olduğu için şehit edildi

Okkan suikastinde talimat Ersöz´den

Okkan suikastiyle ilgili tüm manşetlerimiz

http://www.kontrgerilla.com/mansetgoster.asp?haber_no=1622    yazdır/print

ŞOK! TSK'daki Fetö'den darbe

15.07.2016 22:46 Türkiye, 15 Temmuz saat 22:00'den beri şok dakikalar yaşıyor.. İlk önce Jandarmadan bazı birliklerin İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri tanklarla ulaşıma kapattığı haberleri geldi. İlerleyen dakikala..
Tamamı 15.7.2016

İşte çılgınlıklarının nedeni

17.07.2016 14:13 TSK'daki Fetö'cülerin darbe girişimi "çılgınca" ve "gözü dönmüş" olarak değerlendiriliyor. Bir çok detay bu değerlendirmeye yol açıyor. Örneğin Meclis'in bombalanması.. Örneğin TRT'yi ele geçirirken canlı yayında darbe..
Tamamı 17.07.2016

İşte Paralel'in 81 il imamı

20.01.2015 21:02 Fetullah Gülen cemaatinin Marmara bölge imamı ile birlikte 8 il imamı olduğu iddia edildi. Bu isimlerin fotoğraflı özgeçmişleri yayınlandı. Bu imamların bir devlet memuru gibi terfi alarak kademe kademe yükseldiği iddia ediliyor..
Tamamı 20.01.2015

Paralel'e de Ergenekon'a da hayır

11.03.2014 14:52 Türkiye'de dün yargıda şiddetli bir deprem yaşandı. Daha önce benzeri yaşanmayan bu depremin merkez üssü, Ergenekon davasına bakan özel yetkili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi oldu. Ergenekon davasına bakan İstanbul ..
Tamamı 11.3.2014

Büyükanıt: Huzurum kalmadı!

19.12.2015 23:00 Abdullah HARUN / kontrgerilla.com - 27 Nisan e-muhtırası soruşturmasında 'şüpheli' olarak sorgulanan dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın ifadesi ortaya çıktı. Kontrgerilla.com'un ulaştığı iki sayfalık ifaded..
Tamamı 19.12.2015

Fehmi Koru sitemize taş attı

12.10.2015 19:46 Maişet derdi nedeniyle yaklaşık 1 yıldır günlük yerine haftalık haber girişine geçmek zorunda kaldık. Dikkat edenler bunu farketmiştir. Saatlerdir süren bu haftalık haber girişini de az önce tamamlamış ve internet..
Tamamı 12.10.2015

Şok!!! Savcı Öz yurtdışına kaçtı

18.08.2015 20:19 HSYK tarafından haklarında terör örgütü üyeliği suçlamasıyla soruşturma başlatılan, ardından mahkemece yakalama kararı çıkarılan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın yurtdışına kaçtıkları ortaya çıktı. Mahkeme eski s..
Tamamı 18.08.2015

Balyoz Planı gerçek: 7 beraate itiraz

09.10.2016 13:55 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın beraat kararının bozulması yönünde görüş bildirdi. 6 Ekim'de yaşanan gelişmeye göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı adına B..
Tamamı 9.10.2016

Belgesel: Gezi'nin ardındakiler

24.06.2013 11:20 Taksim Gezi olaylarına katılanlar.. Haber, açıklama ve attıkları twitlerle destek verenler.. 'Çapulcu' olduklarını açıkça belirtenler.. 'Mesele Gezi değil sen hala anlamadın mı?' diyerek hükümeti bir ayaklanma ile devirmeye destek verenler..
Tamamı 24.06.2013

7 sanıklı Balyoz davası kapandı mı?

16.12.2018 11:00 İstanbul'da, Fetö yargısının etkin olduğu dönemde açılan ve 237 sanığın müebbet hapse mahkum edildiği, Fetö ile mücadelenin başlamasının ardından davanın kumpas olduğuna dair somut delillerin ortaya çıkması üzerine..
Tamamı 16.12.2018

Humeyni planı suya düştü

08.11.2014 13:58 Yıllardır ABD'de yaşayan Türk vatandaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye dönmekten kesinlikle vazgeçtiği ileri sürülüyor. Gülen cemaatinin liderliğini yapan Fetullah Gülen, kendisine DGM tarafından dava açılmadan hemen önc..
Tamamı 8.11.2014

Gülen: 28 Şubat MGK'sı sevaptı

01.11.2014 17:35 Erdoğan'ın ilk kez 'Cumhurbaşkanı' sıfatıyla başkanlık ettiği Ekim ayı MGK toplantısı 10 saati aşarak en uzun MGK rekorunu kırdı. 28 Şubat süreci kararlarının alındığı MGK toplantısı ise 8 saat sürmüştü. MGK'da paralel..
Tamamı 1.11.2014

Ayrıntılarıyla 7 Şubat krizi

08.02.2014 15:18 Tarih: 7 Şubat 2012.. Ankara, Cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir olayla sarsıldı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan dahil 5 MİT yöneticisi hakkında savcılık tarafından yakalama kararı çıkartıldı.. Sabah gazetesinden A..
Tamamı 8.2.2014

Beddua etti, suç duyurusu yağdı

27.01.2014 13:03 Fetullah Gülen'in avukatı: Psikolojik harekâtta yeni aşamaya geçildi.. Fetullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, müvekkili hakkında ortaya atılan iftiraların suç duyurusu şeklinde yargıya taşınması suret..
Tamamı 27.1.2014

Paralel Yapı = P2 Locası

14.01.2014 15:48 Gülen cemaatinin lideri Fethullah Gülen'in paralel yapıyı uzaktan yönetmek için yaptığı telefon görüşmeleri bugün internette yayınlandı. (1) Görüşmelerde Gülen'in, bir dini cemaat liderinin ötesine geçerek siyaset..
Tamamı 14.1.2014

Özkök ve Yalman'dan şok inkar

03.11.2014 19:23 Balyoz davasında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği 'hak ihlali' kararı üzerine yeniden yargılama başladı. Duruşma, Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Anadolu Adalet Sarayı'ndaki 450 kişilik Şehit Hakan Kılıç Konferans Salo..
Tamamı 3.11.2014

Yabancı vakıflara suç duyurusu

02.12.2013 16:57 Sivil Toplum Kuruluşu Adalet Platformu, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı vakıflar hakkında, yasak olmasına karşın Türkiye'deki siyasi olaylara müdahale ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusund..
Tamamı 2.12.2013

Düşünen adam da olacak mı?

19.06.2013 17:17 Taksim Gezi olayları 19 günlük bir süreç sonra polisin Gezi parkını boşaltmasıyla sona erdi. Ancak artçı gelişmeler sürüyor. İki gündür 'duran adam' eylemi gündemde. Hükümeti protesto eden ve Gezi eylemcilerine destek ..
Tamamı 19.6.2013

MİT Kumpasında İtiraflar

04.01.2020 14:14 Şırnak'ta, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) darbe girişimi faaliyetleriyle ilgili Adana'da görülen davada yargılanan eski üsteğmen Musa Köse'nin, Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde 1 Ocak 2014..
Tamamı 4.1.2020

Akıncı Üssü Darbe davası

04.01.2020 10:59 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlerle ilgili 475 sanığın yargılandığı davaya devam edildi. 23.12.2019 GÜNKÜ DURUŞMAD..
Tamamı 4.1.2020

Muhafız Alayı Darbe davası

04.01.2020 11:06 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'ndaki eylemlere ilişkin, aralarında eski alay komutanları Muhsin Kutsi Barış ve Muhammet Tanju Poshor'un da bulun..
Tamamı 4.1.2020

Jandarma Darbe davası

04.01.2020 10:49 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Jandarma Genel Komutanlığı Karargahı'ndaki eylemlere ilişkin 243 sanıklı davanın görülmesine devam edildi. 30 Aralık'ta Ankara..
Tamamı 4.1.2020

İzmir 145 sanıklı Darbe davası

04.01.2020 13:47 İzmir'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin Fetullah Gülen'in de aralarında olduğu 280 sanıklı ana darbe davasında dosyaları ayrılan 3'ü tutuklu 145 sanığın yargılanmasına devam edildi. 3 Oca..
Tamamı 4.1.2020

Kosova'da Paketlenen Sanığa Hapis

04.01.2020 14:56 İstanbul'da, FETÖ'nün yurtdışı yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında Kosova'dan Türkiye'ye getirilen sanık Kahraman Demirez, 'Silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan yargılandığı davada 8 yıl 9 ay hapis cezası..
Tamamı 4.1.2020

Ahmet Altan'ın Hapsi Onandı

04.01.2020 14:56 İstinaf Mahkemesi, bir internet sitesinde yazdığı yazıda, 'Terör örgütü propagandası' yaptığı ve 'Cumhurbaşkanı'na hakaret' ettiği gerekçesi ile toplam 5 yıl 11 ay hapis cezasına çarptırılan Ahmet Altan hakkındaki ceza..
Tamamı 4.1.2020

Malatya 5 sanıklı Darbe davası

04.01.2020 15:31 Malatya'da, FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Malatya'daki 2. Ordu Komutanlığı ve 7. Ana Jet Üssü'ndeki eylemlere ilişkin görülen davada beraat ve mahkumiyet kararları bozulan, aralarında dönemin 2...
Tamamı 4.1.2020

Hakkari 5 sanıklı Darbe davası

04.01.2020 14:52 Hakkari'de, Yüksekova ilçesinde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine destek verdikleri iddiasıyla haklarında dava açılan, aralarında dönemin 3. Yüksekova Piyade Tümen Komutanı eski tümgeneral Halil İbra..
Tamamı 4.1.2020

Adana 4 sanıklı Darbe davası

04.01.2020 14:14 Şırnak'ta, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) darbe girişimi faaliyetleriyle ilgili Adana'da görülen davada hapis cezasına çarptırılan 4 sanığın, istinaf mahkemesinin 'hükmün yeniden ince..
Tamamı 4.1.2020

Şike Davası Usulden Bozuldu

04.01.2020 12:49 Yargıtay 5'inci Ceza Dairesi, İstanbul 13'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nin 'futbolda şike' davasına dair kararlarını 'usul eksikliği' nedeniyle bozdu. Buna göre, Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarınd..
Tamamı 4.1.2020

Adana 17 sanık: Fetö Astsubayları

04.01.2020 10:33 Adana'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik davada, örgütün 'mahrem imamları'yla ankesörlü telefonlardan periyodik ve ardışık arama sistemiyle haberleştikleri iddiasıyla yargılana..
Tamamı 4.1.2020

Baklavacı Güllü Fetö davası

04.01.2020 15:23 İstanbul'da, FETÖ'nün iş dünyası yapılanmasına ilişkin 86 sanıklı TUSKON davasında dosyası ayrılan baklavacı iş adamı Faruk Güllü'nün yargılanmasına devam edildi. 30 Aralık'ta İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki du..
Tamamı 4.1.2020

Hablemitoğlu Zanlısı Yakalandı

22.12.2019 10:12 FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ve Alman Vakıfları davalarının raporlarını hazırlayan, 18 Aralık 2002'de faili meçhul silahlı bir saldırıda hayatını kaybeden Necip Hablemitoğlu'nun katil zanlısı Nuri Gökhan Bozkır'ın (45) ..
Tamamı 22.12.2019

CHP'ye iki şok: Başkan tutuklandı

22.12.2019 09:50 İzmir'de, Urla İlçesi Belediye Başkanı İbrahim Burak Oğuz, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye olduğu iddiasıyla tutuklandı. 16 Aralık'taki gelişmeye göre, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü FETÖ soruşturma..
Tamamı 22.12.2019

25 Aralık: Müebbetler Onandı

21.12.2019 17:25 İstanbul'da, İstinaf Mahkemesi, FETÖ/PDY tarafından yapılan ve takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaparak darbeye teşebbüs ettikleri gerekçesi ile eski emniyet müdürleri Yakup Saygılı, Kaz..
Tamamı 21.12.2019

13.08.2001'den beri ziyaretçi sayısı:
40.573.445