Tam
EskidenYeniye
 

Batum: 50 bin kişi Silivri´yi basalım

CHP´nin, başka milletvekili adayı bulamamış gibi Ergenekon Terör Örgütü mensuplarını milletvekili yapmayı ve Haziran seçimlerinde seçilmelerini sağlayarak, cezaevinden ve davalardan kurtarma planı giderek netleşiyor. Son olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum, Silivri´deki Ergenekon sanıklarını korumak için her yöntemi uygulayacaklarını açıkladı.

Önceki haber title=Sonraki haber

24.01.2011 12:42 Uğur Mumcu´nun öldürülüşünün 18. yılı dolayısıyla düzenlenen anma etkinlikleri için İzmir´e gelen Batum, ´Ergenekon´ sanıklarının milletvekili yapılarak cezaevinden kurtarılması teklifini değerlendireceklerini belirtti. Batum, İçeride yatan Atatürkçü aydınları korumak için elimizden geleni yapacağız. dedi. Bunun için her yöntemi uygulayacaklarının altını çizdi. Batum, Biz terör örgütü falan değiliz. Biz, AKP hükümetinin bilerek ve isteyerek Atatürkçü aydınları içeri tıkmak suretiyle, Türkiye´de kendi iktidarını hiçbir engel olmadan kurmak istediğini düşünüyoruz. Buna kesinlikle izin vermeyeceğiz. Buna izin vermemek her yöntemle olabilir. Oradaki Atatürkçü aydınları partiye alarak veya başka bir yöntemle, iktidara baskı kurarak olabilir. Bunların hepsini uygulayacağız. şeklinde konuştu.

50 bin kişiyle mahkemeyi korkutma harekatı!

Geçtiğimiz günlerde Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Tansel Çölaşan´la birlikte Silivri Cezaevi´ne giderek Ergenekon sanıklarına destek veren CHP Genel Başkan Yardımcısı, Haberal ve Balbay´ı milletvekili yapın. çağrılarına, Mesajınızı alıyorum. diye karşılık vermişti. Batum, her şeye rağmen bu Silivri çıkarmasından tatmin olmadı. Ergenekon davasına bakan mahkemenin, kendilerinden sonra, ziyaretçilerin bundan böyle içeriye sokulmaması yönünde bir karar aldığını söyledi. Süheyl Batum, Biz 50 bin kişiyle Silivri´ye gitseydik ´gelenler açıkta duracaklar, içeri kadar giremeyecekler´ diye karar almaya cesaret edemezlerdi. 50 bin kişi, bunu kuracağız şimdi. Biliyorum ki sizler bunu örgütlersiniz, korkmazsınız da... diyerek yeni bir Silivri çıkarmasına hazırlandığının ipuçlarını verdi.

Kılıçdaroğlu sıcak

Ergenekon sanıklarını BDP´li Sabahat Tuncel modeliyle vekil yaparak hapisten kurtaracaklarını daha önce inkar eden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da, Denizli´de bazı gazetecilerin, Hanefi Avcı, Mehmet Haberal gibi tutuklu sanıkları aday göstermeniz söz konusu mu sorusu üzerine Her talebe saygılıyız, niye böyle bir talep geldi diye bir şey diyemeyiz ama sonuçta karar verecek olan parti organları diyerek açık kapı bıraktı.

Bursa´da açıkladı

Kılıçdaroğlu´nun Silivri planı 5 Aralık´ta Yeni Şafak´ta yer almıştı. Kılıçdaroğlu bu planını Bursa´ya yaptığı gezi sırasında buradaki Kent Gazetesi yazarı Yusuf Kotaman´a anlatmış, Kotaman da buna köşesinde yazmıştı. Yeni Şafak´ın Kotaman´ı kaynak göstererek yaptığı haber ise Kılıçdaroğlu tarafından yalanlanmıştı. Kılıçdaroğlu, ´Hayır böyle bir çalışmamız yok. Nereden çıkarılıyor anlamıyorum demişti. CHP Bursa İl Başkanı Gürhan Aydoğan ise Kılıçdaroğlu´nun yalanlamasından habersiz Kotaman´ı doğrulamıştı. CHP´nin bu planında ne kadar ciddi olduğu geçen hafta İzmir İl Başkanı Tacettin Bayır ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Alaattin Yüksel´in açıklamalarıyla da ortaya çıkmıştı.

CHP için onur olur

Bayır, Balbay ve Haberal´ın her ikisi de alanlarında değerli isimler. Her ikisinin de aday olması CHP için onurdur. Balbay´ın İzmir´den kontenjan milletvekili olmasına dair beklentiler bana da ulaştı. Haberal´ın daha çok tanındığı ve çalıştığı bölge Ankara olduğu için belki o bölgeden değerlendirilmesi daha şık olabilir. Genel Merkez´e İzmir´den Mustafa Balbay´ın adaylığını önermekte sakınca görmem ifadelerini kullanmıştı. Yüksel de bu isimlerin değerlendirilebileceğini söylemişti.

MHP ve CHP´nin iş bölümü

Ergenekon davası kapsamında Silivri´de tutuklu bulunanların hapisten çıkarılması için MHP ve CHP´nin işbölümü yapacağı belirtiliyor. 22 Temmuz 2007 seçimlerinde DTP, cezaevinde bulunan Sebahat Tuncel´i bağımsız milletvekili adayı olarak göstermişti. Tuncel milletvekili seçilince dokunulmazlık kazanmış ve ceza evinden çıkmıştı. Şimdi CHP ve MHP de benzer bir taktikle Silivri tutuklarını kendi aralarında paylaşarak milletvekili yapacak. CHP´nin Silivri tutuklularından Mehmet Haberal, Tuncay Özkan, Mustafa Balbay, Doğu Perinçek ve Çetin Doğan´ı, MHP´nin ise Engin Alan, Atilla Uğur ve Hasan Iğsız´ı aday göstereceği belirtiliyor. ( Yenişafak, Zaman)

Batum: Balbay ve Özkan´ı aday göstereceğim

CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum, Ergenekon davasının tutuklu sanıkları Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan´ın milletvekili adaylığı için Parti Meclisi´ne öneri sunacağını açıkladı. Batum, bu düşüncenin kendi şahsi fikri olduğunu ve parti yönetimi ile yapacağı görüşmede Balbay ve Özkan´ın aday yapılmasını teklif edeceğini son kararı da Parti Meclisi´nin vereceğini ifade etti. ( Hürriyet)

Batum´un Ergenekon yakınlığı

Süheyl Batum´un adı son olarak Encümen-i Daniş adı verilen derin devlet ihtiyarlar heyetinin, merkez sağı toparlamak için DYP´nin başına onu getirmek istediklerini açıklamasıyla gündeme gelmişti. Daha önce gündeme gelen ses kayıtlarında da, ÇYDD başkanı Türkan Saylan, CHP lideri Deniz Baykal´ı liderlikten çekilmeye zorlamak için kalp ameliyatına müdahale edilmesini ve yerine Süheyl Batum´un gelmesini istiyordu. Yine Batum´un adı Balyoz davası iddianamesinde iki yerde geçiyor: Darbe sonrası oluşturulacak Milli Mutabakat Hükümeti´nde Devlet Bakanı olarak, darbe sonrası faydalanma umulan 137 gazeteciden biri olarak.

´Dokunulmazlıklar kalksın, ama Ergenekon sanıklarına dokunulmasın´

AK Parti Trabzon Milletvekili Asım Aykan, CHP´nin bir yandan ´dokunulmazlıklar kalksın´ derken, bir yandan da Ergenekon sanıklarına dokunulmazlık zırhı giydirmeye çalıştığını söyledi. Aykan yaptığı yazılı açıklamada, CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum´un, Ergenekon davasından yargılananlardan bazı isimleri milletvekili adayı yapmayı düşündüklerini ilan etmesini eleştirdi. Ergenekon yapılanmasının PKK ile bağlantılarını, JİTEM ile bağlantılarını, faili meçhullerle bağlantılarını, Hizbullah ile bağlantılarını, Kandil ve Öcalan ile bağlantılarını bütün dünya duydu, ancak CHP duymamış ifadelerini kullanan Aykan, Son olarak Gölcük´te zulalarda çıkan belgelerle birilerinin ihtilal için gece gündüz kan ter içerisinde çalıştıklarını, demokrasiyi, milli iradeyi, hukuku, siyasi partileri yok etmek için örgütlendiklerini net biçimde ortaya koyuyor. Ancak CHP´nin bu da umurunda değil. Duymuyor, görmüyor, yandaş medyası da duymuyor, görmezlikten geliyor. dedi.

´Bir komplo ile Ergenekon avukatlığını devraldığını´ iddia ettiği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nun ne yapacağını şaşırmış durumda olduğunu belirten Aykan, açıklamasını şöyle sürdürdü: Geldiği günden beri öyle zikzaklar çizdi ki milletin kafası tamamen karıştı. CHP tabanı yakında kurtar bizi Baykal diye haykırırsa kimse şaşmasın. Partisini yönetemeyen bir kadro, ülkeyi yönetmeye talip, hazırlığı yok. Ne zaman, nerede ne söyleyeceğini bilmiyor. Popülizme yönelmiş, geçmişte söylediklerini şimdi nakzediyor. Ergenekon davası çözülmeden terör örgütü PKK´nın yaptığı olaylar, faili meçhuller, Uğur Mumcu, Hrant Dink, Rahip Santoro, Zirve Yayınevi cinayeti, Eşref Bitlis Paşa´nın ölümü gibi olaylar çözülmez. Bu mesele bir parti meselesi değildir. Ülkenin bekası, evlatlarımızın geleceği, demokrasi ve hukuk devleti olmamız davasıdır. Bir yandan dokunulmazlıklar kalksın diyen CHP, bir yandan da Ergenekon sanıklarına dokunulmazlık zırhı giydirmeye çalışıyor. Öyle anlaşılıyor ki bu işi kotarma görevi Encümen-i Daniş prensi Sayın Batum´a verilmiş gözüküyor. Sayın Batum´a dikkat çekmek istiyorum, birileri kendisini bazı görevler için CHP´ye monte etmiş durumda. CHP bu tavrı ile haziran seçimlerini; Türkiye´nin geleceğine değil, hukuk mu, demokrasi mi, Ergenekon mu, üçgenine sıkıştırıyor. Silivri´den ´mesaj alınmıştır´ diyen Sayın Batum´a 12 Haziran akşamı milletimiz de ´mesaj alınmış ve gereği yapılmıştır´ diyecektir. ( Cihan)

(24 Ocak 2011, 12:42)

HABERLE BAĞLANTILI OLABİLECEK LİNKLER:

CHP´nin Ergenekon sanıklarını milletvekili yapma planı

Örneklerle CHP´nin Ergenekon davalarında sempatizanlıktan öte tavırları

´Ergenekon ve CHP´ manşetlerimiz

Ergenekon davasını engelleme girişimleri

http://www.kontrgerilla.com/mansetgoster.asp?haber_no=2848    yazdır/print

ŞOK! TSK'daki Fetö'den darbe

15.07.2016 22:46 Türkiye, 15 Temmuz saat 22:00'den beri şok dakikalar yaşıyor.. İlk önce Jandarmadan bazı birliklerin İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri tanklarla ulaşıma kapattığı haberleri geldi. İlerleyen dakikala..
Tamamı 15.7.2016

İşte çılgınlıklarının nedeni

17.07.2016 14:13 TSK'daki Fetö'cülerin darbe girişimi "çılgınca" ve "gözü dönmüş" olarak değerlendiriliyor. Bir çok detay bu değerlendirmeye yol açıyor. Örneğin Meclis'in bombalanması.. Örneğin TRT'yi ele geçirirken canlı yayında darbe..
Tamamı 17.07.2016

İşte Paralel'in 81 il imamı

20.01.2015 21:02 Fetullah Gülen cemaatinin Marmara bölge imamı ile birlikte 8 il imamı olduğu iddia edildi. Bu isimlerin fotoğraflı özgeçmişleri yayınlandı. Bu imamların bir devlet memuru gibi terfi alarak kademe kademe yükseldiği iddia ediliyor..
Tamamı 20.01.2015

Paralel'e de Ergenekon'a da hayır

11.03.2014 14:52 Türkiye'de dün yargıda şiddetli bir deprem yaşandı. Daha önce benzeri yaşanmayan bu depremin merkez üssü, Ergenekon davasına bakan özel yetkili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi oldu. Ergenekon davasına bakan İstanbul ..
Tamamı 11.3.2014

Büyükanıt: Huzurum kalmadı!

19.12.2015 23:00 Abdullah HARUN / kontrgerilla.com - 27 Nisan e-muhtırası soruşturmasında 'şüpheli' olarak sorgulanan dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın ifadesi ortaya çıktı. Kontrgerilla.com'un ulaştığı iki sayfalık ifaded..
Tamamı 19.12.2015

Fehmi Koru sitemize taş attı

12.10.2015 19:46 Maişet derdi nedeniyle yaklaşık 1 yıldır günlük yerine haftalık haber girişine geçmek zorunda kaldık. Dikkat edenler bunu farketmiştir. Saatlerdir süren bu haftalık haber girişini de az önce tamamlamış ve internet..
Tamamı 12.10.2015

Şok!!! Savcı Öz yurtdışına kaçtı

18.08.2015 20:19 HSYK tarafından haklarında terör örgütü üyeliği suçlamasıyla soruşturma başlatılan, ardından mahkemece yakalama kararı çıkarılan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın yurtdışına kaçtıkları ortaya çıktı. Mahkeme eski s..
Tamamı 18.08.2015

Balyoz Planı gerçek: 7 beraate itiraz

09.10.2016 13:55 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın beraat kararının bozulması yönünde görüş bildirdi. 6 Ekim'de yaşanan gelişmeye göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı adına B..
Tamamı 9.10.2016

Belgesel: Gezi'nin ardındakiler

24.06.2013 11:20 Taksim Gezi olaylarına katılanlar.. Haber, açıklama ve attıkları twitlerle destek verenler.. 'Çapulcu' olduklarını açıkça belirtenler.. 'Mesele Gezi değil sen hala anlamadın mı?' diyerek hükümeti bir ayaklanma ile devirmeye destek verenler..
Tamamı 24.06.2013

7 sanıklı Balyoz davası kapandı mı?

16.12.2018 11:00 İstanbul'da, Fetö yargısının etkin olduğu dönemde açılan ve 237 sanığın müebbet hapse mahkum edildiği, Fetö ile mücadelenin başlamasının ardından davanın kumpas olduğuna dair somut delillerin ortaya çıkması üzerine..
Tamamı 16.12.2018

Humeyni planı suya düştü

08.11.2014 13:58 Yıllardır ABD'de yaşayan Türk vatandaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye dönmekten kesinlikle vazgeçtiği ileri sürülüyor. Gülen cemaatinin liderliğini yapan Fetullah Gülen, kendisine DGM tarafından dava açılmadan hemen önc..
Tamamı 8.11.2014

Gülen: 28 Şubat MGK'sı sevaptı

01.11.2014 17:35 Erdoğan'ın ilk kez 'Cumhurbaşkanı' sıfatıyla başkanlık ettiği Ekim ayı MGK toplantısı 10 saati aşarak en uzun MGK rekorunu kırdı. 28 Şubat süreci kararlarının alındığı MGK toplantısı ise 8 saat sürmüştü. MGK'da paralel..
Tamamı 1.11.2014

Ayrıntılarıyla 7 Şubat krizi

08.02.2014 15:18 Tarih: 7 Şubat 2012.. Ankara, Cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir olayla sarsıldı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan dahil 5 MİT yöneticisi hakkında savcılık tarafından yakalama kararı çıkartıldı.. Sabah gazetesinden A..
Tamamı 8.2.2014

Beddua etti, suç duyurusu yağdı

27.01.2014 13:03 Fetullah Gülen'in avukatı: Psikolojik harekâtta yeni aşamaya geçildi.. Fetullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, müvekkili hakkında ortaya atılan iftiraların suç duyurusu şeklinde yargıya taşınması suret..
Tamamı 27.1.2014

Paralel Yapı = P2 Locası

14.01.2014 15:48 Gülen cemaatinin lideri Fethullah Gülen'in paralel yapıyı uzaktan yönetmek için yaptığı telefon görüşmeleri bugün internette yayınlandı. (1) Görüşmelerde Gülen'in, bir dini cemaat liderinin ötesine geçerek siyaset..
Tamamı 14.1.2014

Özkök ve Yalman'dan şok inkar

03.11.2014 19:23 Balyoz davasında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği 'hak ihlali' kararı üzerine yeniden yargılama başladı. Duruşma, Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Anadolu Adalet Sarayı'ndaki 450 kişilik Şehit Hakan Kılıç Konferans Salo..
Tamamı 3.11.2014

Yabancı vakıflara suç duyurusu

02.12.2013 16:57 Sivil Toplum Kuruluşu Adalet Platformu, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı vakıflar hakkında, yasak olmasına karşın Türkiye'deki siyasi olaylara müdahale ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusund..
Tamamı 2.12.2013

Düşünen adam da olacak mı?

19.06.2013 17:17 Taksim Gezi olayları 19 günlük bir süreç sonra polisin Gezi parkını boşaltmasıyla sona erdi. Ancak artçı gelişmeler sürüyor. İki gündür 'duran adam' eylemi gündemde. Hükümeti protesto eden ve Gezi eylemcilerine destek ..
Tamamı 19.6.2013

Fetö Yargısı AYM'de Yargılanıyor

23.02.2021 10:57 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sonrasında görevlerinden ihraç edilen ve çıkarıldıkları mahkemelerce tutuklanan Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Hakimler Savcılar ..
Tamamı 23.2.2021

Donanma Darbe davası

22.02.2021 14:07 Kocaeli'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Donanma Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada, dosyaları ayrılan 6'sı tutuksuz, 13'ü firari 19 sanığın yargılanmasına devam edildi. ..
Tamamı 22.2.2021

Şike Kumpası Davası Mütalaada

22.02.2021 13:24 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 'Futbolda şike iddiasıyla yürüttüğü soruşturma'da kumpas kurduğu iddialarına ilişkin haklarında dava açılan 87 sanığın yargılandığı davada dosya, mütalaasını hazırlaması..
Tamamı 22.2.2021

Balıkesir: Gülen'in Polislerine dava

22.02.2021 12:10 Balıkesir'de, polis okulunda Fetullah Gülen Terör Örgütü'nün (FETÖ) 'emniyet mahrem yapılanması'na yönelik biri tutuklu 13 zanlı hakkında hazırlanan iddianame mahkemece kabul edildi. İddianamede, örgütün Balıkesir Poli..
Tamamı 22.2.2021

ÖSYM Başkanı Ali Demir davası

22.02.2021 12:04 Ankara'da, eski Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Ali Demir'in 'Fetullah Gülen Terör Örgütü (FETÖ) üyeliği' ve 'zincirleme şekilde görevi kötüye' kullanma suçlamasıyla yargılandığı davaya devam edildi...
Tamamı 22.2.2021

Selam-Tevhid Kumpası davası

22.02.2021 11:59 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), 'Selam-Tevhid' soruşturmasında kurduğu kumpasta usulsüz dinleme kararları vermekle suçlanan 55 eski hakim ve savcının Yargıtayda yargılanmas..
Tamamı 22.2.2021

Karlov Suikastı davası

22.02.2021 11:56 Ankara'da, Rusya Federasyonu'nun Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un, o sırada görevde olmayan polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından öldürülmesine ilişkin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in..
Tamamı 22.2.2021

Gülen'in Avrupa Casusları davası

22.02.2021 11:31 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) adına terör örgütleri Fetö/PKK/DHKP-C/MKP'ye yönelik soruşturma bilgilerinin rüşvetle Malatya Doğanşehir Adliyesindeki bilgisayarlardan UYAP'a girerek sızdırılmasına ilişkin ar..
Tamamı 22.2.2021

Fetö Casusu Altaylı'ya 42 Yıl Hapis

22.02.2021 11:09 Ankara'da, eski istihbaratçı Enver Altaylı'nın da aralarında bulunduğu 3 sanığın 'Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) yöneticiliği', 'örgüt üyeliği', 'örgüte yardım' ve 'siyasi ve askeri casusluk' suçlarından açılan davaya ..
Tamamı 22.2.2021

K.Maraş: Darbe'de 6 Beraate İtiraz

22.02.2021 14:00 Kahramanmaraş'ta, Cumhuriyet Başsavcılığı FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin bu ilde yaşanan eylemlere yönelik davada haklarında beraat kararı verilen 18 sanıktan 6'sının cezalandırılmaları yönünde Gaziantep B..
Tamamı 22.2.2021

Adil Öksüz'ü Saklayanlar Yargılanıyor

22.02.2021 12:30 İstanbul'da, Fetullah Gülen Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin kilit isimlerinden örgütün 'hava kuvvetleri imamı' firari Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasının ardından İstanbul'da saklanmasına yard..
Tamamı 22.2.2021

Sızıntı Büyük: 233 Muvazzafa Gözaltı

03.02.2021 09:36 İzmir merkezli 60 il ve KKTC ile İstanbul merkezli 42 ilde Fetullah Gülen terör örgütünün (Fetö/PDY) TSK içindeki uzantılarına yönelik iki ayrı soruşturma kapsamında toplam 532 asker hakkında gözaltı kararı verildi. Bu..
Tamamı 3.2.2021

PKK/Fetö in Atatürk out: CHP şokta

03.02.2021 11:25 CHP'de sular durulmuyor. Son yıllarda Fetö ve PKK/HDP ile girilen ittifak, partiden Atatürk'ün giderek dışlanması gibi tavırlar CHP'de parçalanmalara yol açmaya başladı. 29 Ocak'ta yaşanan gelişmeye göre, CHP İzmir Mi..
Tamamı 3.2.2021

Habertürk-Fetö Bağlantısı Güçleniyor

02.02.2021 15:46 Habertürk ekranlarında yayınlanan 'Enine Boyuna' programında İsmail Saymaz'ın kendisi hakkında sarf ettiği ifadelere yanıt vermek için canlı yayına bağlanan gazeteci Hilal Kaplan, Habertürk'ü FETÖ ile ilişkilendirerek ..
Tamamı 2.2.2021

Rütbemi Gülen taktı elini öptüm

03.02.2021 14:05 Son haftalarda yurdun çeşitli illerinde Fetullah Gülen terör örgütüne (Fetö/PDY) gerçekleşen operasyonlarda çok sayıda gözaltı yaşandı. Yakalanan zanlılardan bir çoğu etkin pişmanlık kapsamında örgüt hakkında bildikler..
Tamamı 2.2.2021

Kavala'ya Şok: Beraatler Bozuldu

01.02.2021 13:29 İstanbul'da, Bölge Adliye Mahkemesi 3. Ceza Dairesi, Gezi Parkı olaylarına ilişkin davada, Anadolu Kültür AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala'nın da arasında bulunduğu 9 sanık hakkında verilen beraat kararlarını bo..
Tamamı 1.2.2021

13.08.2001'den beri ziyaretçi sayısı:
48.422.731