Tam
EskidenYeniye
 

Askeri mahkeme, Yarbay Dönmez kararında direndi

Ankara Zir Vadisi´nde bulunan mühimmatla ilgili olarak, Genelkurmay Askeri Mahkemesinin Yarbay Mustafa Dönmez´e ´bir kısmı cephane niteliğinde olan askeri eşyayı gizlemek´ suçundan verdiği dört yıl hapis cezası ile Türk Silahlı Kuvvetleri´nden çıkarılma kararında direndi. Yarbay Dönmez ise duruşmada Hanefi Avcı´nın iddialarını dile getirerek bu davanın da cemaatin komplosu olduğunu iddia etti. Ayrıca Yarbay Dönmez hakkında Genelkurmay Askeri Savcılığı´nca ´şantaj´dan bir iddianame daha hazırlandı. Dönmez, kadın askeri personele kasetle şantaj yapmakla suçlanıyor.

Önceki haber title=Sonraki haber

Askeri mahkeme, Yarbay Dönmez kararında direndi

Ankara Zir Vadisi´nde bulunan mühimmatla ilgili olarak, Genelkurmay Askeri Mahkemesinin Yarbay Mustafa Dönmez´e ´bir kısmı cephane niteliğinde olan askeri eşyayı gizlemek´ suçundan verdiği dört yıl hapis cezası ile Türk Silahlı Kuvvetleri´nden çıkarılma kararında direndi. Yarbay Dönmez ise duruşmada Hanefi Avcı´nın iddialarını dile getirerek bu davanın da cemaatin komplosu olduğunu iddia etti. Ayrıca Yarbay Dönmez hakkında Genelkurmay Askeri Savcılığı´nca ´şantaj´dan bir iddianame daha hazırlandı. Dönmez, kadın askeri personele kasetle şantaj yapmakla suçlanıyor.

Askeri Yargıtayın, Dönmez hakkındaki kararı usule aykırılık ve noksan soruşturma nedeniyle bozmasının ardından Genelkurmay Askeri Mahkemesinde görülen duruşmaya, başka suçtan tutuklu sanık Yarbay Mustafa Dönmez ve avukatı Gülten Güven katıldı. Duruşmada, Dönmez ve avukatına, bozma ilamına uyulup uyulmaması yönündeki görüşü soruldu. Dönmez, Ankara´daki konutlarında yapılan aramanın İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla yapıldığını ifade etti. Bunun Ceza Muhakemesi Kanununa aykırı olduğunu söyleyen Dönmez, Ankara´daki konutlarına ilişkin arama kararında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının görevli olduğunu kaydetti. Hakkındaki delillerin usule aykırı toplandığını ileri süren Dönmez, bu delillerin dosyadan çıkarılarak karar verilmesi gerektiğini söyledi. Sapanca´daki evinde yapılan aramada da usule uyulmadığını savunan Dönmez, bu sebeplerle Askeri Yargıtayın bozma ilamına uyulmasını istedi.

´Hanefi Avcı tanık olarak dinlensin´

Sanık Dönmez, bozma kararına ilişkin görüşlerini açıklarken, kendisine komplo kurulduğunu öne sürdü. Polislerin, kendi aralarındaki konuşmalarda bazı mühimmatların boş olduğunu belirtmesine rağmen, daha sonra mühimmatın sağlam ve çalışır olduğu yönünde kriminal rapor hazırlandığını ileri süren Dönmez, bazı polislerin, bazı kişilere suç isnat etmek için bu tür yöntemlere başvurduğunu iddia etti. Dönmez, Meslektaşları Hanefi Avcı da kitabında bunu ifade ediyor. Avcı şöyle diyor: ´Bugün şahit olduğumuz durum, polisler, hakimler, savcılar görevlerinin gereklerine göre değil, cemaatin isteklerine göre davranıyorlar. Zaman zaman, bilgiler tahrip edilerek, ekleme ve çıkarmalar yapılarak, kullanılmıştır´. Bu kapsamda Avcı´nın tanık olarak dinlenmesini talep ediyorum diye konuştu. Avukat Güven de dava dosyasında müvekkilinin evlerinde yapılan arama tutanaklarının asıllarının değil, fotokopilerinin bulunduğunu anlatarak, bunun usule aykırı olduğunu dile getirdi. Güven, bozma ilamına uyulmasını talep etti. Askeri Savcı Yaşar Yücel ise Dönmez´in Yenikent´teki lojmanında ele geçtiği belirtilen ajandadaki yazı, sayı ve işaretlerin, sanığın el ürünü olup olmadığı ve tüm yazıların aynı cins veya türdeki kalemle yazılıp yazılmadığının Adli Tıp Kurumundan sorulması yönündeki Askeri Yargıtay Kararına uyulup uyulmaması konusunu mahkemenin takdirine bıraktıklarını açıkladı. Askeri Savcı Yücel, diğer hususlarda ise mahkemenin kararında direnmesini istedi.

Oy çokluğuyla direnme kararı

Mahkeme heyetinin baş başa yaptığı müzakerenin ardından karar açıklandı. Buna göre, askeri mahkeme, temyiz yolu açık olmak üzere kararında direndi. Mahkeme heyeti, kararı oy çokluğuyla aldı. Karara, Mahkeme Başkanı Yarbay Mehmet Yüzbaşıoğlu karşı oy kullandı. Genelkurmay Askeri Mahkemesi, Dönmez´i, bir kısmı cephane niteliğinde olan askeri eşyayı gizlemek suçundan dört yıl hapis cezasına çarptırmış ve Türk Silahlı Kuvvetlerinden çıkarılmasına karar vermişti. Askeri Yargıtay ise usule aykırılık ve noksan soruşturma nedeniyle mahkemenin kararını bozmuştu. ( Zaman)

Yarbay´a şantaj davası

Genelkurmay Askeri Savcılığı, Sapanca ve Ankara´daki evinin yanı sıra Zir Vadisi´nde sakladığı cephanelik nedeniyle hapis cezasına çarptırılan Yarbay Mustafa Dönmez hakkında ´şantaj´dan bir iddianame daha hazırladı. Dönmez, kadın askeri personele kasetle şantaj yapmakla suçlanıyor. Genelkurmay Askeri Savcısı Binbaşı Yaşar Yüce, Genelkurmay Askeri Mahkemesi´nin Yarbay Mustafa Dönmez hakkında yaptığı suç duyurusu üzerine başlattığı soruşturmayı tamamladı. Genelkurmay Askeri Mahkemesi´ne sunulan iddianamede, Dönmez hakkında Kendisine veya başkasına yarar sağlamak maksadıyla bir kişinin şeref veya saygınlığına zarar verecek nitelikteki hususların açıklanacağı veya isnat edileceği tehdidinde bulunmaktan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

Duruşmalar kapalı olsun

İddianamede ayrıca, Dönmez´den ele geçen görüntü kayıtlarının niteliğinin dikkate alınarak, genel ahlak kuralları uyarınca duruşmaların kapalı yapılması da talep edildi. Dönmez´in ceza aldığı Genelkurmay Mahkemesi´ndeki yargılaması sırasında aynı görüntüler gündeme gelmiş, Dönmez´in eşi görüntüleri izlemek istemiş ancak daha sonra Mustafa Dönmez´in ısrarı üzerine salondan çıkarılmıştı.

İlişkiyi kasete çekti

Askeri savcının hazırladığı iddianamede, Yarbay Dönmez´in Sakarya´da görevli bulunduğu sırada kadın Astsubay Z.K ile arkadaşlık kurduğu, bu süreçte cinsel ilişki görüntülerini kaydettiği belirtildi. Z.K ile ilişkilerinin sona ermesi sonrasında Astsubay M.A ile evlendiği belirtilen iddianamede, Dönmez´in Temmuz 2008-Aralık 2008 dönemleri arasında sık sık telefonla şantaj yaptığı ifade edildi. İddianamede, Mağduru telefonla arayarak, kendisiyle ilişkisini sürdürmemesi halinde bunları açıklayacağı, bunları nişanlısına ya da başkalarına göstereceği, kendisini rezil edeceği şeklinde beyanda bulunmuştur denildi.

4 yıl hapis aldı

Genelkurmay Askeri Mahkemesi, Yarbay Mustafa Dönmez´e Sapanca ve Ankara´daki evinin yanı sıra Zir Vadisi´nde sakladığı cephanelik nedeniyle üst sınırdan ceza vermişti. Askeri Mahkeme Dönmez´e 4 yıl hapis cezası vermiş ve TSK´dan çıkarılmasını kararlaştırmıştı. Mahkeme, Yarbay Mustafa Dönmez hakkında indirim hükümlerini uygulamazken, kadın Astsubay Z. K. adlı askeri personele şantaj yaptığı için de suç duyurusunda bulunmuştu.

Ben senin için boşandım

İddianamede, Z.K´nın 17 Mayıs 2010´da alınan ifadesine de yer verildi. Kosovalı ifadesinde, Dönmez´in kendisini sık sık telefonla arayarak şantaj yaptığını, eşinden boşanacağını söylediğini anlattı. Z.K, Dönmez´in telefon konuşmasındaki sözlerini ise Z., ben senin için eşimden boşandım. Sen kimse ile evlenemezsin. Elimde bazı şeyler var, bunlar senin için iyi olmaz, benimle görüş, sana bunları veririm olarak aktardı. Z.K, Dönmez´in elinde olan şeylerin ne olduğunu ise bilmediğini ancak kendisiyle görüşmek için böyle bir şeyi söylediğini düşündüğünü aktardı. Z.K, görüntü kayıtlarından haberdar olmadığını ancak bundan Yarbay Dönmez´in yargılaması sürerken ifadesine başvurulduğu sırada öğrendiğini anlattı.

Kaset savcılık emanetinde

Dönmez, bir süre ilişki yaşadığı kadın Astsubay Z.K elimde kasetlerin var, elimde fotoğrafların var diyerek ilişkiye zorlamakla suçlanıyor. Askeri savcılık sözkonusu cinsel içerikli şantaj DVD´sini delil olarak adli emanete aldı. Genelkurmay Askeri Savcısı Binbaşı Yaşar Yüce, Dönmez´den ele geçen görüntü kayıtlarının adli emanete alınmasını da talep etti. Yüce, ele geçen DVD´nin Zir Vadisi ve Sapanca´daki cephanelik davası için delil kapsamında olmadığını ancak, kendi yürüttükleri soruşturmanın delili olduğunu belirterek, Askeri savcılık emanetine alınmasını talep etti. ( Yenişafak)

(29 Eylül 2010, 20:14)

HABERLE İLGİLİ ŞİKAYET, DÜZELTME GİBİ TALEPLERİNİZİ İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

HABERLE BAĞLANTILI OLABİLECEK LİNKLER:

Askeri Yargıtay, Yarbay Dönmez davasını bozdu

Yarbay Mustafa Dönmez manşetlerimiz

http://www.kontrgerilla.com/mnsetgoster.asp?haber_no=2306    yazdır/print

ŞOK! TSK'daki Fetö'den darbe

15.07.2016 22:46 Türkiye, 15 Temmuz saat 22:00'den beri şok dakikalar yaşıyor.. İlk önce Jandarmadan bazı birliklerin İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri tanklarla ulaşıma kapattığı haberleri geldi. İlerleyen dakikala..
Tamamı 15.7.2016

İşte çılgınlıklarının nedeni

17.07.2016 14:13 TSK'daki Fetö'cülerin darbe girişimi "çılgınca" ve "gözü dönmüş" olarak değerlendiriliyor. Bir çok detay bu değerlendirmeye yol açıyor. Örneğin Meclis'in bombalanması.. Örneğin TRT'yi ele geçirirken canlı yayında darbe..
Tamamı 17.07.2016

İşte Paralel'in 81 il imamı

20.01.2015 21:02 Fetullah Gülen cemaatinin Marmara bölge imamı ile birlikte 8 il imamı olduğu iddia edildi. Bu isimlerin fotoğraflı özgeçmişleri yayınlandı. Bu imamların bir devlet memuru gibi terfi alarak kademe kademe yükseldiği iddia ediliyor..
Tamamı 20.01.2015

Paralel'e de Ergenekon'a da hayır

11.03.2014 14:52 Türkiye'de dün yargıda şiddetli bir deprem yaşandı. Daha önce benzeri yaşanmayan bu depremin merkez üssü, Ergenekon davasına bakan özel yetkili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi oldu. Ergenekon davasına bakan İstanbul ..
Tamamı 11.3.2014

Büyükanıt: Huzurum kalmadı!

19.12.2015 23:00 Abdullah HARUN / kontrgerilla.com - 27 Nisan e-muhtırası soruşturmasında 'şüpheli' olarak sorgulanan dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın ifadesi ortaya çıktı. Kontrgerilla.com'un ulaştığı iki sayfalık ifaded..
Tamamı 19.12.2015

Fehmi Koru sitemize taş attı

12.10.2015 19:46 Maişet derdi nedeniyle yaklaşık 1 yıldır günlük yerine haftalık haber girişine geçmek zorunda kaldık. Dikkat edenler bunu farketmiştir. Saatlerdir süren bu haftalık haber girişini de az önce tamamlamış ve internet..
Tamamı 12.10.2015

Şok!!! Savcı Öz yurtdışına kaçtı

18.08.2015 20:19 HSYK tarafından haklarında terör örgütü üyeliği suçlamasıyla soruşturma başlatılan, ardından mahkemece yakalama kararı çıkarılan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın yurtdışına kaçtıkları ortaya çıktı. Mahkeme eski s..
Tamamı 18.08.2015

Balyoz Planı gerçek: 7 beraate itiraz

09.10.2016 13:55 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın beraat kararının bozulması yönünde görüş bildirdi. 6 Ekim'de yaşanan gelişmeye göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı adına B..
Tamamı 9.10.2016

Belgesel: Gezi'nin ardındakiler

24.06.2013 11:20 Taksim Gezi olaylarına katılanlar.. Haber, açıklama ve attıkları twitlerle destek verenler.. 'Çapulcu' olduklarını açıkça belirtenler.. 'Mesele Gezi değil sen hala anlamadın mı?' diyerek hükümeti bir ayaklanma ile devirmeye destek verenler..
Tamamı 24.06.2013

7 sanıklı Balyoz davası kapandı mı?

16.12.2018 11:00 İstanbul'da, Fetö yargısının etkin olduğu dönemde açılan ve 237 sanığın müebbet hapse mahkum edildiği, Fetö ile mücadelenin başlamasının ardından davanın kumpas olduğuna dair somut delillerin ortaya çıkması üzerine..
Tamamı 16.12.2018

Humeyni planı suya düştü

08.11.2014 13:58 Yıllardır ABD'de yaşayan Türk vatandaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye dönmekten kesinlikle vazgeçtiği ileri sürülüyor. Gülen cemaatinin liderliğini yapan Fetullah Gülen, kendisine DGM tarafından dava açılmadan hemen önc..
Tamamı 8.11.2014

Gülen: 28 Şubat MGK'sı sevaptı

01.11.2014 17:35 Erdoğan'ın ilk kez 'Cumhurbaşkanı' sıfatıyla başkanlık ettiği Ekim ayı MGK toplantısı 10 saati aşarak en uzun MGK rekorunu kırdı. 28 Şubat süreci kararlarının alındığı MGK toplantısı ise 8 saat sürmüştü. MGK'da paralel..
Tamamı 1.11.2014

Ayrıntılarıyla 7 Şubat krizi

08.02.2014 15:18 Tarih: 7 Şubat 2012.. Ankara, Cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir olayla sarsıldı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan dahil 5 MİT yöneticisi hakkında savcılık tarafından yakalama kararı çıkartıldı.. Sabah gazetesinden A..
Tamamı 8.2.2014

Beddua etti, suç duyurusu yağdı

27.01.2014 13:03 Fetullah Gülen'in avukatı: Psikolojik harekâtta yeni aşamaya geçildi.. Fetullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, müvekkili hakkında ortaya atılan iftiraların suç duyurusu şeklinde yargıya taşınması suret..
Tamamı 27.1.2014

Paralel Yapı = P2 Locası

14.01.2014 15:48 Gülen cemaatinin lideri Fethullah Gülen'in paralel yapıyı uzaktan yönetmek için yaptığı telefon görüşmeleri bugün internette yayınlandı. (1) Görüşmelerde Gülen'in, bir dini cemaat liderinin ötesine geçerek siyaset..
Tamamı 14.1.2014

Özkök ve Yalman'dan şok inkar

03.11.2014 19:23 Balyoz davasında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği 'hak ihlali' kararı üzerine yeniden yargılama başladı. Duruşma, Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Anadolu Adalet Sarayı'ndaki 450 kişilik Şehit Hakan Kılıç Konferans Salo..
Tamamı 3.11.2014

Yabancı vakıflara suç duyurusu

02.12.2013 16:57 Sivil Toplum Kuruluşu Adalet Platformu, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı vakıflar hakkında, yasak olmasına karşın Türkiye'deki siyasi olaylara müdahale ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusund..
Tamamı 2.12.2013

Düşünen adam da olacak mı?

19.06.2013 17:17 Taksim Gezi olayları 19 günlük bir süreç sonra polisin Gezi parkını boşaltmasıyla sona erdi. Ancak artçı gelişmeler sürüyor. İki gündür 'duran adam' eylemi gündemde. Hükümeti protesto eden ve Gezi eylemcilerine destek ..
Tamamı 19.6.2013

Amiralin Alıkonulmasına Müebbet

21.12.2021 08:47 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Deniz Harp Okulu Komutanı olan Tümamiral Mesut Özel'in, emrindeki askerler tarafından kelepçelenip cezaevine kapatılmasına ilişkin 9 sa..
Tamamı 21.12.2021

Fetö Casuslarına 165 Yıl Gerekçesi

20.12.2021 15:05 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) adına Fetö/PKK/DHKP-C/MKP terör örgütlerine yönelik soruşturma bilgilerinin bazı Avrupa ülkelerinin Ankara büyükelçiliklerine ait talepler doğrultusunda rüşvetle Malatya Doğanş..
Tamamı 20.12.2021

ATO Fetö Yapılanmasına dava

20.12.2021 14:39 Ankara'da, Fetullah Gülen terör örgütünün Ankara Ticaret Odası'ndaki (ATO) yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 12 kişi hakkında “örgüte üye olma ve yardım etme” suçlarından dava açıldı. 1..
Tamamı 20.12.2021

Fetö Yöneticilerine 28 Yıl Hapis

23.12.2021 09:06 Ankara'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin ayrı ayrı görülen davalara devam edildi. Sonuçlanan davalarda biri mahrem sorumlu ve nöbetçi imam, diğeri sahte kimlikçi olarak yönetic..
Tamamı 23.12.2021

Fetö Yüksek Yargısı Yargılanıyor

21.12.2021 12:36 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sonrasında görevlerinden ihraç edilen ve çıkarıldıkları mahkemelerce tutuklanan Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Hakimler Savcılar ..
Tamamı 21.12.2021

Darbede TRT İşgali davası

21.12.2021 12:12 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde, Vodafone Park ile Ümraniye'deki Casper Plaza'nın pistine helikopterle asker indirilip, TRT'nin Ulus'taki yerleşkesi ve Digiturk bi..
Tamamı 21.12.2021

Yeğen Gülen 212 İsmi Deşifre Etti

22.12.2021 10:01 Ankara'da, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) operasyonu ile yurt dışında yakalandıktan sonra tutuklanan, FETÖ/PDY elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Selahaddin Gülen'in yargılanmasına devam edildi. 18 Kasım'da Ankara..
Tamamı 22.12.2021

Zirve Kumpası: Sahte İhbarlar Davası

21.12.2021 12:17 Malatya'da, 18 Nisan 2007 tarihinde meydana gelen ve biri Alman 3 kişinin öldürüldüğü Zirve Yayınevi cinayetlerine ilişkin soruşturma sırasında FETÖ'nün talimatıyla, kendilerinden olmayan askerleri engellemek ve örgüt ..
Tamamı 21.12.2021

Şemdinli Savcısına Yine 10 Yıl Hapis

21.12.2021 08:36 2005'te Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki olaylara yönelik soruşturmasıyla adı duyulan eski savcı Ferhat Sarıkaya, Yargıtay'ın bozma kararının ardından Ankara 16'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nde yeniden görülen davada FETÖ ü..
Tamamı 21.12.2021

Selam Kumpası: Hapis Gerekçesi

20.12.2021 14:49 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), 'Selam-Tevhid' soruşturmasında kumpas kurmasıyla ilgili, binlerce kişi hakkında usulsüz dinleme kararı vermekle suçlanan 55 eski hakim ve sa..
Tamamı 20.12.2021

Kapıyı Mahrem İmam Değil Polis Açtı

23.12.2021 13:15 Ankara'da, FETÖ soruşturması kapsamında firari jandarma 'mahrem imamı' Mehmet Sağlam'ın evinde arama yapıldığı sırada ikametgaha gelen iki kişinin, ihraç edilmiş eski binbaşılar olduğu ortaya çıktı. 19 Kasım'daki geli..
Tamamı 23.12.2021

Akıncı Üssü Dosyası İstinafta

23.12.2021 10:58 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde komuta merkezi olan Akıncı Üssü davasında yer alan klasörler, kanun yolu incelemesi için Ankara Bölge Adliye Mahkemesine (BAM) gönderildi. ..
Tamamı 23.12.2021

Balıkesir: 17 sanıklı Darbe davası

21.12.2021 08:30 Balıkesir'de, FETÖ'nün darbe girişimi gecesi Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında bazı subayların katıldığı toplantının yanı sıra tankların ve araçların revirin önüne dizilmesine ilişkin açılan davada 10'u tutu..
Tamamı 21.12.2021

Balıkesir: 7 sanıklı Darbe davası

21.12.2021 08:25 Balıkesir'de, Edremit ilçesindeki 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığında FETÖ'nün darbe girişimi gecesi yaşananlarla ilgili 3'ü tutuklu 7 sanığın yargılanmasına devam edildi. 15 Kasım'da Balıkesir 2. Ağır Ceza Mahkem..
Tamamı 21.12.2021

Ankara 7 sanıklı Darbe davası

20.12.2021 12:34 Ankara'da, FETÖ/PDY'nin, 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Kara Kuvvetleri Lojistik Başkanı olan, darbeciler tarafından hazırlanan sözde görevlendirme listesinde TRT Genel Müdürlüğü'ne atandığı belirtilen es..
Tamamı 20.12.2021

Sakarya 34 sanık: Altın Lale Derneği

21.12.2021 12:26 Sakarya'da, FETÖ/PDY'ye ilişkin kapatılan Altın Lale Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyesi 2'si firari 34 sanığın tutuksuz yargılanmasına devam edildi. 17 Aralık'ta Sakarya 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruş..
Tamamı 21.12.2021

13.08.2001'den beri ziyaretçi sayısı:
53.761.726