Tam
EskidenYeniye
 

MİT görevlisi Kozinoğlu tutuklandı

Ergenekon soruşturması kapsamında hakkında gözaltı kararı çıkarılan ve evi aranan ancak yurtdışında bulunduğu için gözaltına alınamayan MİT görevlisi Kaşif Kozinoğlu İstanbul Adliyesi´ne getirildi. Kozinoğlu´nun Savcı Zekeriya Öz tarafından sorgulanması, ardından ya serbest bırakılması ya da tutuklanma talebiyle mahkemeye sevkedilmesi bekleniyor. Savcılıkça sorgulanan Kozinoğlu akşam saatlerinde mahkemece tutuklandı.

Önceki haber title=Sonraki haber

MİT görevlisi Kozinoğlu tutuklandı

Ergenekon soruşturması kapsamında hakkında gözaltı kararı çıkarılan ve evi aranan ancak yurtdışında bulunduğu için gözaltına alınamayan MİT görevlisi Kaşif Kozinoğlu İstanbul Adliyesi´ne getirildi. Kozinoğlu´nun Savcı Zekeriya Öz tarafından sorgulanması, ardından ya serbest bırakılması ya da tutuklanma talebiyle mahkemeye sevkedilmesi bekleniyor. Savcılıkça sorgulanan Kozinoğlu akşam saatlerinde mahkemece tutuklandı.

Ergenekon terör örgütü soruşturması kapsamında Oda TV´ye yapılan operasyonda evinde arama yapılan, hakkında yakalama kararı bulunan MİT mensubu Kaşif Kozinoğlu´nun dün Afganistan´dan Türkiye´ye döndü. Kozinoğlu bugün de İstanbul Adliyesi´ne gelerek savcının karşısına çıktı. Alınan bilgiye göre Kozinoğlu, Türk Hava Kuvvetleri´ne ait kargo uçağı ile getirildi. MİT Afganistan sorumlusu R.T´nin eşlik ettiği Kozinoğlu´nu getiren uçak dün saat 18.00 sularında Ankara´ya indi. Etimesgut´taki askeri havaalanına iniş yapması planlanan uçak, Esenboğa´ya indi. Havaalanı çalışanları tarafından fark edilen Kozinoğlu, hiçbir kontrolden geçirilmeden kendisini bekleyen MİT mensuplarınca götürüldü. 17 gündür Afganistan´da olduğu öğrenilen Kozinoğlu´nun MİT´in Orta Asya bölüm başkanı olarak görev yaptığı iddia edildi. Kozinoğlu´nun yurtdışındayken etrafında bulunanlara Türk adaletine teslim olacağını söylediği öğrenildi. Oda TV baskınında Soner Yalçın´ın ofisinde bulunan ´Koz´ isimli dosyada MİT´e ait bilgi ve belgeler, AK Partililer hakkında istihbarat notları bulunmuş, bu bilgilerin de MİT mensubu Kozinoğlu tarafından sızdırıldığı ileri sürülmüştü. ( Zaman)

12.30: Tutuklama talebiyle mahkemeye sevkedildi

Bugün İstanbul Adliyesi´ne getirilen Kozinoğlu tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. Ergenekon soruşturması kapsamında savcılığa ifade veren MİT mensubu Kaşif Kozinoğlu´nun terör örgütü üyeliği ve devletin gizli belgelerini ele geçirmek suçlamasıyla mahkemeye sevk edildiği belirtildi. Ergenekon soruşturması kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan MİT Mensubu Kaşif Kozinoğlu, öğlen saatlerinde Beşiktaş´taki İstanbul Adliyesi´ne gelerek Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz´e ifade vermişti. Kozinoğlu´nun terör örgütü üyeliği ve devletin gizli belgelerini ele geçirmek suçlamasıyla mahkemeye sevk edildiği öğrenildi. Kozinoğlu, İstanbul Nöbetçi 14. Ağır Ceza Mahkemesi´nde hakim karşısına çıkacak.

20.20: Kaşif Kozinoğlu tutuklandı

Beşiktaş´taki İstanbul Adliyesi´ne saat 11.45´te iki araçla birlikte MİT görevlilerinin eşliğinde getirilen Kozinoğlu, savcı Zekeriya Öz tarafından sorgulandı. Savcı Öz tarafından ifadesi alınan MİT görevlisi Kozinoğlu, ´terör örgütü üyesi olmak´ ve ´devletin güvenliğine ilişkin gizli belgeleri temin etmek ve açıklamak´ suçlamalarıyla mahkemeye sevk edildi. İstanbul nöbetçi 14. Ağır Ceza Mahkemesi´nde hakim karşısına çıkan Kozinoğlu, ´devletin güvenliğine ilişkin gizli belgeleri temin etmek ve açıklamak´ suçlamasıyla tutuklandı. Kozinoğlu´nun tutuklanmasının ardından MİT görevlileri adliyeye iki bavul getirdi. Kozinoğlu´nun çıkışı sırasında geniş güvenlik önlemi alan çevik kuvvet gazetecileri adliyenin dışına çıkartıldı.

MİT´in kozmik belgeleri Odatv´den çıkmıştı

Odatv´de yapılan aramalara MİT´e ait çok sayıda kozmik belgenin ele geçirildiği ve bu belgelerin Soner Yalçın´a Kozinoğlu tarafından sızdırıldığı öne sürülmüştü. Oda TV´de ele geçirilen belgeler arasında bulunan ´Koz.doc´ isimli word dosyasında; ?Rusya ve Özbekistan´daki cemaat operasyonları hakkında Kozinoğlu´ndan gelen belgeleri mutlaka gündeme taşıyalım. Kozinoğlu´ndan gelen diğer belgeleri de değerlendirelim? şeklinde notlar ele geçirildiği iddia edilmişti. Bunun üzerine Savcı Ergenekon savcısı Zekeriya Öz Kaşif Kozinoğlu´nun yakalanmasını istemişti. Öte yandan Odatv´de yayınlanan bir haberde MİT´in yeni Müsteşarı Hakan Fidan´ın, Mustafa Fidan adında bir kardeşi olduğu ve Mustafa Fidan Amerika´da Fettullah Gülen ile aynı çiftlikte ikamet ettiği öne sürülmüştü. Ancak MİT, Müsteşar Fidan ´ın Amerika ´da yaşayan Mustafa isimli bir kardeşi bulunmadığını, erkek kardeşinin yaşamını Türkiye´de sürdürdüğünü açıkladı. Odatv´ye bu bilgiyi de Kaşif Kozinoğlu´nun sızdırdığı öne sürülmüştü.

Köşe kapmaca

Gazeteciler ile MİT´çiler adliyede adeta köşe kapmaca oynadı. MİT görevlileri, bir otomobili ön kapıdan içeri soktu. Kozinoğlu ise adliyenin arka kapısında başka bir otomobilden indi. Karşısında kameraları gören Kozinoğlu panikleyerek adliyenin yanındaki Bahçeşehir Üniversitesi´ne girmek istedi. Ancak görevlilerin uyarmasıyla geri döndü ve aceleyle otomobile binerek ön kapıya yöneldi

Orta Asya uzmanı

MİT Dış Operasyonlar Daire Başkanlığında Asya Ülkeleri Daire Başkanı olarak görev yapan Kaşif Kozinoğlu, eski bir bordo bereli. 1986 yılında Özel Harp Dairesi´ndeyken Polis Özel Harekat timlerini eğiten Kozinoğlu, Binbaşı rütbesiyle emekli oldu ve MİT´te çalışmaya başladı. MİT´in yurtdışında görev yapacak özel biriminin kuruluşunda görev aldı. Uzun yıllar Orta Asya özellikle Afganistan´da görev yaptı. Afganistan´daki görevinde çok başarılı oldu. Kozinoğlu´nun Afganistan´da generallerle aynı etkinliğe sahip olduğu öne sürüldü. Usame Bin Ladin´in yakalanmasına yardım edecek kişilere 50 milyon dolar ödül koyulduğu 1999 yılında MİT Müsteşarlığı, Amerikan gizli servisi CIA´ya Kozinoğlu´nu ?Usame Bin Ladin´i yakalayacak adam? olarak tanıttı.

Kozinoğlu ismi 6 yıl önce ise medyaya ?Alaattin Çakıcı´nın Yargıtay´daki sorununu çözmeye çalışan MİT görevlisi? olarak yansıdı. Kozinoğlu´nun, Alaattin Çakıcı´nın Yargıtay´la ilgili davasıyla ilgili pürüzleri gidermek için Başkan Eraslan Özkaya ile kulis yaptığı ortaya çıktı. ?Çeteye yardım ve yataklık? suçundan 5 ay hapis cezası aldı ve hakkında dava açılan ilk üst düzey MİT görevlisi oldu. Kozinoğlu, yükselebilmek için MİT´e verdiği yüksek lisans diplomasının sahte olduğu gerekçesiyle de gündeme geldi.

Gizli belgeleri kabul etmedi: Ben sızdırmadım

12 Mart 2011 - Önceki gün tutuklanan MİT görevlisi Kaşif Kozinoğlu´nun, Kozinoğlu´nun savcılık sorgusunda, soruşturma kapsamında Oda TV´de yapılan aramada bulunan MİT´e ait gizli belgelerden haberi olmadığını belirterek, aynı soruşturma kapsamında daha önce tutuklanan gazeteci Soner Yalçın´ı tanımadığı gibi, hiçbir gazeteciyi de tanımadığını söylediği ifade edildi. Daha önce yurtdışına çıkarmakla suçlandığı Alaattin Çakıcı´yı da tanımadığını kaydeden Kozinoğlu´nun, aramalarda ele geçirilen belgeleri kendisinin sızdırdığı yönündeki iddiaların asılsız olduğunu ve devlet görevlisi olduğu için belge sızdırma gibi bir şey yapmasının söz konusu olmadığını da savunduğu belirtildi. Kaşif Kozinoğlu´nun, hakkındaki tüm suçlamaları reddettiği öğrenildi. Ergenekon soruşturması kapsamında 14 Şubat´ta Oda TV ile aralarında gazeteci Soner Yalçın´ın da olduğu bazı şüphelilerin ev ve işyerlerinde yapılan aramalarda ele geçirilen hard disklerin içinde ´Koz.doc´ isimli word dosyası bulunduğu, bu dosyada Rusya ve Özbekistan´daki cemaat operasyonları hakkında Kozinoğlu´ndan gelen belgeleri mutlaka gündeme taşıyalım. Kozinoğlu´ndan gelen diğer belgeleri de değerlendirelim. şeklinde notların yazılı olduğu iddia edilmişti. ( AA)

(10 Mart 2011), son güncel.: (12 Mart 2011)

HABERLE İLGİLİ ŞİKAYET, DÜZELTME GİBİ TALEPLERİNİZİ İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

HABERLE BAĞLANTILI OLABİLECEK LİNKLER:

Kozinoğlu kiminle irtibatlı?

Flaş!!! Odatv´ye 2. baskın

ODATV İLE İLGİLİ MANŞETLERİMİZ

http://www.kontrgerilla.com/mnsetgoster.asp?haber_no=3088    yazdır/print

ŞOK! TSK'daki Fetö'den darbe

15.07.2016 22:46 Türkiye, 15 Temmuz saat 22:00'den beri şok dakikalar yaşıyor.. İlk önce Jandarmadan bazı birliklerin İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri tanklarla ulaşıma kapattığı haberleri geldi. İlerleyen dakikala..
Tamamı 15.7.2016

İşte çılgınlıklarının nedeni

17.07.2016 14:13 TSK'daki Fetö'cülerin darbe girişimi "çılgınca" ve "gözü dönmüş" olarak değerlendiriliyor. Bir çok detay bu değerlendirmeye yol açıyor. Örneğin Meclis'in bombalanması.. Örneğin TRT'yi ele geçirirken canlı yayında darbe..
Tamamı 17.07.2016

İşte Paralel'in 81 il imamı

20.01.2015 21:02 Fetullah Gülen cemaatinin Marmara bölge imamı ile birlikte 8 il imamı olduğu iddia edildi. Bu isimlerin fotoğraflı özgeçmişleri yayınlandı. Bu imamların bir devlet memuru gibi terfi alarak kademe kademe yükseldiği iddia ediliyor..
Tamamı 20.01.2015

Paralel'e de Ergenekon'a da hayır

11.03.2014 14:52 Türkiye'de dün yargıda şiddetli bir deprem yaşandı. Daha önce benzeri yaşanmayan bu depremin merkez üssü, Ergenekon davasına bakan özel yetkili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi oldu. Ergenekon davasına bakan İstanbul ..
Tamamı 11.3.2014

Büyükanıt: Huzurum kalmadı!

19.12.2015 23:00 Abdullah HARUN / kontrgerilla.com - 27 Nisan e-muhtırası soruşturmasında 'şüpheli' olarak sorgulanan dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın ifadesi ortaya çıktı. Kontrgerilla.com'un ulaştığı iki sayfalık ifaded..
Tamamı 19.12.2015

Fehmi Koru sitemize taş attı

12.10.2015 19:46 Maişet derdi nedeniyle yaklaşık 1 yıldır günlük yerine haftalık haber girişine geçmek zorunda kaldık. Dikkat edenler bunu farketmiştir. Saatlerdir süren bu haftalık haber girişini de az önce tamamlamış ve internet..
Tamamı 12.10.2015

Şok!!! Savcı Öz yurtdışına kaçtı

18.08.2015 20:19 HSYK tarafından haklarında terör örgütü üyeliği suçlamasıyla soruşturma başlatılan, ardından mahkemece yakalama kararı çıkarılan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın yurtdışına kaçtıkları ortaya çıktı. Mahkeme eski s..
Tamamı 18.08.2015

Balyoz Planı gerçek: 7 beraate itiraz

09.10.2016 13:55 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın beraat kararının bozulması yönünde görüş bildirdi. 6 Ekim'de yaşanan gelişmeye göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı adına B..
Tamamı 9.10.2016

Belgesel: Gezi'nin ardındakiler

24.06.2013 11:20 Taksim Gezi olaylarına katılanlar.. Haber, açıklama ve attıkları twitlerle destek verenler.. 'Çapulcu' olduklarını açıkça belirtenler.. 'Mesele Gezi değil sen hala anlamadın mı?' diyerek hükümeti bir ayaklanma ile devirmeye destek verenler..
Tamamı 24.06.2013

7 sanıklı Balyoz davası kapandı mı?

16.12.2018 11:00 İstanbul'da, Fetö yargısının etkin olduğu dönemde açılan ve 237 sanığın müebbet hapse mahkum edildiği, Fetö ile mücadelenin başlamasının ardından davanın kumpas olduğuna dair somut delillerin ortaya çıkması üzerine..
Tamamı 16.12.2018

Humeyni planı suya düştü

08.11.2014 13:58 Yıllardır ABD'de yaşayan Türk vatandaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye dönmekten kesinlikle vazgeçtiği ileri sürülüyor. Gülen cemaatinin liderliğini yapan Fetullah Gülen, kendisine DGM tarafından dava açılmadan hemen önc..
Tamamı 8.11.2014

Gülen: 28 Şubat MGK'sı sevaptı

01.11.2014 17:35 Erdoğan'ın ilk kez 'Cumhurbaşkanı' sıfatıyla başkanlık ettiği Ekim ayı MGK toplantısı 10 saati aşarak en uzun MGK rekorunu kırdı. 28 Şubat süreci kararlarının alındığı MGK toplantısı ise 8 saat sürmüştü. MGK'da paralel..
Tamamı 1.11.2014

Ayrıntılarıyla 7 Şubat krizi

08.02.2014 15:18 Tarih: 7 Şubat 2012.. Ankara, Cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir olayla sarsıldı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan dahil 5 MİT yöneticisi hakkında savcılık tarafından yakalama kararı çıkartıldı.. Sabah gazetesinden A..
Tamamı 8.2.2014

Beddua etti, suç duyurusu yağdı

27.01.2014 13:03 Fetullah Gülen'in avukatı: Psikolojik harekâtta yeni aşamaya geçildi.. Fetullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, müvekkili hakkında ortaya atılan iftiraların suç duyurusu şeklinde yargıya taşınması suret..
Tamamı 27.1.2014

Paralel Yapı = P2 Locası

14.01.2014 15:48 Gülen cemaatinin lideri Fethullah Gülen'in paralel yapıyı uzaktan yönetmek için yaptığı telefon görüşmeleri bugün internette yayınlandı. (1) Görüşmelerde Gülen'in, bir dini cemaat liderinin ötesine geçerek siyaset..
Tamamı 14.1.2014

Özkök ve Yalman'dan şok inkar

03.11.2014 19:23 Balyoz davasında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği 'hak ihlali' kararı üzerine yeniden yargılama başladı. Duruşma, Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Anadolu Adalet Sarayı'ndaki 450 kişilik Şehit Hakan Kılıç Konferans Salo..
Tamamı 3.11.2014

Yabancı vakıflara suç duyurusu

02.12.2013 16:57 Sivil Toplum Kuruluşu Adalet Platformu, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı vakıflar hakkında, yasak olmasına karşın Türkiye'deki siyasi olaylara müdahale ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusund..
Tamamı 2.12.2013

Düşünen adam da olacak mı?

19.06.2013 17:17 Taksim Gezi olayları 19 günlük bir süreç sonra polisin Gezi parkını boşaltmasıyla sona erdi. Ancak artçı gelişmeler sürüyor. İki gündür 'duran adam' eylemi gündemde. Hükümeti protesto eden ve Gezi eylemcilerine destek ..
Tamamı 19.6.2013

Amiralin Alıkonulmasına Müebbet

21.12.2021 08:47 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Deniz Harp Okulu Komutanı olan Tümamiral Mesut Özel'in, emrindeki askerler tarafından kelepçelenip cezaevine kapatılmasına ilişkin 9 sa..
Tamamı 21.12.2021

Fetö Casuslarına 165 Yıl Gerekçesi

20.12.2021 15:05 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) adına Fetö/PKK/DHKP-C/MKP terör örgütlerine yönelik soruşturma bilgilerinin bazı Avrupa ülkelerinin Ankara büyükelçiliklerine ait talepler doğrultusunda rüşvetle Malatya Doğanş..
Tamamı 20.12.2021

ATO Fetö Yapılanmasına dava

20.12.2021 14:39 Ankara'da, Fetullah Gülen terör örgütünün Ankara Ticaret Odası'ndaki (ATO) yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 12 kişi hakkında “örgüte üye olma ve yardım etme” suçlarından dava açıldı. 1..
Tamamı 20.12.2021

Fetö Yöneticilerine 28 Yıl Hapis

23.12.2021 09:06 Ankara'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin ayrı ayrı görülen davalara devam edildi. Sonuçlanan davalarda biri mahrem sorumlu ve nöbetçi imam, diğeri sahte kimlikçi olarak yönetic..
Tamamı 23.12.2021

Fetö Yüksek Yargısı Yargılanıyor

21.12.2021 12:36 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sonrasında görevlerinden ihraç edilen ve çıkarıldıkları mahkemelerce tutuklanan Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Hakimler Savcılar ..
Tamamı 21.12.2021

Darbede TRT İşgali davası

21.12.2021 12:12 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde, Vodafone Park ile Ümraniye'deki Casper Plaza'nın pistine helikopterle asker indirilip, TRT'nin Ulus'taki yerleşkesi ve Digiturk bi..
Tamamı 21.12.2021

Yeğen Gülen 212 İsmi Deşifre Etti

22.12.2021 10:01 Ankara'da, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) operasyonu ile yurt dışında yakalandıktan sonra tutuklanan, FETÖ/PDY elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Selahaddin Gülen'in yargılanmasına devam edildi. 18 Kasım'da Ankara..
Tamamı 22.12.2021

Zirve Kumpası: Sahte İhbarlar Davası

21.12.2021 12:17 Malatya'da, 18 Nisan 2007 tarihinde meydana gelen ve biri Alman 3 kişinin öldürüldüğü Zirve Yayınevi cinayetlerine ilişkin soruşturma sırasında FETÖ'nün talimatıyla, kendilerinden olmayan askerleri engellemek ve örgüt ..
Tamamı 21.12.2021

Şemdinli Savcısına Yine 10 Yıl Hapis

21.12.2021 08:36 2005'te Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki olaylara yönelik soruşturmasıyla adı duyulan eski savcı Ferhat Sarıkaya, Yargıtay'ın bozma kararının ardından Ankara 16'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nde yeniden görülen davada FETÖ ü..
Tamamı 21.12.2021

Selam Kumpası: Hapis Gerekçesi

20.12.2021 14:49 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), 'Selam-Tevhid' soruşturmasında kumpas kurmasıyla ilgili, binlerce kişi hakkında usulsüz dinleme kararı vermekle suçlanan 55 eski hakim ve sa..
Tamamı 20.12.2021

Kapıyı Mahrem İmam Değil Polis Açtı

23.12.2021 13:15 Ankara'da, FETÖ soruşturması kapsamında firari jandarma 'mahrem imamı' Mehmet Sağlam'ın evinde arama yapıldığı sırada ikametgaha gelen iki kişinin, ihraç edilmiş eski binbaşılar olduğu ortaya çıktı. 19 Kasım'daki geli..
Tamamı 23.12.2021

Akıncı Üssü Dosyası İstinafta

23.12.2021 10:58 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde komuta merkezi olan Akıncı Üssü davasında yer alan klasörler, kanun yolu incelemesi için Ankara Bölge Adliye Mahkemesine (BAM) gönderildi. ..
Tamamı 23.12.2021

Balıkesir: 17 sanıklı Darbe davası

21.12.2021 08:30 Balıkesir'de, FETÖ'nün darbe girişimi gecesi Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında bazı subayların katıldığı toplantının yanı sıra tankların ve araçların revirin önüne dizilmesine ilişkin açılan davada 10'u tutu..
Tamamı 21.12.2021

Balıkesir: 7 sanıklı Darbe davası

21.12.2021 08:25 Balıkesir'de, Edremit ilçesindeki 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığında FETÖ'nün darbe girişimi gecesi yaşananlarla ilgili 3'ü tutuklu 7 sanığın yargılanmasına devam edildi. 15 Kasım'da Balıkesir 2. Ağır Ceza Mahkem..
Tamamı 21.12.2021

Ankara 7 sanıklı Darbe davası

20.12.2021 12:34 Ankara'da, FETÖ/PDY'nin, 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Kara Kuvvetleri Lojistik Başkanı olan, darbeciler tarafından hazırlanan sözde görevlendirme listesinde TRT Genel Müdürlüğü'ne atandığı belirtilen es..
Tamamı 20.12.2021

Sakarya 34 sanık: Altın Lale Derneği

21.12.2021 12:26 Sakarya'da, FETÖ/PDY'ye ilişkin kapatılan Altın Lale Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyesi 2'si firari 34 sanığın tutuksuz yargılanmasına devam edildi. 17 Aralık'ta Sakarya 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruş..
Tamamı 21.12.2021

13.08.2001'den beri ziyaretçi sayısı:
53.799.741