Tam
EskidenYeniye
 

Erzincan Darbe Semineri´ne inceleme

Mahkeme soruşturmayı giderek derinleştiriyor.. Islak imza davasında, Ergenekon´un Erzincan örgütlenmesini aydınlatmaya yönelik çok sayıda ara karar alındı.. Önceki duruşmalarda dinlenen ve savcı olduğu öğrenilen gizli tanık Efe´nin Erzincan´da Balyoz´dan daha büyük bir darbe planı semineri olduğuna ilişkin sözleri, yargılamayı yapan mahkemeyi harekete geçirdi. 3´ncü Ordu Komutanlığı ile 3´ncü Ordu´ya bağlı birimlerde 2009 yılında gerçekleştirilen plan semineri, iç güvenlik semineri ve yapılan tüm toplantıların, isimleri, katılımcıları ve tarihleriyle birlikte bildirilmesi istendi. Gizli tanık Efe´nin, duruşmada Erzincan yapılanmasına ilişkin bazı fotoğraf ve kamera kayıtlarını Erzurum Başsavcılığına verdiği şeklindeki ifadesini de dikkate alan mahkeme, bu fotoğraf ile kamera görüntülerinin istenmesine karar verdi.

Önceki haber title=Sonraki haber

Erzincan Darbe Semineri´ne inceleme

Mahkeme soruşturmayı giderek derinleştiriyor.. Islak imza davasında, Ergenekon´un Erzincan örgütlenmesini aydınlatmaya yönelik çok sayıda ara karar alındı.. Önceki duruşmalarda dinlenen ve savcı olduğu öğrenilen gizli tanık Efe´nin Erzincan´da Balyoz´dan daha büyük bir darbe planı semineri olduğuna ilişkin sözleri, yargılamayı yapan mahkemeyi harekete geçirdi. 3´ncü Ordu Komutanlığı ile 3´ncü Ordu´ya bağlı birimlerde 2009 yılında gerçekleştirilen plan semineri, iç güvenlik semineri ve yapılan tüm toplantıların, isimleri, katılımcıları ve tarihleriyle birlikte bildirilmesi istendi. Gizli tanık Efe´nin, duruşmada Erzincan yapılanmasına ilişkin bazı fotoğraf ve kamera kayıtlarını Erzurum Başsavcılığına verdiği şeklindeki ifadesini de dikkate alan mahkeme, bu fotoğraf ile kamera görüntülerinin istenmesine karar verdi.

Tutuklu sanık kurmay Albay Dursun Çiçek´in ıslak imzası bulunan belgeye ilişkin davada, gizli tanık Efe´nin ifadeleri mahkemeyi harekete geçirdi. Gizli tanık Efe, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi´nde 23 ve 24 Mayıs tarihlerinde verdiği ifadesinde, 2009 yılında Erzincan´da darbe konulu büyük bir seminer düzenlendiğini, Ankara ve İstanbul´dan da çok sayıda generalin toplantıya katıldığını söylemişti. Gizli tanığın bu seminerin, yargılaması yapılan Balyoz´dan daha büyük bir seminer olduğunu söylemesinin ardından 26 Mayıs tarihinde duruşma 2 ay sonraya ertelenmişti. İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, son duruşmada yapılan talepleri 15 Haziran´da değerlendirdi. Sanıklar ile avukatların talepleri konusunda değerlendirmenin yanında gizli tanık Efe´nin iddialarıyla ilgili olarak da bir dizi karar alındı. Mahkeme, gizli tanık Efe´nin gündeme getirdiği plan semineriyle ilgili ciddi bir çalışma içerisine girdi. İlk davası Erzurum Ağır Ceza Mahkemesi´nde görülen, daha sonra ıslak imzalı belge davasıyla birleştirme kararı verilerek İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi´ne gönderilen, ancak en son Yargıtay 11. Ağır Ceza Mahkemesi´nde görülmesine karar verilen eski Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner dava dosyası bu kapsamda incelemeye alındı.

Cihaner dosyasının akıbeti Erzurum´dan sorulacak

Mahkeme mahkeme dolaşan dava dosyasının en son akibetinin araştırılmasına, dosya üzerinde gizlilik kararı bulunup bulunmadığının sorulmasına karar verildi. Gizli tanık Efe´nin sözlerini dikkate alan İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, Cihaner dava dosyasında ıslak imzalı belge davasıyla ilgili tanık ifadeleri ve varsa tüm bilgi ile belgelerin istenmesini karara bağladı. Mahkeme ayrıca, gizli tanık Efe´nin ifadelerinin, Cihaner soruşturmasını yürüten Erzurum özel yetkili Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilmesini kararlaştırdı. Gizli tanık Efe´nin, Erzincan Konak Mazlum Otel´de sanık Dursun Çiçek ile 3. Ordu´da görevli albayların da katıldığı bir toplantı düzenlendiği iddiasıyla ilgili olarak da soruşturmayı yürüten yetkili makamlardan, başka bir Dursun Çiçek isminin nüfus müdürlüğünden sorulup sorulmadığının bildirilmesi istendi.

ERZİNCAN ERGENEKON YAPILANMASININ FOTOĞRAF VE KAMERA KAYITLARI İSTENDİ

Ayrıca, gizli tanık Efe´nin, duruşmada Erzincan yapılanmasına ilişkin bazı fotoğraf ve kamera kayıtlarını Erzurum özel yetkili Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği şeklindeki ifadesini de dikkate alan mahkeme, bu fotoğraf ile kamera görüntüsü asılları veya suretlerinin istenmesine karar verdi.

Gizli Tanık Efe´ye yapılan saldırının dava dosyası istendi

Gizli tanık Efe´nin, arabasının kurşunlandığı, kendisinin öldürülmek istendiği, bu olayla ilgili olarak Yüzbaşı Yılmaz Sandal´ın ve bir korucubaşının Erzincan Ağır Ceza Mahkemesi´nde yargılandığı ve mahkumiyet kararı verildiği şeklindeki ifadelerini de dikkate alan mahkeme, iddia edilen bu dava dosyasının incelenmek üzere ilgili mahkemeden gizlilik kuralları içerisinde istenmesini de karara bağladı.

Erzincan´daki haber elemanları

Erzincan´daki albayların katıldığı toplantıda yer aldığı ileri sürülen Yaşar Baş ile İlyas Meral, Erdal İrten ve Ömer Bayşan isimli kişilerin hangi tarihlerde hangi düzeyde haber elemanı olarak kullanıldıklarının Genelkurmay Başkanlığı´ndan sorulmasına karar verildi.

Islak imzalı belgenin ilk olarak fotokopi şeklinde bürosunda ortaya çıktığı Serdar Öztürk´le ilgili kararlar

Mahkeme, gizli tanık Efe haricinde de bazı kararlar aldı. Sanık Serdar Öztürk´ün ofisinde yapılan aramada ele geçirilen bazı evrakların hangilerinde parmak izi bulunduğu konusunun ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü´nden sorulmasına karar verildi. Sanık Serdar Öztürk´ün, TSK´dan emekli olmadan önce geçici olanlar dahil tüm görev yaptığı yerlerin listesinin Kara Kuvvetleri Komutanlığı´ndan sorulması karara bağlandı.

Aydınlık´çılarda ele geçen Başbakanın ses kaydı

Tutuklu sanık Deniz Yıldırım´da ele geçirilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan´ın bir telefon konuşmasıyla ilgili ses kaydı ise Ergenekon´un Erzincan ayağı olarak bilinen Cihaner soruşturmasını yürüten özel yetkili Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı´na gönderilecek. Mahkeme, bu ses kaydının, kendi soruşturma dosyalarındaki ses kayıtlarıyla bir ilgisi bulunup bulunmadığının sorulmasına karar verdi.

Gizli Tanık Munzur ifade verecek

Mahkeme, gizli tanık Munzur´un da tanık olarak çağrılmasına karar verdi. Gizli Tanık Munzur, Erzurum´da yürütülen davada verdiği ifadesinde, Cihaner, Ocak-Şubat 2009´da Cihaner, 3. Ordu Komutanlığı´na geldi. Berk´le kahvaltı etti. Buluşmalarda plan yaptılar. Öğrencilere ait cemaat evlerine silah konulacaktı. Operasyonlarda silahları ele geçirip, bazı cemaatleri silahlı terör örgütü gibi göstereceklerdi demişti.

3. Ordu´dan seminer bilgileri istendi

Yine gizli tanık Efe´nin, Erzincan´da Balyoz´dan daha büyük bir darbe semineri yapıldığı şeklindeki iddialarıyla ilgili olarak da bir dizi karar alındı. Mahkeme, 3. Ordu Komutanlığı ile bağlı birimler bünyesinde 2009 yılında gerçekleşmiş plan semineri, iç güvenlik semineri, farklı isimlerle de olsa yapılan tüm toplantıların isimleri, katılımcıları ve tarihleri ile birlikte Genelkurmay Başkanlığı ve 3. Ordu Komutanlığı´ndan istenmesi de kararlaştırıldı. ( Cihan)

Bilgi Destek Dairelerinde görev yapanların isimleri

Genelkurmay Başkanlığı´na yazı yazılarak 2 Nisan 2006-16 Aralık 2009 tarihlerinde Genelkurmay Bilgi Destek Daire Başkanlığı´nda ve bu başkanlığa bağlı destek şubesinde görev yapan komutan, şube müdürü ve tüm görevlilerin isimlerinin ve görev tarihlerinin de sorulması karara bağlandı.

Gelecek duruşma 1 Ağustos´ta

Tutuklu 3 sanıkla birlikte toplam 7 kişinin yargılandığı davanın bir sonraki duruşması ise 1 Ağustos 2011´de yapılacak. ( Zaman)

(24 Haziran 2011), son güncel.: (25 Haziran 2011)

HABERLE İLGİLİ ŞİKAYET, DÜZELTME GİBİ TALEPLERİNİZİ İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

HABERLE BAĞLANTILI OLABİLECEK LİNKLER:

GİZLİ TANIK EFE´NİN MAHKEMEYİ SARSAN İFADELERİ

Gizli tanıktan şok ifadeler: Cihaner ´terör arttırılmalı´ diyordu

Islak İmzalı ´AKP ve Gülen´i Bitirme Planı´ manşetlerimiz

Erzincan iddianamesinde arama yap

7´nci iddianamede (Islak İmza) arama yap

İŞTE ADIM ADIM ERZİNCAN´DAKİ ISLAK KOMPLO: CEMAATLERİ SİLAHLANDIRMA OPERASYONU

Erzincan´da savcı Cihaner ve Jandarmanın ´ıslak imza´ operasyonları

Islak İmza davası Erzincan´ı destekledi

7. iddianame: Ergenekon hala faal

http://www.kontrgerilla.com/mnsetgoster.asp?haber_no=3480    yazdır/print

ŞOK! TSK'daki Fetö'den darbe

15.07.2016 22:46 Türkiye, 15 Temmuz saat 22:00'den beri şok dakikalar yaşıyor.. İlk önce Jandarmadan bazı birliklerin İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri tanklarla ulaşıma kapattığı haberleri geldi. İlerleyen dakikala..
Tamamı 15.7.2016

İşte çılgınlıklarının nedeni

17.07.2016 14:13 TSK'daki Fetö'cülerin darbe girişimi "çılgınca" ve "gözü dönmüş" olarak değerlendiriliyor. Bir çok detay bu değerlendirmeye yol açıyor. Örneğin Meclis'in bombalanması.. Örneğin TRT'yi ele geçirirken canlı yayında darbe..
Tamamı 17.07.2016

İşte Paralel'in 81 il imamı

20.01.2015 21:02 Fetullah Gülen cemaatinin Marmara bölge imamı ile birlikte 8 il imamı olduğu iddia edildi. Bu isimlerin fotoğraflı özgeçmişleri yayınlandı. Bu imamların bir devlet memuru gibi terfi alarak kademe kademe yükseldiği iddia ediliyor..
Tamamı 20.01.2015

Paralel'e de Ergenekon'a da hayır

11.03.2014 14:52 Türkiye'de dün yargıda şiddetli bir deprem yaşandı. Daha önce benzeri yaşanmayan bu depremin merkez üssü, Ergenekon davasına bakan özel yetkili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi oldu. Ergenekon davasına bakan İstanbul ..
Tamamı 11.3.2014

Büyükanıt: Huzurum kalmadı!

19.12.2015 23:00 Abdullah HARUN / kontrgerilla.com - 27 Nisan e-muhtırası soruşturmasında 'şüpheli' olarak sorgulanan dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın ifadesi ortaya çıktı. Kontrgerilla.com'un ulaştığı iki sayfalık ifaded..
Tamamı 19.12.2015

Fehmi Koru sitemize taş attı

12.10.2015 19:46 Maişet derdi nedeniyle yaklaşık 1 yıldır günlük yerine haftalık haber girişine geçmek zorunda kaldık. Dikkat edenler bunu farketmiştir. Saatlerdir süren bu haftalık haber girişini de az önce tamamlamış ve internet..
Tamamı 12.10.2015

Şok!!! Savcı Öz yurtdışına kaçtı

18.08.2015 20:19 HSYK tarafından haklarında terör örgütü üyeliği suçlamasıyla soruşturma başlatılan, ardından mahkemece yakalama kararı çıkarılan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın yurtdışına kaçtıkları ortaya çıktı. Mahkeme eski s..
Tamamı 18.08.2015

Balyoz Planı gerçek: 7 beraate itiraz

09.10.2016 13:55 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın beraat kararının bozulması yönünde görüş bildirdi. 6 Ekim'de yaşanan gelişmeye göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı adına B..
Tamamı 9.10.2016

Belgesel: Gezi'nin ardındakiler

24.06.2013 11:20 Taksim Gezi olaylarına katılanlar.. Haber, açıklama ve attıkları twitlerle destek verenler.. 'Çapulcu' olduklarını açıkça belirtenler.. 'Mesele Gezi değil sen hala anlamadın mı?' diyerek hükümeti bir ayaklanma ile devirmeye destek verenler..
Tamamı 24.06.2013

7 sanıklı Balyoz davası kapandı mı?

16.12.2018 11:00 İstanbul'da, Fetö yargısının etkin olduğu dönemde açılan ve 237 sanığın müebbet hapse mahkum edildiği, Fetö ile mücadelenin başlamasının ardından davanın kumpas olduğuna dair somut delillerin ortaya çıkması üzerine..
Tamamı 16.12.2018

Humeyni planı suya düştü

08.11.2014 13:58 Yıllardır ABD'de yaşayan Türk vatandaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye dönmekten kesinlikle vazgeçtiği ileri sürülüyor. Gülen cemaatinin liderliğini yapan Fetullah Gülen, kendisine DGM tarafından dava açılmadan hemen önc..
Tamamı 8.11.2014

Gülen: 28 Şubat MGK'sı sevaptı

01.11.2014 17:35 Erdoğan'ın ilk kez 'Cumhurbaşkanı' sıfatıyla başkanlık ettiği Ekim ayı MGK toplantısı 10 saati aşarak en uzun MGK rekorunu kırdı. 28 Şubat süreci kararlarının alındığı MGK toplantısı ise 8 saat sürmüştü. MGK'da paralel..
Tamamı 1.11.2014

Ayrıntılarıyla 7 Şubat krizi

08.02.2014 15:18 Tarih: 7 Şubat 2012.. Ankara, Cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir olayla sarsıldı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan dahil 5 MİT yöneticisi hakkında savcılık tarafından yakalama kararı çıkartıldı.. Sabah gazetesinden A..
Tamamı 8.2.2014

Beddua etti, suç duyurusu yağdı

27.01.2014 13:03 Fetullah Gülen'in avukatı: Psikolojik harekâtta yeni aşamaya geçildi.. Fetullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, müvekkili hakkında ortaya atılan iftiraların suç duyurusu şeklinde yargıya taşınması suret..
Tamamı 27.1.2014

Paralel Yapı = P2 Locası

14.01.2014 15:48 Gülen cemaatinin lideri Fethullah Gülen'in paralel yapıyı uzaktan yönetmek için yaptığı telefon görüşmeleri bugün internette yayınlandı. (1) Görüşmelerde Gülen'in, bir dini cemaat liderinin ötesine geçerek siyaset..
Tamamı 14.1.2014

Özkök ve Yalman'dan şok inkar

03.11.2014 19:23 Balyoz davasında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği 'hak ihlali' kararı üzerine yeniden yargılama başladı. Duruşma, Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Anadolu Adalet Sarayı'ndaki 450 kişilik Şehit Hakan Kılıç Konferans Salo..
Tamamı 3.11.2014

Yabancı vakıflara suç duyurusu

02.12.2013 16:57 Sivil Toplum Kuruluşu Adalet Platformu, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı vakıflar hakkında, yasak olmasına karşın Türkiye'deki siyasi olaylara müdahale ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusund..
Tamamı 2.12.2013

Düşünen adam da olacak mı?

19.06.2013 17:17 Taksim Gezi olayları 19 günlük bir süreç sonra polisin Gezi parkını boşaltmasıyla sona erdi. Ancak artçı gelişmeler sürüyor. İki gündür 'duran adam' eylemi gündemde. Hükümeti protesto eden ve Gezi eylemcilerine destek ..
Tamamı 19.6.2013

Damat Darbeyi Biliyormuş

05.10.2021 11:16 Ankara'da, eski MİT görevlisi istihbaratçı Enver Altaylı ile birlikte 3 sanığın 'FETÖ/PDY yöneticiliği', 'örgüt üyeliği', 'siyasi ve askeri casusluk' suçlamasıyla yargılandıkları davanın görülmesine devam edildi. 1..
Tamamı 5.10.2021

Asker-Polis Mahremlere 143 Gözaltı

07.10.2021 07:51 Ankara merkezli 43 ilde, FETÖ/PDY silahlı terör örgütü mensuplarının deşifresine yönelik yapılan çalışmalar sonucunda, Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet bünyesindeki toplam 117 'mahrem imam' ile 'gaybubet evi' isim..
Tamamı 7.10.2021

Fetö Yüksek Yargısı Yargılanıyor

06.10.2021 10:42 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sonrasında görevlerinden ihraç edilen ve çıkarıldıkları mahkemelerce tutuklanan Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Hakimler Savcılar ..
Tamamı 6.10.2021

Darbede TRT İşgali davası

07.10.2021 11:26 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde, Vodafone Park ile Ümraniye'deki Casper Plaza'nın pistine helikopterle asker indirilip, TRT'nin Ulus'taki yerleşkesi ve Digiturk bi..
Tamamı 7.10.2021

Baykal Kaset Kumpası davası

05.10.2021 13:46 Ankara'da, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile bazı eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin internette yayınlanmasıyla ilgili Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in de aral..
Tamamı 5.10.2021

Büyük Bölge Sorumlusu Yakalandı

06.10.2021 13:14 Afyon'da, Fetullahçı Terör Örgütü (FÖTÖ) soruşturması kapsamında hakkında 8 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan sözde Büyük Bölge Talebe Mesulü olan Bylock kullanıcısı Nizamettin Yıldız polisin düzenlediği operas..
Tamamı 6.10.2021

Tahşiyecilere Kumpas'ta 2. dava

05.10.2021 14:21 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "Tahşiyeciler grubuna" kumpas kurduğu gerekçesiyle FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, kapatılan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ve eski emniyet müdürleri ile Zaman..
Tamamı 5.10.2021

Dink'te Firari Sanıklar Yargılanıyor

05.10.2021 14:21 İstanbul'da, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin davada dosyası ayrılan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 13 firari sanığın yargılanmasına devam edildi. 29 Eylü..
Tamamı 5.10.2021

Can Dündar-MİT Tırları davası

07.10.2021 11:48 İstanbul'da, MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada bir müşteki yönünden dosyası ayrılan firari sanık Can Dündar'ın yargılanmasına devam edildi. Duruşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatının davaya k..
Tamamı 7.10.2021

AK Partili Başkana Kumpas İtirafı

07.10.2021 12:15 Zonguldak'ta, Fetö'nün yargı ve emniyet içinde etkin olduğu dönemde, 2009 yılında gerçekleştirilen Çelik-2 operasyonu kapsamında yapılan operasyona dahil edilen dönemin AK Partili Belediye Başkanı Murat Sesli hakkındak..
Tamamı 7.10.2021

Odatv Yargısı Yargılanıyor

07.10.2021 11:44 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) kumpaslarından 'İstanbul'daki Odatv soruşturması ve davası'nda yer alan eski 33 hakim ve savcının 'görevi kötüye kullanmak' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak' suçların..
Tamamı 7.10.2021

Dicle'de Fetöcü Rektöre Hapis

05.10.2021 14:08 Diyarbakır'da, Dicle Üniversitesi'nin eski rektörü Ayşegül Jale Saraç ve yardımcısı Aytekin Sır, yargılandıkları Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Diyarbakır'daki akademik yapılanmasına ilişkin dava sona erdi. 23 Eyl..
Tamamı 5.10.2021

Akıncı Üssü: Darbe Zararı davası

05.10.2021 14:02 Ankara'da, Milli Savunma Bakanlığı'nın, 15 Temmuz darbe girişiminde darbecilerin Akıncı Üssü'ne verdiği zararın tazmini için aralarında FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in de bulunduğu 500 sanık hakkında açtığı davada keşif..
Tamamı 5.10.2021

Balyoz Yargısı Yargılanıyor

05.10.2021 12:59 Ankara'da, İstanbul Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) kumpaslarından "Balyoz" soruşturması ve davasında görev alan 50 eski hakim ve savcı hakkında, "devletin güvenliğine ve siyasal ..
Tamamı 5.10.2021

Sakarya 34 sanık: Altın Lale Derneği

06.10.2021 10:06 Sakarya'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada, kapatılan Altın Lale Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyesi 2'si firari 34 sanığın tutuksuz yargılanmasına devam edildi. ..
Tamamı 6.10.2021

Sakarya 11 Sanık: Yasadışı Dinleme

06.10.2021 09:59 Sakarya'da, eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, 3'ü firari, 10'u eski emniyet mensubu 11 sanığın yasadışı gizli dinleme ve diğer bazı suçlamalarla yargılandığı davanın..
Tamamı 6.10.2021

13.08.2001'den beri ziyaretçi sayısı:
52.403.152