Tam
EskidenYeniye
 

StTARAFor Başbakana ömür biçti

Birileri, Amerikan istihbarat şirketi Stratfor ile WikiLeaks belgelerine dayanarak Başbakan Erdoğan´ın iki seneye kadar öleceğini iddia ediyorlar. Kimin ne zaman öleceğini elbette sadece Allah bilir, ama birileri bir süredir bu söylentilerle korkunç ve aşağılık bir tezvirat çarkını döndürüyor alttan alta.

Önceki haber title=Sonraki haber

07.03.2012 11:58 Birileri, Amerikan istihbarat şirketi Stratfor ile WikiLeaks belgelerine dayanarak Başbakan Erdoğan´ın iki seneye kadar öleceğini iddia ediyorlar. Kimin ne zaman öleceğini elbette sadece Allah bilir, ama birileri bir süredir bu söylentilerle korkunç ve aşağılık bir tezvirat çarkını döndürüyor alttan alta. Başbakan´ın sağlığıyla ilgili spekülasyonların arkasında bir amaç var. Farklı yerlerden aynı noktaya ısrarla atış yapılıyor çünkü. Mesaj net; ´Başbakan´ın gidici´ olduğu söyleniyor zımnen. ´Hesabınızı ona göre yapın, ayağınızı denk alın´ denmiş oluyor. Başbakana ömür biçen Taraf, son MİT krizinde de tek taraflı haberleriyle MİT´e, dolayısıyla Başbakan´a yüklenmişti. O MİT krizinin ardında da Stratfor örgütünün kaynağı olan ABD ve İsrail gizli servislerinin olduğu konuşulmuştu. Bunu destekleyen bulgular sıralanmıştı. Taraf değişikliği olduğunu düşündüren şekilde birilerinin haber politikasında uzun süredir değişiklik görünüyor. Başyazar Ahmet Altan bir türlü Başbakanı istediği gibi terbiye edemiyor. Edemedikçe de acaba belaltı vuruşlar mı geliyor? Ameliyatı sonrasında, kanser dedikodusunu ilk yayımlayan gazete de Taraf olmuştu. Akif Beki Radikal´deki yazısında Başbakan´a ömür biçenleri eleştiriyor. Beki´nin yazısı şu şekilde:

Adliye muhabirlerinin kulağına sıkça fısıldanan bir spekülasyonu, Taraf´ın manşetinde gördük dün. Acelesi olanlar, Başbakan Erdoğan´a şimdiden ömür biçiyormuş. Taraf, WikiLeaks belgelerine dayandırıyor son rivayeti. Ameliyatı sonrasında, kanser dedikodusunu ilk yayımlayan gazete de Taraf olmuştu. Başbakan´ın sağlığıyla ilgili spekülasyonların arkasında bir amaç var. Farklı yerlerden aynı noktaya ısrarla atış yapılıyor çünkü. İstanbul´daki adliye koridorlarıyla Amerikan istihbarat şirketi Stratfor ve WikiLeaks sızıntıları arasında nasıl bir bağ, ne tür bir amaç ortaklığı kurulmuş olabilir? Bu sorulara cevap teşkil edecek bilgilerden yoksunum. Tezviratçıların ne kadarı masumane habercilik yapıyor, ne kadarı kötü niyetli bir operasyon mecrasıdır, bilemiyorum. Kimseyi de bilinçli olarak Başbakan´a yönelik dezenformasyon kampanyası yürütmekle, gayri insani bir yıpratma harekâtının amaçlarına hizmet etmekle suçluyor değilim.

Ama şüpheler etrafında durup düşünmeden de edemiyorum. ?Biz söylemedik, onlar söyledi? yahut ?Ne yapalım, elimize verilen belgelerde öyle yazıyordu? şeklindeki mazeretler inandırıcı gelmiyor bana. Günahına girmeyelim; WikiLeaks´çilerin zabıt kâtipliğiyle yetinmemiş Taraf. Gazetecilik namına, Başbakan´ın ameliyat ekibine de sormuş bu tezviratı. Yaptıkları kuvvetli yalanlamayı da hiç gocunmadan manşetine koymuş. Fakat arka plandaki gerçek değişmiyor. Bir merkez, kasıtlı olarak yalanlar pompalıyor, bir merkez Başbakan Erdoğan´ın sağlığı hakkında acımasız dedikodular üretip yayıyor. Stratfor adlı karışık kuruşuk bir yerde, Taraf´ın tabiriyle Başbakan´a ömür biçiyorlar. Belli ki arzularını söylüyorlar.

Yalnız, değerlendirmeyi bununla sınırlı tutmak safdillik olur. Korkunç ve aşağılık bir tezvirat çarkı dönüyor alttan alta. Mesaj net; ´Başbakan´ın gidici´ olduğu söyleniyor zımnen. ?Hesabınızı ona göre yapın, ayağınızı denk alın? denmiş oluyor.

Tedhiş yöntemlerine Ergenekon´dan aşinayız. Korku ve sindirme taktiklerine, eskinin psikolojik harekâtçılarından talimliyiz. Fakat onlar içeride. Öyleyse ortamı terörize edenler kim bu sefer? Nasıl bir karanlık ittifak var arkalarında, bu dolapları ne diye çeviriyorlar? Toplumu tedirgin etmek, AK Parti içine belirsizlik ve korku havası salgılamak, halkta gelecek kaygısı yaratmak isteyen bu merkez nerede saklanıyor? Başbakan´ın arkasındaki halk kesimlerini dehşete düşürmek istiyorlar. AK Parti´yi bölüp parçalamak gibi hesaplar yapıldığı anlaşılıyor. Stratfor´un dün çıkan belgeleri arasında bunlar da var. ´Parti içinde rekabet yaşandığı, kimin gözünün kimin yerinde olduğu´ gibi senaryolar çalışılmış. İçeriyi karıştırmak, farklı hesapları olanları harekete geçirmek amaçlanıyor demek.

Ergenekon da yapmıştı bu hesapları. Tehdit, şantaj, baskı, karalama, sindirme ve benzeri, akla gelebilecek her yöntemi denemişlerdi. Ama hiçbiri tutmadı. Fitnelerini de alıp gittiler. Yürüyen fitne kılığındaki bu operasyon üssü de aynısını yapıyor. Adam ayartmanın türlü hilelerine başvuruyor. Ergenekon´un kirli usullerinin topunu birden kullanıyor. Değer ve ahlak tanımıyor, karanlık emellerine ulaşabilmek için her yolu mubah sayıyorlar. Toplumu kendilerince biçimlendirmek, siyaseti tanzim etmek sevdasıyla Ergenekon seviyesinden daha aşağıya da alçalabiliyorlar üstelik. Ama fitneleri iş yapmıyor. Hedefledikleri ortamı bir türlü oluşturamıyorlar. Millet talimli, siyaset şerbetli; tedhiş yöntemleri sökmüyor. Az kaldı; Erdoğan´ın Ecevit´e hiçbir açıdan benzetilemeyeceğini anlayınca, yürüyen fitnelerini de alıp giderler. ( Akif Beki / Radikal)

WIKILEAKS´İN NİÇİN İSRAİL ALEYHİNDE BİR BELGESİ YOK

08.03.2012 11:54 Dezenformasyon amaçlı bilgilerle AK Parti ve Başbakan´ı yıpratmaya yönelik iddialar ortaya atan Wikileaks´la ilgili Akit´e konuşan Prof. Dr. Hasan Köni, bilgilerin İsrail menşeli olabilme ihtimalinin yüksek olduğunu dile getirdi. Sözde bilgi ve belgelerin gündemde geniş yer aldığını hatırlatan Köni, bunun sebebinin ?Siyonist güçlerin medyada etkili olması? olduğunu ifade etti. Akit´ten Şükrü Macun´un haberine göre, İsrail aleyhinde bilgilerin bulunmamasının kuşku verici olduğunu ifade eden Köni, bundan dolayı belgelerin bir takım Siyonist güçler tarafından sızdırılma ihtimalinin yüksek olduğunu vurguladı. Belgelerin ortaya çıktığı günden bu yana dünyada yaşanan önemli siyasi değişimlere dikkat çeken Köni, ?Birçok devlet adamı liderler aleyhinde bilgiler ortaya çıktı. Bunların bir anda neden çıktığını iyi irdelemek gerekir? ifadelerini kullandı.

Belgelerin dünya gündemine oturmasında medyanın büyük payı olduğunu kaydeden Köni, İsrail´in birçok önemli haber ajanslarında etkili olduğunu hatırlattı. Böylece İsrail´in dünya gündemini istediği gibi istikamet verebildiğini dile getiren Köni, ?Ne yazık ki Türkiye´de de bazı gazeteler buna alet oldu. Halen İsrail, Türk medyasında etkili olmak için girişimlerde bulunuyor. Türkiye, buna müsaade etmemeli? diye konuştu.

Wikileaks belgeleriyle başta, Başbakan Erdoğan olmak üzere Ak Parti hükümetinin tehdit edildiğini ifade eden Köni, şöyle konuştu: ?Doğruluğundan şüphe duyduğumuz bazı bilgiler ortaya atılıyor. Aslınsa burada bir tehdit var. Türkiye´ye bir mesaj veriliyor. Onların istediği gibi davranılmadığında, adı geçen kişilerin başlarına neler gelebileceği konusunda ipucu veriliyor. Tabi ki Türkiye boyunlara boyun eğmeyecektir? ( Yeni Akit)

(07 Mart 2012), son güncel.: (08 Mart 2012)

HABERLE İLGİLİ ŞİKAYET, DÜZELTME GİBİ TALEPLERİNİZİ İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

HABERLE BAĞLANTILI OLABİLECEK LİNKLER:

Eski Savcı açık konuştu: Ergenekon Yargıtay´a da sıçradı mı?

Cihaner iddianamesi kabul edildi

Cihaner´e şok: Yeniden yargılanacak

HSYK: Cihaner yargılanmalı

İRTİCA İLE MÜCADELE EYLEM PLANI ERZİNCAN´DA UYGULAMAYA KONULDU: İŞTE ADIM ADIM ERZİNCAN´DAKİ ISLAK KOMPLO

Erzincan´da savcı Cihaner ve Jandarma işbirliğiyle ´ıslak imza´ operasyonları

Erzincan iddianamesinde arama yap

7´nci iddianamede (Islak İmza) arama yap

ISLAK İMZALI ´İRTİCA İLE MÜCADELE EYLEM PLANI´ MANŞETLERİMİZ

Cihaner´in gizli sorgu odası

Gizli tanıktan şok ifadeler: Cihaner ´terör arttırılmalı´ diyordu

SAVCI OLDUĞU ÖĞRENİLEN GİZLİ TANIK EFE´NİN MAHKEMEYİ SARSAN İFADELERİ

´Er Cihaner´i kurtarmak´ oyununa devam

Cihaner´i Yargıtay´da kurtarma planı manşetlerimiz

Tiyatro: Er Cihaner´i kurtarmak

Yargıda Kontrgerilla örgütlenmesi

Ergenekon, Balyoz ve benzer davaları engelleme girişimleri

http://www.kontrgerilla.com/mnsetgoster.asp?haber_no=4322    yazdır/print

ŞOK! TSK'daki Fetö'den darbe

15.07.2016 22:46 Türkiye, 15 Temmuz saat 22:00'den beri şok dakikalar yaşıyor.. İlk önce Jandarmadan bazı birliklerin İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri tanklarla ulaşıma kapattığı haberleri geldi. İlerleyen dakikala..
Tamamı 15.7.2016

İşte çılgınlıklarının nedeni

17.07.2016 14:13 TSK'daki Fetö'cülerin darbe girişimi "çılgınca" ve "gözü dönmüş" olarak değerlendiriliyor. Bir çok detay bu değerlendirmeye yol açıyor. Örneğin Meclis'in bombalanması.. Örneğin TRT'yi ele geçirirken canlı yayında darbe..
Tamamı 17.07.2016

İşte Paralel'in 81 il imamı

20.01.2015 21:02 Fetullah Gülen cemaatinin Marmara bölge imamı ile birlikte 8 il imamı olduğu iddia edildi. Bu isimlerin fotoğraflı özgeçmişleri yayınlandı. Bu imamların bir devlet memuru gibi terfi alarak kademe kademe yükseldiği iddia ediliyor..
Tamamı 20.01.2015

Paralel'e de Ergenekon'a da hayır

11.03.2014 14:52 Türkiye'de dün yargıda şiddetli bir deprem yaşandı. Daha önce benzeri yaşanmayan bu depremin merkez üssü, Ergenekon davasına bakan özel yetkili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi oldu. Ergenekon davasına bakan İstanbul ..
Tamamı 11.3.2014

Büyükanıt: Huzurum kalmadı!

19.12.2015 23:00 Abdullah HARUN / kontrgerilla.com - 27 Nisan e-muhtırası soruşturmasında 'şüpheli' olarak sorgulanan dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın ifadesi ortaya çıktı. Kontrgerilla.com'un ulaştığı iki sayfalık ifaded..
Tamamı 19.12.2015

Fehmi Koru sitemize taş attı

12.10.2015 19:46 Maişet derdi nedeniyle yaklaşık 1 yıldır günlük yerine haftalık haber girişine geçmek zorunda kaldık. Dikkat edenler bunu farketmiştir. Saatlerdir süren bu haftalık haber girişini de az önce tamamlamış ve internet..
Tamamı 12.10.2015

Şok!!! Savcı Öz yurtdışına kaçtı

18.08.2015 20:19 HSYK tarafından haklarında terör örgütü üyeliği suçlamasıyla soruşturma başlatılan, ardından mahkemece yakalama kararı çıkarılan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın yurtdışına kaçtıkları ortaya çıktı. Mahkeme eski s..
Tamamı 18.08.2015

Balyoz Planı gerçek: 7 beraate itiraz

09.10.2016 13:55 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın beraat kararının bozulması yönünde görüş bildirdi. 6 Ekim'de yaşanan gelişmeye göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı adına B..
Tamamı 9.10.2016

Belgesel: Gezi'nin ardındakiler

24.06.2013 11:20 Taksim Gezi olaylarına katılanlar.. Haber, açıklama ve attıkları twitlerle destek verenler.. 'Çapulcu' olduklarını açıkça belirtenler.. 'Mesele Gezi değil sen hala anlamadın mı?' diyerek hükümeti bir ayaklanma ile devirmeye destek verenler..
Tamamı 24.06.2013

7 sanıklı Balyoz davası kapandı mı?

16.12.2018 11:00 İstanbul'da, Fetö yargısının etkin olduğu dönemde açılan ve 237 sanığın müebbet hapse mahkum edildiği, Fetö ile mücadelenin başlamasının ardından davanın kumpas olduğuna dair somut delillerin ortaya çıkması üzerine..
Tamamı 16.12.2018

Humeyni planı suya düştü

08.11.2014 13:58 Yıllardır ABD'de yaşayan Türk vatandaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye dönmekten kesinlikle vazgeçtiği ileri sürülüyor. Gülen cemaatinin liderliğini yapan Fetullah Gülen, kendisine DGM tarafından dava açılmadan hemen önc..
Tamamı 8.11.2014

Gülen: 28 Şubat MGK'sı sevaptı

01.11.2014 17:35 Erdoğan'ın ilk kez 'Cumhurbaşkanı' sıfatıyla başkanlık ettiği Ekim ayı MGK toplantısı 10 saati aşarak en uzun MGK rekorunu kırdı. 28 Şubat süreci kararlarının alındığı MGK toplantısı ise 8 saat sürmüştü. MGK'da paralel..
Tamamı 1.11.2014

Ayrıntılarıyla 7 Şubat krizi

08.02.2014 15:18 Tarih: 7 Şubat 2012.. Ankara, Cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir olayla sarsıldı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan dahil 5 MİT yöneticisi hakkında savcılık tarafından yakalama kararı çıkartıldı.. Sabah gazetesinden A..
Tamamı 8.2.2014

Beddua etti, suç duyurusu yağdı

27.01.2014 13:03 Fetullah Gülen'in avukatı: Psikolojik harekâtta yeni aşamaya geçildi.. Fetullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, müvekkili hakkında ortaya atılan iftiraların suç duyurusu şeklinde yargıya taşınması suret..
Tamamı 27.1.2014

Paralel Yapı = P2 Locası

14.01.2014 15:48 Gülen cemaatinin lideri Fethullah Gülen'in paralel yapıyı uzaktan yönetmek için yaptığı telefon görüşmeleri bugün internette yayınlandı. (1) Görüşmelerde Gülen'in, bir dini cemaat liderinin ötesine geçerek siyaset..
Tamamı 14.1.2014

Özkök ve Yalman'dan şok inkar

03.11.2014 19:23 Balyoz davasında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği 'hak ihlali' kararı üzerine yeniden yargılama başladı. Duruşma, Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Anadolu Adalet Sarayı'ndaki 450 kişilik Şehit Hakan Kılıç Konferans Salo..
Tamamı 3.11.2014

Yabancı vakıflara suç duyurusu

02.12.2013 16:57 Sivil Toplum Kuruluşu Adalet Platformu, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı vakıflar hakkında, yasak olmasına karşın Türkiye'deki siyasi olaylara müdahale ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusund..
Tamamı 2.12.2013

Düşünen adam da olacak mı?

19.06.2013 17:17 Taksim Gezi olayları 19 günlük bir süreç sonra polisin Gezi parkını boşaltmasıyla sona erdi. Ancak artçı gelişmeler sürüyor. İki gündür 'duran adam' eylemi gündemde. Hükümeti protesto eden ve Gezi eylemcilerine destek ..
Tamamı 19.6.2013

Kara Kuv.: 92 Müebbet Gerekçesi

09.06.2022 17:18 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Kara Kuvvetleri Komutanlığındaki (KKK) eylemlere ilişkin 132 sanıklı davada 30 Aralık 2021'de verilen kararların gerekçesi açıklandı. 6 ..
Tamamı 9.6.2022

Fetö Üniversite Yapılanması davası

09.06.2022 14:46 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından açılan 'güncel üniversite öğrenci yapılanmasına' ilişkin 12'si tutuklu 37 öğrencinin yargılandığı davanın görülmesine devam edil..
Tamamı 9.6.2022

Yargıtay İyidil'in Cezasını Az Buldu

08.06.2022 09:50 Ankara'da, Yargıtay 3. Ceza Dairesi, eski Korgeneral Metin İyidil ile eski Tümgeneral Hamza Koçyiğit'e 'anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüse yardım' suçundan verilen 12 yıl 6'şar ay hapis cezalarını, eksik ceza..
Tamamı 8.6.2022

Darbeci 2 Pilot Kayıplara Karıştı

10.06.2022 10:35 Malatya'da, FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Malatya'daki 2. Ordu Komutanlığı ve 7. Ana Jet Üssü'ndeki eylemlere ilişkin görülen davada beraat kararları istinaf mahkemesince bozulan sanık 6 eski pi..
Tamamı 10.6.2022

Kılıçdaroğlu'nun Danışmanına Hapis

10.06.2022 16:53 İstanbul'da, FETÖ'nün İstanbul Üniversitesindeki akademik yapılanmasına ilişkin davada, Yargıtayın bozma kararının ardından dosyası ayrılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eski başdanışmanı Fatih Gürsul, 'FETÖ..
Tamamı 10.6.2022

Fetö Yöneticilerine 166 Yıl Hapis

10.06.2022 12:16 Adana, Ankara, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kilis ve Şanlıurfa'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin ayrı ayrı görülen davalara devam edildi. Sonuçlanan davalar..
Tamamı 10.6.2022

Fetö Yüksek Yargısı Yargılanıyor

10.06.2022 10:15 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sonrasında görevlerinden ihraç edilen ve çıkarıldıkları mahkemelerce tutuklanan Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Hakimler Savcılar ..
Tamamı 10.6.2022

Kriptolu Dinleme Cezaları Onandı

09.06.2022 14:34 Ankara'da, devlet büyüklerinin kriptolu telefonlarının usulsüz dinlenmesine ilişkin davada, kapatılan TİB Başkanvekili Osman Nihat Şen ile darbe girişimi sırasında Akıncı Üssü'nde bulunan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (F..
Tamamı 9.6.2022

Dink Davasında Hapisler Onandı

08.06.2022 16:54 İstanbul'da, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin Fetö elebaşı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, gazeteciler, jandarma ve eski emniyet görevlilerinin de aralarında bulunduğu 6's..
Tamamı 8.6.2022

İzmir: Darbeye 60 Onama 80 Bozma

04.06.2022 20:51 İzmir'de, FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz darbe girişiminin ardından açılan ve 282 sanıklı dava, dosyaları ayrılarak 2018'de hüküm verilen 137 sanığın dosyası Yargıtay'da görüşüldü.

14 Nisan'daki gelişmeye dair edinilen ..

Tamamı 4.6.2022

Yakalanan İlk Darbecinin davası

09.06.2022 09:59 Bursa'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında Bursa'da sözde 'sıkıyönetim komutanı' olmayı beklerken 'yakalanan ilk darbeci' olan dönemin İl Jandarma Komutanı Yurdakul Akkuş'un da..
Tamamı 9.6.2022

Balyoz Yargısı Yargılanıyor

08.06.2022 16:40 Ankara'da, Balyoz kumpası davasının soruşturma ve kovuşturmasını yapan hakim ve savcılar hakkında 'Devletin güvenliği ile siyasal yararlarına ilişkin bilgileri açıklama, görevi kötüye kullanma, kişiyi hürriyetinden yok..
Tamamı 8.6.2022

Nazilli Esnaf Yapılanması davası

08.06.2022 15:32 Aydın'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) Nazilli ilçesindeki esnaf yapılanmasına ilişkin soruşturma kapsamında 62 sanığın yargılanmasına devam edildi.

20 Mayıs'ta Aydın 3. Ağır..

Tamamı 8.6.2022

Ordu: Yeni Yapılanmaya 17 Hapis

08.06.2022 15:20 Ordu'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) yeni il yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında haklarında dava açılan 41 sanıktan 17'sine, 1 yıl 13 ay ile 6 yıl 10 ay 15 gün arasında değişen hapis cezası verildi.
<..

Tamamı 8.6.2022

Gülen'in İtirafları İndirim Gerekçesi

10.06.2022 11:09 Ankara'da, MİT operasyonuyla Kenya'da yakalanarak Türkiye'ye getirilen Selahaddin Gülen'in 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan yargılandığı aldığı 3 yıl 4 ay hapis cezasının gerekçeli kararı açıklandı.

1..

Tamamı 10.6.2022

Şike: Cezaya Onama Beraate Bozma

09.06.2022 16:51 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 'futbolda şike' soruşturmasında kumpas kurduğu gerekçesiyle örgüt mensubu 88 sanığın yargılandığı davada verilen cezalar İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 27. Ceza Dairesi'..
Tamamı 9.6.2022

13.08.2001'den beri ziyaretçi sayısı:
57.011.904