Tam
EskidenYeniye
 

Ses kaydı: Albay´dan tehditler

İnternette yeni bir ses kaydı yayınlandı. İstihbaratçı Albay Yavuz Arıcıoğlu olduğu ileri sürülen ses, hükümete ve çarşaf giyen müslüman bayanlara ağır hakaretlerle tehditler savuruyor.

Önceki haber title=Sonraki haber

08.06.2012 12:18 İnternette şok bir ses kaydı daha yayına kondu. Ses Tv twitter hesabında yayına konulan yeni ses kaydında, İsth. Albay Yavuz Arıcıoğlu olduğu iddia edilen kişi, hükümet ve destekçilerine çok ağır küfürler ediyor, Hükümet´e tehditler savuruyor. Albay Arıcıoğlu´nun 1,5 ay önce 19 Nisan 2012 tarihinde Menteş´te yaptığı konuşmaya ait olduğu ileri sürülen ses kaydının dökümü şöyle:

?Bunların sonu idam arkadaşlar. Bu ekibin sonu idam, ben görmesem de sizler göreceksiniz inşallah! Belki bin defa söylemişimdir, bu herifler yani şu anda bize bunu çektirenler bunu kelleleriyle ödeyecekler. Yeni Şafak muhabiri diyor ki 28 Şubat sürecinde yaptıklarımızın bedelini ödüyormuşuz. Satılmış p...venk daha dur bakalım. Araştırdık, bir astsubayın karısı bildiğiniz hamam böceği çıktı. Ben kara çarşaflılara hamamböceği diyorum... Şu anda mağlubuz ama daha maç bitmedi.? ( @ses_tv)

İŞTE SES KAYDININ TAMAMI

09.06.2012 10:21 Ses TV Twitter hesabından yayına koyulan kayıt yaklaşık 5 dakika sürüyor. Ve Arıcıoğlu olduğu ileri sürülen kişinin konuşmasından, kaydın, ortam dinlemesi olduğu anlaşılıyor. Kayıttaki ses, Balyoz, Ergenekon ve özellikle 28 Şubat soruşturmalarına sert tepki gösteriyor. Hükümete yönelik ağır ifadeler kullanıyor. Yapılanların hesabının sorulacağını anlatıyor. Şu anda 1-0 yenik durumda olduklarını ancak maçın henüz bitmediğini söylüyor. 28 Şubat sürecinde yapılan illegal uygulamaları tek tek aktarıyor. Sivil kıyafetle camilere gittiğini, insanları fişlediğini anlatıyor. Bir astsubayın karısının nasıl giyindiğini öğrenmek için bir kişinin görevlendirildiğini söylüyor. Ve bütün bunların aslında illegal şeyler olduğunu itiraf ediyor. İşte İstihbaratçı Albay Arıcıoğlu olduğu iddia edilen kişinin sözleri:

DARMADAĞIN OLDUK: TSK´yı sempatik gösterecek her şey yasaklanıyor şu an. TSK´nın halkla iç içe olmasını engellemek için büyük bir gayret var. Genelkurmay Harekat Daire başkanlığı söndürüldü. Darmadağınık olduk yani... Bizim en büyük sıkıntımız ne biliyor musunuz? Bir sürü şeyler oluyor, ortalık kaynıyor. İçeride şu anda 400 personel var, emekli ya da muvazzaf. Ortam karışık. Bir tane Allah´ın kulu size açıklama yaptı mı arkadaşlar? ´Çocuklar gelin bakalım... Şu anda bunlar oluyor. Temel sıkıntılar bunlar. Böyle bir durumda harekât tarzımız şöyle olmalı diyen var mı yaaa! Yok... Ne bilgilendiren var, ne yol gösteren.

MAÇ DAHA BİTMEDİ: Bu adamlara malzeme vermemek lazım. Ekmeklerine yağ sürmemek lazım. Bilgiyi mümkün olduğu kadar saklamak lazım. Hepimizin buna gayret göstermesi gerekiyor. Ama şu anda 1-0 mağlup durumdayız. Tabii maç 90 dakika yani... Daha maçın ortalarındayız. Yani insanın kahrolmaması mümkün değil. Resmen kahroluyorsun. Ne diyeyim yani, ne hallere düştük.

BU EKİBİN SONU İDAM: Eskiden insanlara karamsar tablo çizmekten uzak şeyler söylüyordum. ´Merak etmeyin bir şey olmaz. Kontrolümüz altında her şey´ falan diyordum. Şimdi onu dediklerim bana, ´hani her şey kontrol altındaydı, çoğunuz içeride´ diyorlar... Adam Türkiye Cumhuriyeti´nin varlığı için, Türkiye Cumhuriyeti´nin laikliği için, Atatürk ilkelerinin idamesi için çalışanlara terörist muamelesi yapıyor. Böyle bir şey kabul edilebilir mi? Bunların sonu idam arkadaşlar. Bu ekibin sonu idam, ben görmesem de sizler göreceksiniz inşallah.

28 Şubat sürecinde yaptıklarımız illegal şeylerdi

KISA VADEDE KAYBETMİŞ GÖZÜKÜYORUZ: Ne hale geldik yaa... Tugay komutanımız gözaltında. İlginç. Bir istihbarat kurmay albayımız var. M. Albay... Ege Ordusu Harekat Başkanı. Adamın Batı Çalışma Grubu kimlik kartı var, yaka kartı var. O listede ismi var ama hakim, ´yapacak bir şey yok, bize bu şekilde talimat geldi.´ demiş... Şu anda kısa vadede kaybetmiş gibi gözüküyoruz. Şu anda kapının çalınıp, ´Yavuz gel´ denmeyeceğinin de garantisi yok.

KELLELERİYLE ÖDEYECEKLER: Yeni Şafak gazetesi muhabiri (ağır küfürler var); ´28 Şubat sürecinde yaptıklarının bedelini ağır ödediler´ diyor. Dur bakalım daha yaa.. Daha ödeyen mödeyen yok... İnşallah böyle abuk sabuk şeyler artar. Hakimlerin savcıların yamuk kararları artar ki, yarın bir gün hesap sorulması kolay olsun. Hesap sorulacak da, daha sağlam dayanaklarla soralım. Ve ben söylüyorum dünden beri, belki bin defa söylemişimdir. Yani bu herifler, şu anda bunları bize çektirenler, bunu kelleleriyle ödeyecekler. Siz göreceksiniz bunu.

ASTSUBAYIN EŞİNİ TAKİP ETTİK: Bildiğiniz gibi bizim yetkimiz sadece kışla hudutları içindedir. Dışarıda takip ve kontrol görevimiz yoktur. Sivil kıyafet giyip adamı takip etmek, memleketine gitmek. Şimdi bir tane astbubay vardı. Evli, çocukları var ama eşini getirmiyor bulunduğu garnizona. Eşi memleketinde. Neden gelmiyor? Sağlık fişi çıkartmıyor. Askeri kimlik kartı yok. Karısını gören yok. Ama kayıtlara göre, evli ve çocuklu. Adam gönderildi memleketine. Karısına bir şekilde ulaşıldı. Uzaktan gizli saklı baktırıldı. Kadın hamam böceğiymiş meğerse. Kara çarşaflı. Ben onlara hamam böceği diyorum. Sadece gözleri görünüyor. Ama gözlük takıyor. Ellerine eldiven takıyor filan böyle... Memleketine adam göndermek... Arkadaş işte Trakya´dan İstanbul´a geliyor, peşine adam takmak. Bunların hepsi illegal şeyler.

CUMAYA GİDENLERİ FİŞLEDİK: Biz sivil kıyafetle camilere de gönderildik zamanında arkadaşlar. Normalde namaz kılmayı bilmezdim bile... Ama cumaya giderdim, kimler namaza gidiyor, kimler gitmiyor. Üniformayla giden var mı diye kontrole gönderildik biz zamanında. ( Zaman)

(08 Haziran 2012), son güncel.: (09 Haziran 2012)

HABERLE İLGİLİ ŞİKAYET, DÜZELTME GİBİ TALEPLERİNİZİ İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

HABERLE BAĞLANTILI OLABİLECEK LİNKLER:

SES KAYDINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ses kayıtları, parmak izi ve ıslak imza gibi doğrulanabilir mi?

Ergenekon soruşturma sürecindeki ses kayıtları

http://www.kontrgerilla.com/mnsetgoster.asp?haber_no=4606    yazdır/print

ŞOK! TSK'daki Fetö'den darbe

15.07.2016 22:46 Türkiye, 15 Temmuz saat 22:00'den beri şok dakikalar yaşıyor.. İlk önce Jandarmadan bazı birliklerin İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri tanklarla ulaşıma kapattığı haberleri geldi. İlerleyen dakikala..
Tamamı 15.7.2016

İşte çılgınlıklarının nedeni

17.07.2016 14:13 TSK'daki Fetö'cülerin darbe girişimi "çılgınca" ve "gözü dönmüş" olarak değerlendiriliyor. Bir çok detay bu değerlendirmeye yol açıyor. Örneğin Meclis'in bombalanması.. Örneğin TRT'yi ele geçirirken canlı yayında darbe..
Tamamı 17.07.2016

İşte Paralel'in 81 il imamı

20.01.2015 21:02 Fetullah Gülen cemaatinin Marmara bölge imamı ile birlikte 8 il imamı olduğu iddia edildi. Bu isimlerin fotoğraflı özgeçmişleri yayınlandı. Bu imamların bir devlet memuru gibi terfi alarak kademe kademe yükseldiği iddia ediliyor..
Tamamı 20.01.2015

Paralel'e de Ergenekon'a da hayır

11.03.2014 14:52 Türkiye'de dün yargıda şiddetli bir deprem yaşandı. Daha önce benzeri yaşanmayan bu depremin merkez üssü, Ergenekon davasına bakan özel yetkili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi oldu. Ergenekon davasına bakan İstanbul ..
Tamamı 11.3.2014

Büyükanıt: Huzurum kalmadı!

19.12.2015 23:00 Abdullah HARUN / kontrgerilla.com - 27 Nisan e-muhtırası soruşturmasında 'şüpheli' olarak sorgulanan dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın ifadesi ortaya çıktı. Kontrgerilla.com'un ulaştığı iki sayfalık ifaded..
Tamamı 19.12.2015

Fehmi Koru sitemize taş attı

12.10.2015 19:46 Maişet derdi nedeniyle yaklaşık 1 yıldır günlük yerine haftalık haber girişine geçmek zorunda kaldık. Dikkat edenler bunu farketmiştir. Saatlerdir süren bu haftalık haber girişini de az önce tamamlamış ve internet..
Tamamı 12.10.2015

Şok!!! Savcı Öz yurtdışına kaçtı

18.08.2015 20:19 HSYK tarafından haklarında terör örgütü üyeliği suçlamasıyla soruşturma başlatılan, ardından mahkemece yakalama kararı çıkarılan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın yurtdışına kaçtıkları ortaya çıktı. Mahkeme eski s..
Tamamı 18.08.2015

Balyoz Planı gerçek: 7 beraate itiraz

09.10.2016 13:55 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın beraat kararının bozulması yönünde görüş bildirdi. 6 Ekim'de yaşanan gelişmeye göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı adına B..
Tamamı 9.10.2016

Belgesel: Gezi'nin ardındakiler

24.06.2013 11:20 Taksim Gezi olaylarına katılanlar.. Haber, açıklama ve attıkları twitlerle destek verenler.. 'Çapulcu' olduklarını açıkça belirtenler.. 'Mesele Gezi değil sen hala anlamadın mı?' diyerek hükümeti bir ayaklanma ile devirmeye destek verenler..
Tamamı 24.06.2013

7 sanıklı Balyoz davası kapandı mı?

16.12.2018 11:00 İstanbul'da, Fetö yargısının etkin olduğu dönemde açılan ve 237 sanığın müebbet hapse mahkum edildiği, Fetö ile mücadelenin başlamasının ardından davanın kumpas olduğuna dair somut delillerin ortaya çıkması üzerine..
Tamamı 16.12.2018

Humeyni planı suya düştü

08.11.2014 13:58 Yıllardır ABD'de yaşayan Türk vatandaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye dönmekten kesinlikle vazgeçtiği ileri sürülüyor. Gülen cemaatinin liderliğini yapan Fetullah Gülen, kendisine DGM tarafından dava açılmadan hemen önc..
Tamamı 8.11.2014

Gülen: 28 Şubat MGK'sı sevaptı

01.11.2014 17:35 Erdoğan'ın ilk kez 'Cumhurbaşkanı' sıfatıyla başkanlık ettiği Ekim ayı MGK toplantısı 10 saati aşarak en uzun MGK rekorunu kırdı. 28 Şubat süreci kararlarının alındığı MGK toplantısı ise 8 saat sürmüştü. MGK'da paralel..
Tamamı 1.11.2014

Ayrıntılarıyla 7 Şubat krizi

08.02.2014 15:18 Tarih: 7 Şubat 2012.. Ankara, Cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir olayla sarsıldı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan dahil 5 MİT yöneticisi hakkında savcılık tarafından yakalama kararı çıkartıldı.. Sabah gazetesinden A..
Tamamı 8.2.2014

Beddua etti, suç duyurusu yağdı

27.01.2014 13:03 Fetullah Gülen'in avukatı: Psikolojik harekâtta yeni aşamaya geçildi.. Fetullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, müvekkili hakkında ortaya atılan iftiraların suç duyurusu şeklinde yargıya taşınması suret..
Tamamı 27.1.2014

Paralel Yapı = P2 Locası

14.01.2014 15:48 Gülen cemaatinin lideri Fethullah Gülen'in paralel yapıyı uzaktan yönetmek için yaptığı telefon görüşmeleri bugün internette yayınlandı. (1) Görüşmelerde Gülen'in, bir dini cemaat liderinin ötesine geçerek siyaset..
Tamamı 14.1.2014

Özkök ve Yalman'dan şok inkar

03.11.2014 19:23 Balyoz davasında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği 'hak ihlali' kararı üzerine yeniden yargılama başladı. Duruşma, Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Anadolu Adalet Sarayı'ndaki 450 kişilik Şehit Hakan Kılıç Konferans Salo..
Tamamı 3.11.2014

Yabancı vakıflara suç duyurusu

02.12.2013 16:57 Sivil Toplum Kuruluşu Adalet Platformu, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı vakıflar hakkında, yasak olmasına karşın Türkiye'deki siyasi olaylara müdahale ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusund..
Tamamı 2.12.2013

Düşünen adam da olacak mı?

19.06.2013 17:17 Taksim Gezi olayları 19 günlük bir süreç sonra polisin Gezi parkını boşaltmasıyla sona erdi. Ancak artçı gelişmeler sürüyor. İki gündür 'duran adam' eylemi gündemde. Hükümeti protesto eden ve Gezi eylemcilerine destek ..
Tamamı 19.6.2013

Kayseri: Darbeye 14 Yıl Hapis

27.09.2020 13:36 Kayseri'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında sözde Yurtta Sulh Konseyince hazırlanan listede adı 'Kayseri sıkıyönetim komutanı' olarak geçen eski Kayseri Garnizon Komutanı..
Tamamı 27.9.2020

Dink Davasında Mütalaaya Geçildi

27.09.2020 11:16 İstanbul'da, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 76 sanığın yargılanmasına devam edildi. 16 Eylül'de, İstanbul 14'üncü Ağır Ce..
Tamamı 27.9.2020

Can Dündar Kaçak Sayılacak

27.09.2020 12:34 İstanbul'da, MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin yargılanan firari sanık eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar hakkında, 15 gün içinde mahkemeye gelmemesi durumunda 'kaçak' sayılacağı ve mal varlı..
Tamamı 27.9.2020

FETÖ'ye operasyon üstüne operasyon

27.09.2020 14:57 FETÖ'nün TSK, mahrem imam, avukatlık ve diğer yapılanmalarına art arda operasyonlar gerçekleştirildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ'nün avukatlık yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturmada 60 şüpheli hakkın..
Tamamı 27.9.2020

Akıncı Üssü Darbe davası

27.09.2020 10:37 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 475 sanığın yargılanmasına sanıkların esas hakkındaki müta..
Tamamı 27.9.2020

Muhafız Alayı Darbe davası

27.09.2020 10:52 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'ndaki eylemlere ilişkin aralarında eski alay komutanları Muhsin Kutsi Barış ve Muhammet Tanju Poshor'un da bulunduğu..
Tamamı 27.9.2020

Kara Kuvvetleri Darbe davası

27.09.2020 10:26 Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Kara Kuvvetleri Komutanlığındaki eylemlere ilişkin 142 sanıklı davaya, eski Yarbay Sinan Şimşek'in esasa ilişkin savunmasıyla devam edildi. Ankara ..
Tamamı 27.9.2020

İzmir Darbe davası

27.09.2020 13:30 İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin 282 sanıklı davadan dosyaları ayrılan 4 sanığın yargılanmasına devam edildi. 7 Eylül'de İzmir 20. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya tutuklu s..
Tamamı 27.9.2020

Darbeci Komutan Tarım davası

27.09.2020 12:56 Adana'da, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında eski Ankara İl Jandarma Komutanı kurmay albay Cengiz Tarım'ın 'anayasal düzeni ihlal etmek' ve 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçlarından yargılandığı davaya devam edildi...
Tamamı 27.9.2020

Adana MİT Tırları davası

27.09.2020 10:03 Adana'da, Adana ve Hatay'da MİT tırlarının durdurulmasını organize ettikleri belirtilen FETÖ/PDY'nin 11 'sivil imamı' ile eski bir tuğgeneralin de aralarında bulunduğu 50 sanığın yargılanmasına devam edildi. 21.09.202..
Tamamı 27.9.2020

Adana 43 sanıklı FETÖ davası

27.09.2020 10:00 Adana'da, daha önce haklarında işlem yapılan FETÖ/PDY üyelerine ve ailelerine para aktarılmasını sağladıkları iddia edilen, aralarında örgütün 'Türkiye finans sorumlusu'nun da bulunduğu 9'u tutuklu 43 sanığın yargılanm..
Tamamı 27.9.2020

Sakarya 34 sanıklı Fetö davası

27.09.2020 12:24 Sakarya'da, FETÖ/PDY'ye ilişkin davada, kapatılan Altın Lale Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyesi biri tutuklu, ikisi firari 34 sanığın yargılanmasına devam edildi. 22 Eylül'de Sakarya 2. Ağır Ceza Mahkemesindek..
Tamamı 27.9.2020

Sakarya 11 Sanık: Yasadışı Dinleme

27.09.2020 12:20 Sakarya'da, eski Sakarya emniyet müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay'ın da aralarında bulunduğu, 3'ü firari, 10'u eski emniyet mensubu 11 sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü. 11 Eylül'de Sakarya 2. Ağır C..
Tamamı 27.9.2020

Sakarya 11 Sanık: Fetö Sağlıkçıları

27.09.2020 12:15 Sakarya'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında, aralarında meslekten ihraç edilenlerin de bulunduğu 11 sağlık çalışanının yargılandığı davada mütalaa verildi. 10 Eylü..
Tamamı 27.9.2020

Kara Kuv.: Mahremlere 24 Hapis

05.09.2020 11:47 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Kara Kuvvetleri Komutanlığındaki mahrem yapılanmasına ilişkin açılan davada mahkeme, 24 sanığın 1 yıl ile 15 yıl arasında hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi. 25 Ağ..
Tamamı 5.9.2020

ÖSYM Sınav Hırsızlığı'na 4 Hapis

05.09.2020 11:00 Ankara'da, ÖSYM tarafından hazırlanan sınav sorularının 'Sır Cihazı'na aktarılması sırasında ÖSYM'de çalışan FETÖ üyeleri tarafından kopyalanmasına ilişkin 4 sanık hakkında açılan davada karar açıklandı. 3 Eylül'de An..
Tamamı 5.9.2020

13.08.2001'den beri ziyaretçi sayısı:
45.707.289