Tam
EskidenYeniye
 

Şener Eruygur duruşmada

Ergenekon davasına 194. duruşma ile devam ediliyor. Duruşmanın öğleden sonraki bölümüne sürpriz bir sanık katıldı. Ergenekon davasının 1 no´lu sanığı konumundaki tutuksuz sanık eski Jandarma Genel Komutanı emekli Orgeneral Şener Eruygur 3 yıl sonra ilk kez duruşmaya katıldı. Tutuksuz sanıklar bölümünde savunma yapmayı bekleyen Eruygur´un bir ara rahatsızlandığı görüldü.

Önceki haber title=Sonraki haber

25.06.2012 12:27 İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi´nde görülen 68´i tutuklu 273 sanıklı davanın Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi´nin içinde bulunan büyük salonda yapılan 194. duruşmasına, emekli Orgeneral Hurşit Tolon, emekli Tuğgeneral Veli Küçük, eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin, CHP İzmir Milletvekilli gazeteci Mustafa Balbay ile İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek´in de aralarında bulunduğu 49 tutuklu sanık katıldı. Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, CHP Zonguldak Milletvekili ve Başkent Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Mehmet Haberal ve emekli Tuğgeneral Levent Ersöz´ün de aralarında bulunduğu 19 tutuklu sanık ise duruşmaya gelmedi.

ULAŞ ÖZEL´İN SAVUNMASI

Kimlik yoklamasının ardından önceki oturumda savunmasını tamamlayan Şile´de yapılan kazılara ilişkin dosyanın tutuklu sanığı Ulaş Özel´in, soruşturma aşamasında verdiği ifadelerinin okunması ile duruşmaya başlandı. Özel, kendisine ait olduğu iddia edilen silah ve mühimmatın üvey babasının evinde bulunduğunu anımsattı. Özel, ´Bu silahlar bana ait olsaydı, bulunamayacak gizli yerlere saklardım´ diyerek, bu malzemeleri kabul etmedi. Tutuklu sanıklardan Muzaffer Tekin´i emekli bir askerin cenazesinde gördüğünü belirten Özel, ´Okan İşgör ile birlikte cenazeye gitmiştim. Komutanım diye hitap edildiğini duydum. Ama adını bilmiyordum. Sonra öğrendim´ diye konuştu. Özel, tutuklu sanık emekli Tuğgeneral Veli Küçük´ü de hiç tanımadığını anlattı.Duruşmaya ara verildi.

-Sanıklardan yeni oturma düzenine tepki-

Bu arada, duruşma salonunda yapılan yeni bir düzenlemeyle avukatlar ile sanıkların oturduğu bölüm arasında bulunan geçiş koridorları kapatıldı. Bu koridorlardan kendileri için ayrılan bölüme geçen avukatlar, tutuklular için ayrılan bölümde oturan müvekkilleriyle de görüşebiliyorlardı. Duruşmaya ara verildiği sırada, yakınlarıyla ve avukatlarıyla uzaktan görüşen sanıklar, yeni düzenlemeye tepki gösterdiler. Doğu Perinçek, sanıklar ile avukatlarının görüşmelerinin engellenemeyeceğini belirterek yeni usul kanununda sanık ile avukatlarının yan yana oturacaklarının belirtildiğini söyledi. Perinçek, sanık ile avukat arasındaki diyaloğun en doğal hukuki bir hak olduğunu ifade etti. Tutuklu sanık Tuncay Özkan da, 12 Eylül dönemindeki Mamak´ta yapılan yargılamalarda bile böyle bir uygulamanın olmadığını söyledi. ( AA)

ŞENER ERUYGUR DURUŞMAYA KATILDI

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi´nde görülen Ergenekon davasının öğleden sonraki bölümünde de Şile´de yapılan kazılara ilişkin dosyanın tutuklu sanığı Ulaş Özel´in soruşturma aşamasında verdiği ifadelerin okunmasına devam edildi. Sağlık sorunları gerekçesiyle tutuksuz yargılanan eski Jandarma Genel Komutanı Emekli Orgeneral Şener Eruygur, yargılandığı Ergenekon davasının duruşmasına ilk kez katıldı. Eşi Mukaddes Eruygur ve avukatı Filiz Esen ile duruşma salonuna gelen Eruygur, tutuksuz sanık bölümünde savunma yapmayı bekliyor.

Ergenekon davaları ve diğer davalarla birlikte şu ana kadar toplam 18 dava İkinci Ergenekon davası bünyesinde birleştirilmişti.Dolayısıyla, İkinci Ergenekon iddianamesinin bir numaralı sanığı olan Eruygur Ergenekon davasının da 1 numaralı sanığı haline gelmiş oldu. Terör ve kaos çıkararak hükümeti devirme girişimlerinde bulunan Ergenekon Terör Örgütü´nün (ETÖ) 1 numaralı yöneticisi olmakla suçlanan eski Jandarma Genel Komutanı Emekli Orgeneral Şener Eruygur, yargılanması boyunca ilk kez bir duruşmaya katıldı. Eruygur, 5 Temmuz 2008 tarihinde soruşturma kapsamında tutuklanmış ancak sağlık sorunları nedeniyle 22 Eylül 2008 tarihinde ise tahliyesine karar verilmişti. Bu süre içerisinde tedavisine devam edildiği belirtilen Eruygur, İkinci Ergenekon davasının başladığı 25 Mart 2009 tarihinden beri 3 yıldır hiçbir duruşmaya katılmadı, savunma yapmadı.

Mahkemeye, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı´ndan ulaşan son raporda Eruygur´un duruşmalara katılmasında bir sakınca olmadığı bilgisi verilmişti. Bu rapor üzerine mahkeme, savunmasını yapması için Eruygur´u 21 Haziran 2012 günü yapılacak olan Ergenekon davasına çağırmıştı. O gün de duruşmaya katılmayan Eruygur, mahkemeye gönderdiği mazeret dilekçesinde sağlık sorunlarını, duruşmaya katılmama gerekçesi olarak göstermişti. Eruygur´un avukatı Filiz Esen´in 22 Haziran 2012 günü yapılan duruşma geldiği, duruşma salonunun arka tarafında mahkeme heyetinden bazı hakimlerle görüştüğü öğrenildi.

Bugün görülen duruşmanın öğleden sonraki bölümü başladıktan bir süre sonra, saat 13:45 sıralarında Eruygur, eşi Mukaddes Eruygur, avukatı Filiz Esen ve korumaları ile birlikte duruşmanın yapıldığı binaya geldi. Eşi Mukaddes Eruygur bir koluna, avukatı Filiz Esen de diğer koluna girerek Eruygur´un duruşma salonuna girmesine yardımcı oldu. Eruygur, duruşma salonunda tutuksuz sanıklar bölümüne oturdu. Eruygur, 15-20 dakika sonra rahatsızlandığı için avukatı ve görevliler yardımı ile duruşma salonunun dışına, ara koridora çıkarıldı. Duruşma salonu dışında bekleyen 112 Acil Servis ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan Eruygur, tansiyon kontrolü de yapıldıktan sonra baro odasına alındı.(Cihan)

-Eruygur, oğlunun adını hatırlayamadı-

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi´nde görülen Ergenekon davasının öğleden sonraki bölümünde Şile´de yapılan kazılara ilişkin dosyanın tutuklu sanığı olan Ulaş Özel´in, soruşturma aşamasında verdiği ifadelerinin okunması tamamlandı. Daha sonra mahkeme başkanı Hüsnü Çalmuk, hakkındaki yargılamanın başladığı günden bu yana ilk kez bugün duruşmaya katılan, ancak rahatsızlandığı için Baro odasında bekleyen tutuksuz sanıklardan eski Jandarma Genel Komutanı emekli Orgeneral Şener Eruygur´un, duruşma salonuna çağrılması talimatını verdi.

Başkan Çalmuk, Eruygur duruşmalara ilk kez katıldığı için kimlik tespitini yapmak üzere bazı sorular yöneltti. Çalmuk, 1941 Erzurum doğumlusunuz diyerek Eruygur´dan onaylamasını istedi. Ancak Eruygur tepki vermedi. Bunun üzerine Çalmuk, ikamet adresini hatırlayıp hatırlamadığını sordu. Eruygur ise deniz kenarında oturduğunu, komşularının olduğunu ama adresini hatırlayamadığını söyledi. Çalmuk, Evli misiniz? çocuklarınız var mı? Bunları hatırlıyor musunuz? diye sordu. Eruygur, evli olduğunu söyledi. Bir kızı ve bir oğlu olduğunu belirten Eruygur, ancak oğlunun ismini hatırlayamadığını ifade etti. Mahkeme Başkanı Çalmuk, Emekli general misiniz diye sordu. Eruygur ise göğsünü göstererek, Buralarımda bir şeyler vardı ama hatırlamıyorum. dedi. Eruygur yine aylık gelirini de hatırlayamadığını söyledi.

Kimlik tespitinin tamamlanmasının ardından Eruygur´a başkan Çalmuk, Şile kazılarına ilişkin dosya sanıklarının çapraz sorgusunun yapılacağını belirterek, Sizin savunmanızı daha sonra alacağız. dedi. Eruygur, bu açıklamanın ardından tutuksuz sanık bölümünde en arka sırada bulunan bir koltuğa oturarak duruşmayı izledi.

Bu sırada tutuklu sanık Ulaş Özel´in çapraz sorgusu tamamlandı. Özel´in çapraz sorgusunun ardından başkan Çalmuk, duruşmayı yarına ertelediklerini belirterek yine Şile kazılarına ilişkin dosyanın tutuksuz sanığı Yusuf Ethem Akbulut´un çapraz sorgusunun yapılacağını açıkladı. Çalmuk, ayrıca yarın yapılacak duruşma için sanıklar Murat Ablak ve Zahide Şenoğlu, tanık Semih Genç ve gizli tanık İlk Adım´ın duruşma salonunda hazır bulunmasını istedi. ( Cihan)

-Duruşma ertelendi-

Duruşmada bütün gün Şile Kazısı´na ilişkin dava dosyasının tutuklu sanığı Ulaş Özel emniyette ve savcılıkta verdiği ifadeler okundu. Duruşmanın saat 17.30´de bitmesi üzerine Eruygur savunması alınamadı. Mahkeme Heyeti, Eruygur´un da aralarında bulunduğu 4 sanığın yarınki duruşmada savunması alınması için hazır edilmesine karar verdi. Duruşma yarın saat 08.45´e ertelendi. Eruygur eşinin ve avukatının yardımıyla aracına binerek Silivri´den ayrıldı.

(25 Haziran 2012, 12:27)

HABERLE İLGİLİ ŞİKAYET, DÜZELTME GİBİ TALEPLERİNİZİ İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

HABERLE BAĞLANTILI OLABİLECEK LİNKLER:

Ergenekon ve bağlantılı iddianamelerde arama yap

http://www.kontrgerilla.com/mnsetgoster.asp?haber_no=4649    yazdır/print

ŞOK! TSK'daki Fetö'den darbe

15.07.2016 22:46 Türkiye, 15 Temmuz saat 22:00'den beri şok dakikalar yaşıyor.. İlk önce Jandarmadan bazı birliklerin İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri tanklarla ulaşıma kapattığı haberleri geldi. İlerleyen dakikala..
Tamamı 15.7.2016

İşte çılgınlıklarının nedeni

17.07.2016 14:13 TSK'daki Fetö'cülerin darbe girişimi "çılgınca" ve "gözü dönmüş" olarak değerlendiriliyor. Bir çok detay bu değerlendirmeye yol açıyor. Örneğin Meclis'in bombalanması.. Örneğin TRT'yi ele geçirirken canlı yayında darbe..
Tamamı 17.07.2016

İşte Paralel'in 81 il imamı

20.01.2015 21:02 Fetullah Gülen cemaatinin Marmara bölge imamı ile birlikte 8 il imamı olduğu iddia edildi. Bu isimlerin fotoğraflı özgeçmişleri yayınlandı. Bu imamların bir devlet memuru gibi terfi alarak kademe kademe yükseldiği iddia ediliyor..
Tamamı 20.01.2015

Paralel'e de Ergenekon'a da hayır

11.03.2014 14:52 Türkiye'de dün yargıda şiddetli bir deprem yaşandı. Daha önce benzeri yaşanmayan bu depremin merkez üssü, Ergenekon davasına bakan özel yetkili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi oldu. Ergenekon davasına bakan İstanbul ..
Tamamı 11.3.2014

Büyükanıt: Huzurum kalmadı!

19.12.2015 23:00 Abdullah HARUN / kontrgerilla.com - 27 Nisan e-muhtırası soruşturmasında 'şüpheli' olarak sorgulanan dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın ifadesi ortaya çıktı. Kontrgerilla.com'un ulaştığı iki sayfalık ifaded..
Tamamı 19.12.2015

Fehmi Koru sitemize taş attı

12.10.2015 19:46 Maişet derdi nedeniyle yaklaşık 1 yıldır günlük yerine haftalık haber girişine geçmek zorunda kaldık. Dikkat edenler bunu farketmiştir. Saatlerdir süren bu haftalık haber girişini de az önce tamamlamış ve internet..
Tamamı 12.10.2015

Şok!!! Savcı Öz yurtdışına kaçtı

18.08.2015 20:19 HSYK tarafından haklarında terör örgütü üyeliği suçlamasıyla soruşturma başlatılan, ardından mahkemece yakalama kararı çıkarılan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın yurtdışına kaçtıkları ortaya çıktı. Mahkeme eski s..
Tamamı 18.08.2015

Balyoz Planı gerçek: 7 beraate itiraz

09.10.2016 13:55 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın beraat kararının bozulması yönünde görüş bildirdi. 6 Ekim'de yaşanan gelişmeye göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı adına B..
Tamamı 9.10.2016

Belgesel: Gezi'nin ardındakiler

24.06.2013 11:20 Taksim Gezi olaylarına katılanlar.. Haber, açıklama ve attıkları twitlerle destek verenler.. 'Çapulcu' olduklarını açıkça belirtenler.. 'Mesele Gezi değil sen hala anlamadın mı?' diyerek hükümeti bir ayaklanma ile devirmeye destek verenler..
Tamamı 24.06.2013

7 sanıklı Balyoz davası kapandı mı?

16.12.2018 11:00 İstanbul'da, Fetö yargısının etkin olduğu dönemde açılan ve 237 sanığın müebbet hapse mahkum edildiği, Fetö ile mücadelenin başlamasının ardından davanın kumpas olduğuna dair somut delillerin ortaya çıkması üzerine..
Tamamı 16.12.2018

Humeyni planı suya düştü

08.11.2014 13:58 Yıllardır ABD'de yaşayan Türk vatandaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye dönmekten kesinlikle vazgeçtiği ileri sürülüyor. Gülen cemaatinin liderliğini yapan Fetullah Gülen, kendisine DGM tarafından dava açılmadan hemen önc..
Tamamı 8.11.2014

Gülen: 28 Şubat MGK'sı sevaptı

01.11.2014 17:35 Erdoğan'ın ilk kez 'Cumhurbaşkanı' sıfatıyla başkanlık ettiği Ekim ayı MGK toplantısı 10 saati aşarak en uzun MGK rekorunu kırdı. 28 Şubat süreci kararlarının alındığı MGK toplantısı ise 8 saat sürmüştü. MGK'da paralel..
Tamamı 1.11.2014

Ayrıntılarıyla 7 Şubat krizi

08.02.2014 15:18 Tarih: 7 Şubat 2012.. Ankara, Cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir olayla sarsıldı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan dahil 5 MİT yöneticisi hakkında savcılık tarafından yakalama kararı çıkartıldı.. Sabah gazetesinden A..
Tamamı 8.2.2014

Beddua etti, suç duyurusu yağdı

27.01.2014 13:03 Fetullah Gülen'in avukatı: Psikolojik harekâtta yeni aşamaya geçildi.. Fetullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, müvekkili hakkında ortaya atılan iftiraların suç duyurusu şeklinde yargıya taşınması suret..
Tamamı 27.1.2014

Paralel Yapı = P2 Locası

14.01.2014 15:48 Gülen cemaatinin lideri Fethullah Gülen'in paralel yapıyı uzaktan yönetmek için yaptığı telefon görüşmeleri bugün internette yayınlandı. (1) Görüşmelerde Gülen'in, bir dini cemaat liderinin ötesine geçerek siyaset..
Tamamı 14.1.2014

Özkök ve Yalman'dan şok inkar

03.11.2014 19:23 Balyoz davasında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği 'hak ihlali' kararı üzerine yeniden yargılama başladı. Duruşma, Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Anadolu Adalet Sarayı'ndaki 450 kişilik Şehit Hakan Kılıç Konferans Salo..
Tamamı 3.11.2014

Yabancı vakıflara suç duyurusu

02.12.2013 16:57 Sivil Toplum Kuruluşu Adalet Platformu, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı vakıflar hakkında, yasak olmasına karşın Türkiye'deki siyasi olaylara müdahale ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusund..
Tamamı 2.12.2013

Düşünen adam da olacak mı?

19.06.2013 17:17 Taksim Gezi olayları 19 günlük bir süreç sonra polisin Gezi parkını boşaltmasıyla sona erdi. Ancak artçı gelişmeler sürüyor. İki gündür 'duran adam' eylemi gündemde. Hükümeti protesto eden ve Gezi eylemcilerine destek ..
Tamamı 19.6.2013

Fetö'nün Şok Mangasına dava

21.11.2022 14:22 Ankara'da, Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ'cü olmayan askeri öğrencilerin "şok mangası" yöntemiyle fiziki ve psikolojik şiddet uygulayarak okulu bırakmalarına neden oldukları ileri sürülen 8 eski asker hakkında "işkence ..
Tamamı 21.11.2022

Kara Kuvvetleri: 80 Müebbet Onandı

29.11.2022 10:33 Ankara'da, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) karargahında yaşanan olaylara ilişkin aralarında 4 eski generalin de bulunduğu 132 sanıklı dava dosyasının istinaf incelemesi tamamlandı..
Tamamı 29.11.2022

Kars: 12 Müebbetin Gerekçesi

30.11.2022 13:13 Kars'ta, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine katıldıkları ve örgütün kentteki sözde 'ana komuta kademesi'nde yer aldıkları iddia edilen, aralarında örgütün sözde 'sıkıyönetim komutanı' ve dönemin 14. Me..
Tamamı 30.11.2022

Yakalanan İlk Darbeciye Müebbet

29.11.2022 11:03 Bursa'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında Bursa'da sözde 'sıkıyönetim komutanı' olmayı beklerken 'yakalanan ilk darbeci' olan dönemin İl Jandarma Komutanı Yurdakul Akkuş'un da..
Tamamı 29.11.2022

Darbeci Yaver'in Müebbeti Onandı

29.11.2022 10:43 Ankara'da, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi akşamı Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın kaldığı oteli darbecilere bildirdiği belirlenen eski başyaver Ali Yazıcı'ya verilen ağırlaştırılmış müebbet ile eski Dalaman Deni..
Tamamı 29.11.2022

Çatı Davada Müebbetler Değişmedi

29.11.2022 10:22 Ankara'da, Yargıtay'ın 15 Temmuz darbe girişiminden önce açılan FETÖ çatı davasında, örgütün tepe yöneticileri eski Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, eski milletvekili İlhan İşbilen, keski Zaman Gazetesi İm..
Tamamı 29.11.2022

Askeri Hakimlere Müebbet Onandı

02.12.2022 09:55 Ankara'da, Yargıtay 3. Ceza Dairesi, Ankara 25. Ağır Ceza Mahkemesince FETÖ'nün darbe girişiminde yer alan dönemin Genelkurmay Başkanlığı adli müşavirleri Hayrettin Kaldırım ve Muharrem Köse'nin de aralarında bulundu..
Tamamı 2.12.2022

Poyrazköy Kumpası: 1. Dava Başladı

28.11.2022 13:39 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün "Poyrazköy'de ele geçirilen mühimmat, Kafes eylem planı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD), Amirallere Suikast" gibi davalardaki usulsüzlüklere ilişkin polis mem..
Tamamı 28.11.2022

Poyrazköy Kumpası: 2. Dava Yargıya

28.11.2022 15:42 İstanbul'da, kamuoyunda 'Poyrazköy davası' olarak bilinen dava ve soruşturmalarda görev alan 48 eski hakim ve savcı hakkında 'gizliliği ihlal', 'iftira', 'suç delillerini yok etme', 'kişisel verileri hukuka aykırı olar..
Tamamı 28.11.2022

1985'teki Sınav Hırsızlığına Dava

02.12.2022 12:37 Ankara'da, FETÖ irtibatı nedeniyle hakkında dava açılan eski Albay Cengiz C.'nin, 1985'te yapılan askeri lisesi sınav sorularını, 'örgüt abisi' aracılığıyla önceden aldığını itiraf etmesi, verdiği bilgilerin doğru çı..
Tamamı 2.12.2022

Pinhan Restaurant'a 9 Hapis

30.11.2022 12:08 İstanbul'da, Fetullah Gülen liderliğindeki terör örgütü (Fetö) adına faaliyetlerde bulunulduğu gerekçesiyle kayyum atanan örgütün karargahı konumundaki Maltepe Pinhan Restoran yapılanmasına dair 45 sanıklı davaya devam..
Tamamı 30.11.2022

Zırhlı Tugay Darbe davası

30.11.2022 12:40 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin aralarında muvazzafların da bulunduğu 28'si tutuklu 138 askerin 'kamu malına zarar verme' suçundan altışar yıl ile 'Anayasal düzeni ort..
Tamamı 30.11.2022

Darbede Valilik İşgali davası

30.11.2022 12:29 İstanbul'da, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminde İstanbul Valiliğinin işgalini konu alan 90 sanıklı davada ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası Yargıtay tarafından bozulan eski Yarbay Recep Karaçam'ın yeniden yargılan..
Tamamı 30.11.2022

Donanma Darbe davası

28.11.2022 13:24 Kocaeli'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Donanma Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada dosyaları ayrılan 6'sı tutuksuz, 13'ü firari 19 sanığın yargılanmasına devam edildi..
Tamamı 28.11.2022

Adana Yasadışı Dinleme davası

21.11.2022 12:10 Adana'da, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden hüküm giyen eski İl Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan ile terörden sorumlu emniyet müdür yardımcısı İsmail Bilgin'in, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) mensubunu yasa ..
Tamamı 21.11.2022

Tır Kumpası Organizatörleri davası

21.11.2022 11:57 Adana ve Hatay'da MİT tırlarının durdurulması ve aranmasını organize ettikleri gerekçesiyle haklarında 2'şer kez ağırlaştırılmış müebbet ve 50 yıl 5'er ay hapis cezası istemiyle dava açılan Fetullahçı Terör Örgütü'nün ..
Tamamı 21.11.2022

13.08.2001'den beri ziyaretçi sayısı:
63.921.703