Aile Meclisi’nden 14/15 Temmuz’da Dua ve Basın açıklaması
Tam
EskidenYeniye
 

Darbeciler hiç cami bombalar mı?

Balyoz darbe planının aşamalarından biri de İstanbul Fatih ve Beyazıt camilerinin en kalabalık olduğu Cuma saatlerinde bombalanması idi. Bu ayrıntı ortaya çıktığında ordu hiç cami bombalar mı diye itirazlar olmuştu. Mısır´daki katliamı ve bu katliamın Türkiye´deki bazı medya organlarında haklı gösterildiğine dikkat çeken Akit yazarı Ali İhsan Karahasanoğlu, bunun Balyoz planının nasıl hayata geçirileceğinin, cami bombalama eylemlerinin de darbe medyası tarafından nasıl haklı gösterileceğinin bir ispatı olduğunu köşe yazısında belirtiyor.

Önceki haber title=Sonraki haber

16.08.2013 12:17 Balyoz darbe planının aşamalarından biri de bazı camilerin bomba ile havaya uçurulması idi. Fatih ve Beyazıt camileri planda hedef camiler olarak seçilmişti. Bombalamalarla oluşacak kaosun diğer kaos eylemleriyle birlikte koordineli olarak yürütülmesi ve hükümetin sıkıyönetime gitmeye zorlanmasıyla askerlerin yönetime el koymasının sağlanması amaçlanıyordu. Camileri bombalayacak askeri timlerin elemanları bile isim isim belirlenmişti. Balyoz Darbe Planına göre Fatih ve Beyazıt camilerine bombalı saldırı düzenlenecekti. Eylemde özellikle yaralı sayısının fazla olması amaçlanıyordu. Patlamanın ardından cemaat içindeki ajanlar halkın içine sızdırılmış provokatörlerle bir araya gelerek insanların sokağa dökecekti. Ardından sarıklı, cübbeli bir grubun yeşil bayraklarla hava kuvvetlerini basması sağlanacaktı. Bu olay sebebiyle asker sokağa çıkacak silah kullanmaktan bile çekinmeyecekti. Patlama ve eylemlerin görüntüleri televizyonda yayınlanarak halkın panik olması sağlanacaktı. Canlı yayınlara çıkarak yorum yapması istenen emekli askerlerin planı bile yapılmıştı.

Balyoz Planı işte bu idi. Planın, camilerin bombalanmasına dair ayrıntısı ortaya çıktığında kamuoyunda darbecilere karşı büyük bir tepki ortaya çıkmıştı. Dönemin Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ise, ´Allah Allah diyen ordu hiç cami bombalar mı´ diyerek planın gündeme gelmesine tepki göstermişti. Başbuğ gibi darbe medyası da iddialara tepki göstermiş ve o iddiaları ya hiç yansıtmamaya ya da satır aralarında ufak puntolarla geçiştirmeye çalışmıştı. Ancak Balyoz davası sonuçlandı. Bu iddiaların doğruluğu tescil edilerek, sanıklara önce müebbet, daha sonra da eylemin teşebbüs aşamasında kaldığı gerekçesiyle hapis cezaları verildi.

Mısır´daki önceki gün gerçekleşen ve 2000´den fazla darbe protestocusunun katledildiği, camilerin dahi içindeki insanlarla birlikte yakıldığı herkesin gözü önünde gerçekleşen bir katliam yaşandı. Yöneticilerinin Ergenekon davasında suçu sabit görülerek ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası aldığı Aydınlık gazetesi gibi Türkiye´deki bazı medya organları ise yüz kızartıcı şekilde bu katliamı haklı göstermeye çalıştı, hükümetin silahlı kalkışma yapan isyancılara müdahale etmek zorunda kaldığını savundu.

İşte darbe medyasının olayları bu kadar acımasızca çarpıtmalarına dikkat çeken Akit yazarı Ali İhsan Karahasanoğlu, bunun Balyoz planının nasıl hayata geçirileceğinin, cami bombalama eylemlerinin de darbe medyası tarafından nasıl haklı gösterileceğinin bir ispatı olduğunu köşe yazısında belirtiyor.

Yeni Akit yazarı ve gazetenin avukatı Ali İhsan Karahasanoğlu´nun yazısı şu şekilde:

Manşetlerini okuyun Balyoz için kararı verin!.. Biz söyleseydik, ?İftira ediyorsunuz. Biz insan haklarına saygılıyız. Katliamlara karşıyız? diye itiraz ederlerdi.. Kafalarının içini yarıp, ne düşündüklerine bakamayacağımızdan.. Sadece tahminimizi dillendirmekle yetinirdik..

Ama bakın.. Bütün ömrü derin operasyonlarda geçen Doğu Perinçek´in gazetesindeki manşet, her şeyi nasıl itiraf ediyor..

Türkiye´de Balyoz darbe planı ile yapılmak istenenler.. Mısır´da önceki sabah hayata geçirildi.. Ve bugünlerde yazdıkları yalanlara patronları bile dayanamayıp kapı önüne konuldukları için ?Gazeteden kovulduk? diye ağlaşanların, Balyoz darbe planı gerçekleşseydi neler yazacaklarını, Aydınlık gazetesi Mısır örneğinde bize gösterdi..

Balyoz duruşmalarında saatlerce sanık avukatlarını dinleyin. Hikayeden başka bir şey yok. Sadece Aydınlık´ın dünkü manşetine bakın.. ?Balyoz iddianamesinde yazılanların ne kadar gerçek olduğu?nu, hemencecik anlarsınız..

Balyoz davasının temyiz incelemesini yapan Yargıtay 9. Ceza Dairesi üyelerine de naçizane önerimdir.. Avukatların fıkralarını/siyasi nutuklarını dinlemekle vakit harcamasınlar. Bir tane Aydınlık alıp, şöyle bir baksınlar.. Balyoz davasının kararını, tam bir vicdan rahatlığı ile hemencecik verirler. Hiç tereddüt etmezler...

Ne deniyor ki Aydınlık gazetesinin manşetinde? Mısır´da önceki sabah, 2000´in üzerinde insanı katleden darbecilerin katliamını meşru göstermeye kalkışan bir başlık: ?Silahlı kalkışmaya müdahale?

İşte bu kadar! Yok ?Bir Türk generali kendi halkını bombalar mıymış?? Yok ?kendi camimize hiç saldırılır mıymış??. Yok, ?darbe dönemleri artık eskide kalmış? mış! Bunların hepsi, cicim aylarının şirinlik sözleri.. İşe soyundular mı.. İşte o zaman söylem aniden değişiverir..

Ne olur söylem? ?Silahlı ayaklanmaya hazırlanıyorlardı.. Asker müdahale etti.?

İşte o kadar! Artık bu başlığın altını doldurmak da, satılık kalemlere düşer.. ?Camideki silah yığınağı, ancak caminin etrafı kuşatılarak ve cami yakılarak aşıldı.?

Yanlış anlamayın. Darbecilerin camiyi bombalamak.. Camiyi yakmak diye bir düşünceleri zinhar olmaz.. Ama mecbur kaldılar.. Mısır´dakiler gibi.. Mecbur kaldılar, darbe yaptılar.. Mecbur kaldılar, 2.000 insanı öldürdüler.. Aklınıza sakın bir şey gelmesin.. Mecburiyetten hepsi..

Siz söyleyin, ne yapsındı darbeciler? Bakın Aydınlık, nasıl resmediyor, Mısır´da olanları: ?Mısır hükümeti, İhvan mensuplarının ülke çapında kalkışma girişimlerine karşı, Nahda ve Adeviyye meydanlarına müdahale etti. Çatışmalarda 149 kişi öldü..?

Dikkat buyrun.. Askerler değil, Mısır hükümeti müdahale ediyor! Sanki bir seçim yapılmış.. Sandıktan bir hükümet çıkmış.. O hükümet müdahalede bulunuyor..

Ölümlerin sebebine de dikkat edin. Hükümetin müdahalesi ile de yaşanmamış ölümler.. Ya nasıl olmuş? ?Çatışmalarda?

Ulan ahlaksızlar.. Ne çatışması? O meydanlarda toplanan insanlar, sadece tükürseler, o sizin alkış tuttuğunuz darbecileri tükürük yağmurunda boğarlardı.. Ne çatışması? Ne kalkışması?..

Türkiye´deki darbe girişiminden dolayı yargılanan Aydınlıkçıların, Mısır´da yaşananları ahlaksızca çarpıtması neyi gösteriyor? Şimdi generallerin birer ikişer kapağı attığı İşçi Partisi´nin yayın organı Aydınlık´ın, 2003´teki Balyoz planı başarılsaydı, dindar halka nasıl iftira edeceğini gösteriyor. ?Camiye silahları yığınak yaptılar? deyip.. camiyi bombalayacaklardı.. ?Ayaklanmaya teşebbüs ettiler? deyip, Fenerbahçe stadına halkın önde gelenlerini, muhalif gazetecileri toplayacaklardı.. Bir yandan da, aynen Aydınlık gazetesinin Msır için dün attığı iftiradaki gibi, ?Siyasi islamcılar, çeşitli kentlerde güvenlik güçlerine, Hristiyanlara, hükümet binalarına, alışveriş merkezlerine saldırdı? diye yazacaklardı..

?Ya, nasıl olur, aklım almıyor? diyorsunuz değil mi. Buyrun haberin girişini de okuyalım, aklınız alsın, bunların ne tıynette darbeci olduklarını: ?Mursi´nin Mısır Cumhurbaşkanlığı makamından, halk hareketi tarafından uzaklaştırlmasıyla büyük darbe yiyen ve..?

İşte bu kadar, ahlaksızlığın zirve yaptığı nokta.. Mursi´yi, askeri darbe değil, Sisi değil, halk hareketi devirmiş! Tüüüüh suratınıza sizin. Ahlaksızlar.. Yalancılar.. Gazeteci kılıklı, insan müsveddeleri!

(16 Ağustos 2013, 10:35)

HABERLE İLGİLİ ŞİKAYET, DÜZELTME GİBİ TALEPLERİNİZİ İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

HABERLE BAĞLANTILI OLABİLECEK LİNKLER:

Flaş!!! Fatih ve Beyazıt camilerine bomba

Flaş!!! Doğan: Cami bombalaması askeri senaryo ve gerekli

Camilere kim bomba koyacaktı? İşte o liste

Camiler bombalanacak ardından tanklar sıkıyönetim için harekete geçecekti

Camileri bombalama suçu Alevilere atılacaktı

Ordu camiye bomba koyar mı? Koymaz, ama cunta koyar

İşte cami bombacısı balyozcuların bakış açısı

Mısır´da katliam: Yüzlerce şehit

Mısır´da askeri darbe ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili manşetlerimiz

Balyoz temyiz duruşmaları manşetlerimiz

Yargıtay Başsavcılığı: Balyoz onansın

Flaş!!! Balyoz davası bitti

Balyoz Planı ve davasıyla ilgili manşetlerimiz

Balyoz ve diğer davalardaki delil tartışmaları

Ergenekon, Balyoz ve benzer davaları engelleme girişimleri

Ergenekon, Balyoz ve bağlantılı iddianamelerde arama yap

http://www.kontrgerilla.com/mnsetgoster.asp?haber_no=5531    yazdır/print

ŞOK! TSK'daki Fetö'den darbe

15.07.2016 22:46 Türkiye, 15 Temmuz saat 22:00'den beri şok dakikalar yaşıyor.. İlk önce Jandarmadan bazı birliklerin İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri tanklarla ulaşıma kapattığı haberleri geldi. İlerleyen dakikala..
Tamamı 15.7.2016

İşte çılgınlıklarının nedeni

17.07.2016 14:13 TSK'daki Fetö'cülerin darbe girişimi "çılgınca" ve "gözü dönmüş" olarak değerlendiriliyor. Bir çok detay bu değerlendirmeye yol açıyor. Örneğin Meclis'in bombalanması.. Örneğin TRT'yi ele geçirirken canlı yayında darbe..
Tamamı 17.07.2016

İşte Paralel'in 81 il imamı

20.01.2015 21:02 Fetullah Gülen cemaatinin Marmara bölge imamı ile birlikte 8 il imamı olduğu iddia edildi. Bu isimlerin fotoğraflı özgeçmişleri yayınlandı. Bu imamların bir devlet memuru gibi terfi alarak kademe kademe yükseldiği iddia ediliyor..
Tamamı 20.01.2015

Paralel'e de Ergenekon'a da hayır

11.03.2014 14:52 Türkiye'de dün yargıda şiddetli bir deprem yaşandı. Daha önce benzeri yaşanmayan bu depremin merkez üssü, Ergenekon davasına bakan özel yetkili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi oldu. Ergenekon davasına bakan İstanbul ..
Tamamı 11.3.2014

Büyükanıt: Huzurum kalmadı!

19.12.2015 23:00 Abdullah HARUN / kontrgerilla.com - 27 Nisan e-muhtırası soruşturmasında 'şüpheli' olarak sorgulanan dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın ifadesi ortaya çıktı. Kontrgerilla.com'un ulaştığı iki sayfalık ifaded..
Tamamı 19.12.2015

Fehmi Koru sitemize taş attı

12.10.2015 19:46 Maişet derdi nedeniyle yaklaşık 1 yıldır günlük yerine haftalık haber girişine geçmek zorunda kaldık. Dikkat edenler bunu farketmiştir. Saatlerdir süren bu haftalık haber girişini de az önce tamamlamış ve internet..
Tamamı 12.10.2015

Şok!!! Savcı Öz yurtdışına kaçtı

18.08.2015 20:19 HSYK tarafından haklarında terör örgütü üyeliği suçlamasıyla soruşturma başlatılan, ardından mahkemece yakalama kararı çıkarılan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın yurtdışına kaçtıkları ortaya çıktı. Mahkeme eski s..
Tamamı 18.08.2015

Balyoz Planı gerçek: 7 beraate itiraz

09.10.2016 13:55 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın beraat kararının bozulması yönünde görüş bildirdi. 6 Ekim'de yaşanan gelişmeye göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı adına B..
Tamamı 9.10.2016

Belgesel: Gezi'nin ardındakiler

24.06.2013 11:20 Taksim Gezi olaylarına katılanlar.. Haber, açıklama ve attıkları twitlerle destek verenler.. 'Çapulcu' olduklarını açıkça belirtenler.. 'Mesele Gezi değil sen hala anlamadın mı?' diyerek hükümeti bir ayaklanma ile devirmeye destek verenler..
Tamamı 24.06.2013

7 sanıklı Balyoz davası kapandı mı?

16.12.2018 11:00 İstanbul'da, Fetö yargısının etkin olduğu dönemde açılan ve 237 sanığın müebbet hapse mahkum edildiği, Fetö ile mücadelenin başlamasının ardından davanın kumpas olduğuna dair somut delillerin ortaya çıkması üzerine..
Tamamı 16.12.2018

Humeyni planı suya düştü

08.11.2014 13:58 Yıllardır ABD'de yaşayan Türk vatandaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye dönmekten kesinlikle vazgeçtiği ileri sürülüyor. Gülen cemaatinin liderliğini yapan Fetullah Gülen, kendisine DGM tarafından dava açılmadan hemen önc..
Tamamı 8.11.2014

Gülen: 28 Şubat MGK'sı sevaptı

01.11.2014 17:35 Erdoğan'ın ilk kez 'Cumhurbaşkanı' sıfatıyla başkanlık ettiği Ekim ayı MGK toplantısı 10 saati aşarak en uzun MGK rekorunu kırdı. 28 Şubat süreci kararlarının alındığı MGK toplantısı ise 8 saat sürmüştü. MGK'da paralel..
Tamamı 1.11.2014

Ayrıntılarıyla 7 Şubat krizi

08.02.2014 15:18 Tarih: 7 Şubat 2012.. Ankara, Cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir olayla sarsıldı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan dahil 5 MİT yöneticisi hakkında savcılık tarafından yakalama kararı çıkartıldı.. Sabah gazetesinden A..
Tamamı 8.2.2014

Beddua etti, suç duyurusu yağdı

27.01.2014 13:03 Fetullah Gülen'in avukatı: Psikolojik harekâtta yeni aşamaya geçildi.. Fetullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, müvekkili hakkında ortaya atılan iftiraların suç duyurusu şeklinde yargıya taşınması suret..
Tamamı 27.1.2014

Paralel Yapı = P2 Locası

14.01.2014 15:48 Gülen cemaatinin lideri Fethullah Gülen'in paralel yapıyı uzaktan yönetmek için yaptığı telefon görüşmeleri bugün internette yayınlandı. (1) Görüşmelerde Gülen'in, bir dini cemaat liderinin ötesine geçerek siyaset..
Tamamı 14.1.2014

Özkök ve Yalman'dan şok inkar

03.11.2014 19:23 Balyoz davasında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği 'hak ihlali' kararı üzerine yeniden yargılama başladı. Duruşma, Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Anadolu Adalet Sarayı'ndaki 450 kişilik Şehit Hakan Kılıç Konferans Salo..
Tamamı 3.11.2014

Yabancı vakıflara suç duyurusu

02.12.2013 16:57 Sivil Toplum Kuruluşu Adalet Platformu, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı vakıflar hakkında, yasak olmasına karşın Türkiye'deki siyasi olaylara müdahale ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusund..
Tamamı 2.12.2013

Düşünen adam da olacak mı?

19.06.2013 17:17 Taksim Gezi olayları 19 günlük bir süreç sonra polisin Gezi parkını boşaltmasıyla sona erdi. Ancak artçı gelişmeler sürüyor. İki gündür 'duran adam' eylemi gündemde. Hükümeti protesto eden ve Gezi eylemcilerine destek ..
Tamamı 19.6.2013

Fetö'nün Şok Mangasına dava

21.11.2022 14:22 Ankara'da, Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ'cü olmayan askeri öğrencilerin "şok mangası" yöntemiyle fiziki ve psikolojik şiddet uygulayarak okulu bırakmalarına neden oldukları ileri sürülen 8 eski asker hakkında "işkence ..
Tamamı 21.11.2022

Kara Kuvvetleri: 80 Müebbet Onandı

29.11.2022 10:33 Ankara'da, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) karargahında yaşanan olaylara ilişkin aralarında 4 eski generalin de bulunduğu 132 sanıklı dava dosyasının istinaf incelemesi tamamlandı..
Tamamı 29.11.2022

Kars: 12 Müebbetin Gerekçesi

30.11.2022 13:13 Kars'ta, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine katıldıkları ve örgütün kentteki sözde 'ana komuta kademesi'nde yer aldıkları iddia edilen, aralarında örgütün sözde 'sıkıyönetim komutanı' ve dönemin 14. Me..
Tamamı 30.11.2022

Yakalanan İlk Darbeciye Müebbet

29.11.2022 11:03 Bursa'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında Bursa'da sözde 'sıkıyönetim komutanı' olmayı beklerken 'yakalanan ilk darbeci' olan dönemin İl Jandarma Komutanı Yurdakul Akkuş'un da..
Tamamı 29.11.2022

Darbeci Yaver'in Müebbeti Onandı

29.11.2022 10:43 Ankara'da, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi akşamı Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın kaldığı oteli darbecilere bildirdiği belirlenen eski başyaver Ali Yazıcı'ya verilen ağırlaştırılmış müebbet ile eski Dalaman Deni..
Tamamı 29.11.2022

Çatı Davada Müebbetler Değişmedi

29.11.2022 10:22 Ankara'da, Yargıtay'ın 15 Temmuz darbe girişiminden önce açılan FETÖ çatı davasında, örgütün tepe yöneticileri eski Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, eski milletvekili İlhan İşbilen, keski Zaman Gazetesi İm..
Tamamı 29.11.2022

Askeri Hakimlere Müebbet Onandı

02.12.2022 09:55 Ankara'da, Yargıtay 3. Ceza Dairesi, Ankara 25. Ağır Ceza Mahkemesince FETÖ'nün darbe girişiminde yer alan dönemin Genelkurmay Başkanlığı adli müşavirleri Hayrettin Kaldırım ve Muharrem Köse'nin de aralarında bulundu..
Tamamı 2.12.2022

Poyrazköy Kumpası: 1. Dava Başladı

28.11.2022 13:39 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün "Poyrazköy'de ele geçirilen mühimmat, Kafes eylem planı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD), Amirallere Suikast" gibi davalardaki usulsüzlüklere ilişkin polis mem..
Tamamı 28.11.2022

Poyrazköy Kumpası: 2. Dava Yargıya

28.11.2022 15:42 İstanbul'da, kamuoyunda 'Poyrazköy davası' olarak bilinen dava ve soruşturmalarda görev alan 48 eski hakim ve savcı hakkında 'gizliliği ihlal', 'iftira', 'suç delillerini yok etme', 'kişisel verileri hukuka aykırı olar..
Tamamı 28.11.2022

1985'teki Sınav Hırsızlığına Dava

02.12.2022 12:37 Ankara'da, FETÖ irtibatı nedeniyle hakkında dava açılan eski Albay Cengiz C.'nin, 1985'te yapılan askeri lisesi sınav sorularını, 'örgüt abisi' aracılığıyla önceden aldığını itiraf etmesi, verdiği bilgilerin doğru çı..
Tamamı 2.12.2022

Pinhan Restaurant'a 9 Hapis

30.11.2022 12:08 İstanbul'da, Fetullah Gülen liderliğindeki terör örgütü (Fetö) adına faaliyetlerde bulunulduğu gerekçesiyle kayyum atanan örgütün karargahı konumundaki Maltepe Pinhan Restoran yapılanmasına dair 45 sanıklı davaya devam..
Tamamı 30.11.2022

Zırhlı Tugay Darbe davası

30.11.2022 12:40 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin aralarında muvazzafların da bulunduğu 28'si tutuklu 138 askerin 'kamu malına zarar verme' suçundan altışar yıl ile 'Anayasal düzeni ort..
Tamamı 30.11.2022

Darbede Valilik İşgali davası

30.11.2022 12:29 İstanbul'da, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminde İstanbul Valiliğinin işgalini konu alan 90 sanıklı davada ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası Yargıtay tarafından bozulan eski Yarbay Recep Karaçam'ın yeniden yargılan..
Tamamı 30.11.2022

Donanma Darbe davası

28.11.2022 13:24 Kocaeli'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Donanma Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada dosyaları ayrılan 6'sı tutuksuz, 13'ü firari 19 sanığın yargılanmasına devam edildi..
Tamamı 28.11.2022

Adana Yasadışı Dinleme davası

21.11.2022 12:10 Adana'da, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden hüküm giyen eski İl Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan ile terörden sorumlu emniyet müdür yardımcısı İsmail Bilgin'in, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) mensubunu yasa ..
Tamamı 21.11.2022

Tır Kumpası Organizatörleri davası

21.11.2022 11:57 Adana ve Hatay'da MİT tırlarının durdurulması ve aranmasını organize ettikleri gerekçesiyle haklarında 2'şer kez ağırlaştırılmış müebbet ve 50 yıl 5'er ay hapis cezası istemiyle dava açılan Fetullahçı Terör Örgütü'nün ..
Tamamı 21.11.2022

13.08.2001'den beri ziyaretçi sayısı:
60.964.940