Tam
EskidenYeniye
 

TİB casusları belirlenmek üzere

TİB'te kriptolu telefonların dinlendiğine ilişkin paralel yapı mensupları tarafından silinen kayıtlar kurtarıldı. Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığı kayıtların incelenmesi talimatı verdi. İnceleme sonucunda Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genelkurmay Başkanı, MİT Müsteşarı Fidan ve diğer bakanların hangi konuşmalarının dinlenip kaydedildiği tespit edilecek.

Önceki haber title=Sonraki haber

13.09.2014 12:31 TİB'teki casusluk soruşturmasında sona yaklaşılıyor. Yasadışı dinleme ve casusluk soruşturmasında kapsamında TİB'te yapılan incelemelerde kriptolu telefonların dinlediği ve kayıtların silindiği tespit edilmişti. Bilirkişi heyeti 76 kriptolu telefonun kayıtlarını kurtarmıştı. Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığı, kurtarılan kayıtların incelenmesine karar verdi. İnceleme sonucunda başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, diğer bakanlar ve üst düzey önemli bürokratların hangi konuşmalarının dinlendiği ortaya çıkarılacak.

DANIŞTAY HALA İZİN VERMEDİ

Danıştay ise dinlemelerde parmağı olduğu gerekçesiyle dönemin Başkanvekili Osman Nihat Şen'in de aralarında bulunduğu 5 TİB yöneticisi hakkında verilen soruşturma izniyle ilgili hala bir adım atamadı. Şüphelilerle ilgili verilen izni 4 ay bekledikten sonra iptal eden Danıştay, ikinci iznin üzerinden 1 ay geçmesine rağmen nihai kararını veremedi.

KLASÖR KLASÖR AYIRDILAR

Gölbaşı Başsavcılığı, paralel yapının üssü haline gelen yasadışı dinlemelerin gerçekleştiği TİB'e yönelik 31 Mayıs'ta başlattığı soruşturmada incelemesini tamamlandı. 8 kişilik bilirkişi heyeti, dijital veritabanını kurtarma çalışmaları sırasında aralarında o dönem Başbakan olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Özel, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın da olduğu 76 kriptolu telefonlara ait dinlemelere ilişkin klasörlere ulaşıldı. Ancak dinlenen kişilerin isimleriyle oluşturulan klasörlerden ses kayıtlarının silindiği tespit edildi. Klasörlere ulaşan bilirkişi heyeti, ses kayıtlarını açıp açmama konusunda savcılıktan görüş istedi.

DANIŞTAY'DAN SES YOK

İncelemeyi tamamlayan Gölbaşı Başsavcılığı, ses kayıtlarının tamamlanmasının ardından dinlemelere ilişkin ses kayıtlarını sildirmekle suçlanan dönemin TİB Başkanvekili Osman Nihat Şen ve 2 daire başkanı da dahil 5 görevlinin ifadesine başvuracak. Ancak paralel yapının üssü haline gelen TİB'deki yasadışı dinleme soruşturmasına, Danıştay engeli damga vurdu. Başsavcılığın incelemeyi 3 ayda tamamlamasına rağmen, Danıştay 5 şüpheliyle ilgili kararını hala veremedi. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, bu kişiler hakkında ikinci kez soruşturma izni verdi. Ancak, itiraz nedeniyle Danıştay'a giden dosyayla ilgili soruşturma izni hala çıkmadı.

İlk izin iptal edilmişti

Dönemin TİB Başkanvekili Osman Nihat Şen hakkındaki soruşturma iznini Bakanı Lütfi Elvan, diğer 4 yönetici hakkındaki izni ise BTK Başkanı Tayfun Acarer vermişti. Şen ve diğer şüphelilerin itirazı üzerine Danıştay, 'şüphelilere isnat edilen eylem bir bütündür. Dolayısıyla soruşturma izninin en üst dereceli amir (Ulaştırma Bakanı) tarafından verilmesi gerekir' şeklindeki hükümle, 4 ay beklettiği dosyayı tekrar bakanlığa göndermişti.

Ses kayıtları incelemeye

Gölbaşı Başsavcılığı, 'özel hayatın gizliliği' ve 'devletin mahrem bilgileri' gerekçesiyle bilirkişinin görüş istemesi üzerine, ses dosyalarının açılması kararını aldı. Bilirkişi heyeti, imajı alınan 2 bin 200 serverdaki devletin zirvesinin dinlenildiği ses dosyalarını inceleme çalışmalarına başladı. Bilirkişinin kısa süre içerisinde ses kayıtlarını üzerindeki incelemeyi tamamlayacağı öğrenildi.

HANGİ AMAÇLA KULLANILDI

Gölbaşı Başsavcılığı, ses kayıtlarını inceleyerek hangi bilgilerin yabancı ülkelerle paylaşıldığını araştıracak. Devletin mahrem sırlarını dinleyen paralel yapının, önemli ve hassas bilgileri hangi ülkelere aktarıldığı araştırılacak.

RAPOR HAZIRLANIYOR

Öte yandan, bilirkişi heyeti silinen ses kayıtlarını geri getirme çalışmalarını sürdürürken, soruşturmayla ilgili rapor da tamamlanıyor. 8 kişilik bilirkişi heyetinin Gölbaşı Başsavcılığı'na sunduğu raporda son düzeltmeler yapılıyor. Rapor, 'usulsüz dinleme', 'kriptolu telefonlar' ve 'kayıt silme' başlıklarını taşıyan 3 klasörden oluşuyor. 'Usulsüz dinleme' başlıklı klasörde Adana, İzmir ve Ankara'daki yasadışı dinlemelere ve kod adı ya da takma adla yapılan dinlemelere ait bulgulara yer veriliyor. 'Kayıt silme' başlıklı klasörde, silindiği belirtilen log kayıtlarına ait tespitler bulunuyor. 'Kriptolu telefonlar' başlıklı klasörde ise bir kısmı eski olmak üzere devletin zirvesine ait 76 kriptolu telefonun dinlendiğinin tespit edildiği belirtildi.

11 polise ihraç

İçişleri Bakanlığı Yüksek Disiplin Kurulu, 'yasadışı dinleme ve kişisel verileri arşivleme' gerekçesiyle 71 polis hakkındaki soruşturmayı tamamladı. Kurul, 'paralel yapı' soruşturması kapsamında tutuklu İstanbul Terörle Mücadele eski Şube Müdürü Ömer Köse, Özgür Açıkgöz ve Murat Çetiner'in de aralarında bulunduğu 11 polisi, meslekten ihraç etti. 41 polis hakkında ise 16 ay kıdem durdurma cezası çıktı. Yüksek Kurul, Emniyet Müdürleri Mutlu Ekizoğlu, Gökhan Orla, Kazım Aksoy, Hayati Başdağ ve Yurt Atayün'ün dahil 15 polis hakkında da ihraç verdi. Ancak bu polisler, suçun üzerinden 2 yıl geçtiği için zaman aşımından ihraç edilemedi.

Esrarengiz seyahat dosyada

25 Aralık darbe girişimine yönelik soruşturmada, operasyonda görevli İstanbul Mali Şube'ye bağlı polislerin Ankara'da geçirdikleri gizemli 4 gün mercek altına alındı. Polis müfettişlerinin ortaya çıkardığı gizli seyahatle ilgili soruşturma, darbe girişimi dosyasına girdi. Şubeye ait araçla Ankara'ya giden, orada araç kiralayan 4 polisin resmi olarak görevlendirilmediği ancak şubede çalışıyormuş gibi gösterildiği ortaya çıktı. Polislere 4 günlük operasyon için 10 bin TL ödeme yapıldı ancak sadece 422 TL'lik fiş ve fatura ile birlikte emniyete 86 TL teslim edildi. 25 Aralık operasyonun Ankara ayağı için tahsis edilen 9 bin TL kayıp. Savcılık 4 polisin Ankara'da ne yaptığını, kimlerle temas kurduğunu tespit etmeye çalışıyor..

(13 Eylül 2014, 12:31)

HABERLE İLGİLİ ŞİKAYET, DÜZELTME GİBİ TALEPLERİNİZİ İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

HABERLE BAĞLANTILI OLABİLECEK LİNKLER:

PARALEL YAPI KONULU HABER GRUPLARINDAN KISA BİR BÖLÜM: (TÜMÜ ve LİNKLER İÇİN TIKLAYIN)  
Paralel Yapıya yönelik hemen hemen tüm operasyonlar ve açılan davalar
Paralel yapıya açılan ve sonuçlanan davalar
Paralel yapı ve diğer kurum kuruluşlarla bağlantıları
Başbakan Erdoğan'ın paralel yapıyla ilgili açıklamaları
Paralel yapı-Abdullah Gül
Paralel yapı-Taksim Gezi Parkı olayları bağlantısı
Paralel yapı-Çeşitli davalardaki kumpaslar
Paralel yapı-Ergenekon
Paralel yapı-Behçet Oktay intiharı
Paralel yapı-Hablemitoğlu cinayeti
Paralel yapı-Üzeyir Garih cinayeti
Paralel yapı-Cevzet Soysal cinayeti
Paralel yapı-Gaffar Okkan cinayeti
Paralel yapı-Paris cinayetleri
Paralel yapı-Haydar Meriç cinayeti
Paralel yapı-15 Temmuz (2016) 'TSK'daki Fetö'cülerin darbe girişimine açılan davalar'
Paralel yapı-Fenerbahçe/Şike soruşturması
Paralel yapı-Ses kayıtları
Paralel yapı-Hanefi Avcı'nın cemaat iddiaları
Paralel yapı-Sabri Uzun'un cemaat iddiaları
Paralel yapı-28 Şubat süreci
Paralel yapı-Kaset olaylarıyla bağlantısı
Paralel yapı-Rusya Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov suikasti
Paralel yapı-1990 Uğur Mumcu vd. Laiklik suikastleri soruşturmasında kumpas
Paralel yapı-TSK'daki Fetö'cülerin 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile bağlantısının delilleri
Paralel yapı-15 Temmuz askeri darbe girişimindeki rollerini saptırma gayretleri
Paralel yapı-Yargılandıkları davalarda Fetö'nün terör örgütü olduğunu kabul etmeyen sanıklar
Paralel yapıya karşı devlet kurumlarının attığı adımlar
Paralel yapı-Deşifreyi ve soruşturmaları engelleme çabaları
Paralel yapı-Kamikaze tahliye girişimleri
Paralel yapı-Teslim olmayıp saklanan ya da yurtdışına firar eden şüpheliler
Paralel yapıya dair hukuki deliller
Paralel yapı mensuplarından gelen itiraflar
Paralel yapı-Suç duyuruları
Paralel yapı-Abdullah Harun
Paralel yapı-Dış ülke bağlantıları
Paralel yapı-Vatana ihanet
Paralel yapı-Misyonerlik/Dinlerarası Diyalog Bağlantıları
Paralel yapı-İslami açıdan sapkın görüşleri
Paralel yapı-Fetullah Gülen'in bedduaları
Paralel yapı-Örgüt mensuplarının intiharları
Paralel yapı konulu kitaplar
Paralel yapı konulu filmler
Paralel yapı bahanesiyle kontrgerilla yapılanmalarının gözden kaçırılma çabaları ... (TÜMÜ ve LİNKLER İÇİN TIKLAYIN)

http://www.kontrgerilla.com/mnsetgoster.asp?haber_no=6277    yazdır/print

ŞOK! TSK'daki Fetö'den darbe

15.07.2016 22:46 Türkiye, 15 Temmuz saat 22:00'den beri şok dakikalar yaşıyor.. İlk önce Jandarmadan bazı birliklerin İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri tanklarla ulaşıma kapattığı haberleri geldi. İlerleyen dakikala..
Tamamı 15.7.2016

İşte çılgınlıklarının nedeni

17.07.2016 14:13 TSK'daki Fetö'cülerin darbe girişimi "çılgınca" ve "gözü dönmüş" olarak değerlendiriliyor. Bir çok detay bu değerlendirmeye yol açıyor. Örneğin Meclis'in bombalanması.. Örneğin TRT'yi ele geçirirken canlı yayında darbe..
Tamamı 17.07.2016

İşte Paralel'in 81 il imamı

20.01.2015 21:02 Fetullah Gülen cemaatinin Marmara bölge imamı ile birlikte 8 il imamı olduğu iddia edildi. Bu isimlerin fotoğraflı özgeçmişleri yayınlandı. Bu imamların bir devlet memuru gibi terfi alarak kademe kademe yükseldiği iddia ediliyor..
Tamamı 20.01.2015

Paralel'e de Ergenekon'a da hayır

11.03.2014 14:52 Türkiye'de dün yargıda şiddetli bir deprem yaşandı. Daha önce benzeri yaşanmayan bu depremin merkez üssü, Ergenekon davasına bakan özel yetkili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi oldu. Ergenekon davasına bakan İstanbul ..
Tamamı 11.3.2014

Büyükanıt: Huzurum kalmadı!

19.12.2015 23:00 Abdullah HARUN / kontrgerilla.com - 27 Nisan e-muhtırası soruşturmasında 'şüpheli' olarak sorgulanan dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'ın ifadesi ortaya çıktı. Kontrgerilla.com'un ulaştığı iki sayfalık ifaded..
Tamamı 19.12.2015

Fehmi Koru sitemize taş attı

12.10.2015 19:46 Maişet derdi nedeniyle yaklaşık 1 yıldır günlük yerine haftalık haber girişine geçmek zorunda kaldık. Dikkat edenler bunu farketmiştir. Saatlerdir süren bu haftalık haber girişini de az önce tamamlamış ve internet..
Tamamı 12.10.2015

Şok!!! Savcı Öz yurtdışına kaçtı

18.08.2015 20:19 HSYK tarafından haklarında terör örgütü üyeliği suçlamasıyla soruşturma başlatılan, ardından mahkemece yakalama kararı çıkarılan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara'nın yurtdışına kaçtıkları ortaya çıktı. Mahkeme eski s..
Tamamı 18.08.2015

Balyoz Planı gerçek: 7 beraate itiraz

09.10.2016 13:55 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın beraat kararının bozulması yönünde görüş bildirdi. 6 Ekim'de yaşanan gelişmeye göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı adına B..
Tamamı 9.10.2016

Belgesel: Gezi'nin ardındakiler

24.06.2013 11:20 Taksim Gezi olaylarına katılanlar.. Haber, açıklama ve attıkları twitlerle destek verenler.. 'Çapulcu' olduklarını açıkça belirtenler.. 'Mesele Gezi değil sen hala anlamadın mı?' diyerek hükümeti bir ayaklanma ile devirmeye destek verenler..
Tamamı 24.06.2013

7 sanıklı Balyoz davası kapandı mı?

16.12.2018 11:00 İstanbul'da, Fetö yargısının etkin olduğu dönemde açılan ve 237 sanığın müebbet hapse mahkum edildiği, Fetö ile mücadelenin başlamasının ardından davanın kumpas olduğuna dair somut delillerin ortaya çıkması üzerine..
Tamamı 16.12.2018

Humeyni planı suya düştü

08.11.2014 13:58 Yıllardır ABD'de yaşayan Türk vatandaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye dönmekten kesinlikle vazgeçtiği ileri sürülüyor. Gülen cemaatinin liderliğini yapan Fetullah Gülen, kendisine DGM tarafından dava açılmadan hemen önc..
Tamamı 8.11.2014

Gülen: 28 Şubat MGK'sı sevaptı

01.11.2014 17:35 Erdoğan'ın ilk kez 'Cumhurbaşkanı' sıfatıyla başkanlık ettiği Ekim ayı MGK toplantısı 10 saati aşarak en uzun MGK rekorunu kırdı. 28 Şubat süreci kararlarının alındığı MGK toplantısı ise 8 saat sürmüştü. MGK'da paralel..
Tamamı 1.11.2014

Ayrıntılarıyla 7 Şubat krizi

08.02.2014 15:18 Tarih: 7 Şubat 2012.. Ankara, Cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir olayla sarsıldı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan dahil 5 MİT yöneticisi hakkında savcılık tarafından yakalama kararı çıkartıldı.. Sabah gazetesinden A..
Tamamı 8.2.2014

Beddua etti, suç duyurusu yağdı

27.01.2014 13:03 Fetullah Gülen'in avukatı: Psikolojik harekâtta yeni aşamaya geçildi.. Fetullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, müvekkili hakkında ortaya atılan iftiraların suç duyurusu şeklinde yargıya taşınması suret..
Tamamı 27.1.2014

Paralel Yapı = P2 Locası

14.01.2014 15:48 Gülen cemaatinin lideri Fethullah Gülen'in paralel yapıyı uzaktan yönetmek için yaptığı telefon görüşmeleri bugün internette yayınlandı. (1) Görüşmelerde Gülen'in, bir dini cemaat liderinin ötesine geçerek siyaset..
Tamamı 14.1.2014

Özkök ve Yalman'dan şok inkar

03.11.2014 19:23 Balyoz davasında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği 'hak ihlali' kararı üzerine yeniden yargılama başladı. Duruşma, Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Anadolu Adalet Sarayı'ndaki 450 kişilik Şehit Hakan Kılıç Konferans Salo..
Tamamı 3.11.2014

Yabancı vakıflara suç duyurusu

02.12.2013 16:57 Sivil Toplum Kuruluşu Adalet Platformu, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı vakıflar hakkında, yasak olmasına karşın Türkiye'deki siyasi olaylara müdahale ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusund..
Tamamı 2.12.2013

Düşünen adam da olacak mı?

19.06.2013 17:17 Taksim Gezi olayları 19 günlük bir süreç sonra polisin Gezi parkını boşaltmasıyla sona erdi. Ancak artçı gelişmeler sürüyor. İki gündür 'duran adam' eylemi gündemde. Hükümeti protesto eden ve Gezi eylemcilerine destek ..
Tamamı 19.6.2013

Fetö Yargısı AYM'de Yargılanıyor

23.02.2021 10:57 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sonrasında görevlerinden ihraç edilen ve çıkarıldıkları mahkemelerce tutuklanan Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Hakimler Savcılar ..
Tamamı 23.2.2021

Donanma Darbe davası

22.02.2021 14:07 Kocaeli'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Donanma Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada, dosyaları ayrılan 6'sı tutuksuz, 13'ü firari 19 sanığın yargılanmasına devam edildi. ..
Tamamı 22.2.2021

Şike Kumpası Davası Mütalaada

22.02.2021 13:24 İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 'Futbolda şike iddiasıyla yürüttüğü soruşturma'da kumpas kurduğu iddialarına ilişkin haklarında dava açılan 87 sanığın yargılandığı davada dosya, mütalaasını hazırlaması..
Tamamı 22.2.2021

Balıkesir: Gülen'in Polislerine dava

22.02.2021 12:10 Balıkesir'de, polis okulunda Fetullah Gülen Terör Örgütü'nün (FETÖ) 'emniyet mahrem yapılanması'na yönelik biri tutuklu 13 zanlı hakkında hazırlanan iddianame mahkemece kabul edildi. İddianamede, örgütün Balıkesir Poli..
Tamamı 22.2.2021

ÖSYM Başkanı Ali Demir davası

22.02.2021 12:04 Ankara'da, eski Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Ali Demir'in 'Fetullah Gülen Terör Örgütü (FETÖ) üyeliği' ve 'zincirleme şekilde görevi kötüye' kullanma suçlamasıyla yargılandığı davaya devam edildi...
Tamamı 22.2.2021

Selam-Tevhid Kumpası davası

22.02.2021 11:59 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), 'Selam-Tevhid' soruşturmasında kurduğu kumpasta usulsüz dinleme kararları vermekle suçlanan 55 eski hakim ve savcının Yargıtayda yargılanmas..
Tamamı 22.2.2021

Karlov Suikastı davası

22.02.2021 11:56 Ankara'da, Rusya Federasyonu'nun Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un, o sırada görevde olmayan polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından öldürülmesine ilişkin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in..
Tamamı 22.2.2021

Gülen'in Avrupa Casusları davası

22.02.2021 11:31 Ankara'da, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) adına terör örgütleri Fetö/PKK/DHKP-C/MKP'ye yönelik soruşturma bilgilerinin rüşvetle Malatya Doğanşehir Adliyesindeki bilgisayarlardan UYAP'a girerek sızdırılmasına ilişkin ar..
Tamamı 22.2.2021

Fetö Casusu Altaylı'ya 42 Yıl Hapis

22.02.2021 11:09 Ankara'da, eski istihbaratçı Enver Altaylı'nın da aralarında bulunduğu 3 sanığın 'Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) yöneticiliği', 'örgüt üyeliği', 'örgüte yardım' ve 'siyasi ve askeri casusluk' suçlarından açılan davaya ..
Tamamı 22.2.2021

K.Maraş: Darbe'de 6 Beraate İtiraz

22.02.2021 14:00 Kahramanmaraş'ta, Cumhuriyet Başsavcılığı FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin bu ilde yaşanan eylemlere yönelik davada haklarında beraat kararı verilen 18 sanıktan 6'sının cezalandırılmaları yönünde Gaziantep B..
Tamamı 22.2.2021

Adil Öksüz'ü Saklayanlar Yargılanıyor

22.02.2021 12:30 İstanbul'da, Fetullah Gülen Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin kilit isimlerinden örgütün 'hava kuvvetleri imamı' firari Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasının ardından İstanbul'da saklanmasına yard..
Tamamı 22.2.2021

Sızıntı Büyük: 233 Muvazzafa Gözaltı

03.02.2021 09:36 İzmir merkezli 60 il ve KKTC ile İstanbul merkezli 42 ilde Fetullah Gülen terör örgütünün (Fetö/PDY) TSK içindeki uzantılarına yönelik iki ayrı soruşturma kapsamında toplam 532 asker hakkında gözaltı kararı verildi. Bu..
Tamamı 3.2.2021

PKK/Fetö in Atatürk out: CHP şokta

03.02.2021 11:25 CHP'de sular durulmuyor. Son yıllarda Fetö ve PKK/HDP ile girilen ittifak, partiden Atatürk'ün giderek dışlanması gibi tavırlar CHP'de parçalanmalara yol açmaya başladı. 29 Ocak'ta yaşanan gelişmeye göre, CHP İzmir Mi..
Tamamı 3.2.2021

Habertürk-Fetö Bağlantısı Güçleniyor

02.02.2021 15:46 Habertürk ekranlarında yayınlanan 'Enine Boyuna' programında İsmail Saymaz'ın kendisi hakkında sarf ettiği ifadelere yanıt vermek için canlı yayına bağlanan gazeteci Hilal Kaplan, Habertürk'ü FETÖ ile ilişkilendirerek ..
Tamamı 2.2.2021

Rütbemi Gülen taktı elini öptüm

03.02.2021 14:05 Son haftalarda yurdun çeşitli illerinde Fetullah Gülen terör örgütüne (Fetö/PDY) gerçekleşen operasyonlarda çok sayıda gözaltı yaşandı. Yakalanan zanlılardan bir çoğu etkin pişmanlık kapsamında örgüt hakkında bildikler..
Tamamı 2.2.2021

Kavala'ya Şok: Beraatler Bozuldu

01.02.2021 13:29 İstanbul'da, Bölge Adliye Mahkemesi 3. Ceza Dairesi, Gezi Parkı olaylarına ilişkin davada, Anadolu Kültür AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala'nın da arasında bulunduğu 9 sanık hakkında verilen beraat kararlarını bo..
Tamamı 1.2.2021

13.08.2001'den beri ziyaretçi sayısı:
48.281.605